sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639499
Dzisiaj: 83
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Uczeń kl. II żug w decezjalnym finale Olimpiady Wiedzy Katolickiej
12 stycznia 2017 roku w Łowiczu odbył się diecezjalny finał Olimpiady Teologii Katolickiej Szkół Ponadgimnazjalnych Lublin 2017 pod hasłem "Orędzie Fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca". Do zmagań przystąpiło ponad 50 uczniów z terenu całej diecezji łowickiej. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Ciszewski - uczeń klasy II TZ technik żywienia i usług gastronomicznych. Za udział w olimpiadzie otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową.
Galeria
autor: Karolina  2017-01-14        Skomentuj 16

Udział uczennic w IX Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej
10 stycznia 2017r. w Zespole Szkół Hotelarsko – Turystyczno – Gastronomicznych nr 1 w Warszawie odbył się etap okręgowy IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej organizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Eliminacje odbyły się w 9 okręgach w Polsce, w których brało udział 382 uczniów. Główny Komitet Olimpiady wyłoni 30 finalistów zawodów centralnych, które odbędą się w kwietniu w Kołobrzegu. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Garstka z klasy II i Klaudia Kucharska z klasy IV TZ – technik hotelarstwa. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań z zakresu szerokiej wiedzy hotelarskiej z uwzględnieniem tematu wiodącego ,,Wyposażenie techniczne w hotelarstwie” oraz ze znajomości branży i aktualnej sytuacji na rynku hotelarskim i turystycznym. Opiekę nad uczennicami sprawowała Beata Michałkiewicz - nauczyciel przedmiotów hotelarskich.
Galeria
autor: Karolina  2017-01-14        Skomentuj 15

Udział uczennic w IV Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce
11 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarsko-Turystycznych im. W. Grabskiego w Łodzi odbyły się eliminacje okręgowe IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce organizowanej przez Uniwersytet Łódzki. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Paulina Puchalska z klasy III TZ - technik hotelarstwa i Paulina Postolska z klasy IV TZ – technik hotelarstwa pod opieką p.A. Szymczak. Eliminacje składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej, które łącznie trwały 150 minut. Pytania teoretyczne obejmowały wiedzę i umiejętności z następujących przedmiotów: geografia turystyczna Polski, Europy i świata, zagospodarowanie turystyczne, organizacja imprez i usług turystycznych, obsługa ruchu turystycznego oraz podstawy hotelarstwa. Zadanie praktyczne polegało natomiast na kalkulowaniu imprezy turystycznej dla klienta. Dziewczęta starały się jak najlepiej odpowiedzieć na pytania i rozwiązać zadanie. Uczestnikom eliminacji okręgowych bardzo dziękujemy za udział i za reprezentowanie szkoły.
autor: Karolina  2017-01-12        Skomentuj 0

Zajęcia z technologii gastronomicznej

Galeria
autor: Mirek  2017-01-03        Skomentuj 0

Kształcenie zawodowe
autor: Mirek  2017-01-02        Skomentuj 0

Jasełka 2016
W ostatnim dniu nauki, 22 grudnia 2016 roku, odbyły się Jasełka Bożononarodzeniowe w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz sympatyków koła pod kierunkiem pani Aleksandry Tondyry-Plewy. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Galeria
autor: Mirek  2016-12-29        Skomentuj 0

Góra grosza
Zakończyliśmy akcję "Góra grosza". Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy 114 złotych i 83 grosze w monetach o nominałach 1 grosz, 2 grosze, 5 groszy, 10 groszy dla potrzebujących dzieci. Dziękujemy wszystkim za udział w tej cyklicznej akcji.
autor: Mirek  2016-12-21        Skomentuj 0

Nowy plan lekcji

UWAGA!

od 02. stycznia 2017 r. obowiązuje nowy plan lekcji


autor: Mirek  2016-12-21        Skomentuj 0

Prawo z ludzką twarzą
Kl.I TZ - technik hotelarstwa pod opieką p. G. Wojtasiaka reprezentowała naszą szkołę na wykładzie prof. Tomasza Koncewicza z wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zorganizowanym w ZS nr 1.    Pan profesor realizując temat "Prawo z ludzką twarzą: o mitach, marzeniach i rzeczywistości" bardzo ciekawie mówił o społeczeństwie obywatelskim, demokracji, stosunku Polaków do prawa.   Dla wszystkich uczniów był to pierwszy uniwersytecki wykład z pewnością nie ostatni.
Galeria
autor: Mirek  2016-12-21        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl