środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851209
Dzisiaj: 440
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 7

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Warsztaty carvingu dla studentów UTW
6 listopada 2017 r. rozpoczęły się w naszej szkole warsztaty carvingu dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku prowadzone przez p. Joannę Andrzejewską. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących efekty zajęć.
autor: Karolina  2017-11-09        Skomentuj 0

Warsztaty dla uczniów klasy VII SP nr 1 w Kutnie
W dniu 7 listopada 2017 r. uczennice III TZ kelner - Weronika Oczkowska i Patrycja Palpuchowska wraz z p. Joanną Andrzejewską przeprowadziły warsztaty o dobrym zachowaniu się przy stole dla uczniów klasy VII ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie.
autor: Karolina  2017-11-08        Skomentuj 0

ZAPROSZENIE
29 listopada o godz. 16.15 zapraszamy absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie na "Wieczór Andrzejkowy".
autor: Mirek  2017-11-08        Skomentuj 0

Kulinarna dogrywka przed finałem konkursu "Gotuj lokalnie"
2 listopada 2017 r. odbyła się dogrywka w celu wyłonienia zwycięskiej pary do finału konkursu "Gotuj lokalnie". W skład drużyn weszli: Wiktor Marciniak i Mateusz Stokfisz oraz Aleksandra Rzepińska i Artur Witczak (uczniowie klasy II ZSZ kucharz). Uczniowie mieli za zadanie wykonać danie główne z kurczaka zagrodowego, dyni i grzybów suszonych. Walka była niezwykle wyrównana i zacięta. Potrawy były przepyszne i wspaniale wyglądały. Panie: Joanna Andrzejewska, Monika Gasik i Emilia Durka zdecydowały jednak, że szkołę reprezentować będą Wiktor Marciniak i Mateusz Stokfisz. Zwycięzcom gratulujemy!
Galeria
autor: Karolina  2017-11-06        Skomentuj 0

Wycieczka przedmiotowa do hotelu Rondo**
W dniu 2 listopada 2017 roku uczniowie klasy I TZ technik hotelarstwa pod opieką p. Beaty Michałkiewicz uczestniczyli w wycieczce do hotelu Rondo ** w Kutnie. Młodzież poznała funkcjonowanie dwugwiazdkowego obiektu hotelarskiego, jego strukturę organizacyjną, a także polityką marketingową. Obejrzeli pokoje gościnne o zróżnicowanym standardzie, przystosowane do potrzeb oraz oczekiwań różnych gości, recepcję, hol główny i restaurację. Dla młodzieży była to pierwsza okazja do zapoznania się z jedną z ofert bazy noclegowej naszego miasta. Wycieczka w dużym stopniu utrwaliła zdobytą dotychczas przez uczniów wiedzę teoretyczną, przygotowując ich do zawodu technika hotelarza.
autor: Karolina  2017-11-05        Skomentuj 0

Szkolny etap Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie
26 października 2017 r. odbył się szkolny etap VI Regionalnego Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie, za którego organizację odpowiedzialna była p. Beata Michałkiewicz. W konkursie wzięli udział uczniowie klas: II i III TZ technik hotelarstwa. Test, z którym musieli się zmierzyć, zawierał 40 pytań jednokrotnego wyboru. Obejmował pytania z zakresu obsługi konsumenta, funkcjonowania i działalności hotelu, pracy służb parterowych oraz usług podstawowych i dodatkowych. Największą wiedzą wykazały się: Paulina Garstka z kl. III oraz Paulina Konwerska i Magdalena Buczyńska z klasy II TZ – technik hotelarstwa. Uczennice będą reprezentowały naszą szkołę i walczyły o tytuł ,,Najlepszego ucznia mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2018 roku ”. Eliminacje regionalne odbędą się 1 marca 2018r. w Zespole Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi.
autor: Karolina  2017-11-05        Skomentuj 0

Apel porządkowy
W dniu 3 listopada 2017 r. odbył się krótki apel porządkowy, w czasie którego pani Karina Karasińska-Pirowska - opiekun Samorządu Uczniowskiego - przedstawiła przewodniczącego - Konrada Deruckiego, zastępcę - Marcela Miązka i skarbnika - Weronikę Wolską. Konrad Derucki odczytał plan pracy Samorządu Uczniowskiego, a następnie wystąpili przedstawiciele kół i organizacji szkolnych z krótkimi informacjami na temat ich działalności. Na zakończenie apelu głos zabrała pani Dyrektor Urszula Macioszczyk, która przedstawiła uczniom kilka ważnych komunikatów porządkowych.
Galeria
autor: Karolina  2017-11-03        Skomentuj 0

Udział młodzieży ze SK Caritas w kweście na rzecz ratowania starych pomników
Członkowie Szkolnego Koła Caritas tuż przed dniem Wszystkich Świętych dokonali ostatnich prac porządkowych na grobie patrona szkoły dr. Antoniego Troczewskiego oraz w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli wiązankę kwiatów. 2 listopada natomiast grupa wolontariuszy wzięła udział w kweście na rzecz ratowania starych pomników na Cmentarzu Parafialnym w Kutnie. Organizatorem kwesty było Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej. Zaangażowani uczniowie: Justyna Lepalczyk, Weronika Wolska z kl. III TZ hot.; Natalia Karbowska, Klaudia Janiak z kl. IV TZ hot.; Oliwia Pawlak, Natalia Kaleta, Wiktoria Świerczyńska z kl. II TZ żug. Opiekunem wolontariuszy była p. A. Tondyra- Plewa.
Galeria
autor: Karolina  2017-11-02        Skomentuj 0

Warsztaty dla dzieci z SP Nr 1 - "Jedz smacznie i zdrowo- przygotowywanie surówek i sałatek"
W dniu 31.10.2017 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z klasy III B ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie. Celem tego spotkania było przekazanie najmłodszym pozytywnych aspektów wynikających ze spożywania warzyw. Dzieci przygotowywały surówki z: marchewki i jabłka oraz sałaty pekińskiej, pomidora, ogórka i papryki, a także sałatkę z marchewki, pietruszki, selera, pora, groszku i kukurydzy, po czym z wielkim apetytem je skosztowały. Spróbowały też świeżo wyciśniętego soku z marchwi i jabłek. W nagrodę za zjedzenie przygotowanych przez siebie dodatków uczniowie dostali warzywne kwiatki. Za przygotowanie warsztatów odpowiedzialne były panie: Mariola Dębowska, Anna Sujecka i Emilia Durka.
autor: Karolina  2017-11-02        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl