sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639474
Dzisiaj: 58
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości
W tygodniu poprzedzającym Narodowe Święto Niepodległości społeczność naszej szkoły przywołała pamięć o tym wielkim wydarzeniu. Uczniowie kl. I A TZ żug upamiętnili 1918 rok, przygotowując wystawę tematyczną w gablocie na piętrze. Wszystkie klasy TZ i ZSZ w ramach lekcji historii odbyły cykl zajęć „Polskie drogi do Niepodległości”, a w ramach lekcji z wychowawcą - zajęcia na temat patriotyzmu. Ponadto uczniowie kl. I TZ hotel uczestniczyli 9 listopada 2017 r. w warsztatach historycznych prowadzonych na terenie szkoły przez pracowników Muzeum Regionalnego w Kutnie. Natomiast w piątek 10 listopada 2017 r. kilku uczniów reprezentowało szkołę w Międzyszkolnym turnieju jeden z dziesięciu „Kutno - Ludzie, Historia, Zabytki”, który odbył się w Kutnowskim Domu Kultury. Patriotyczny charakter tego dnia podkreślały pieśni patriotyczne, które można było usłyszeć w czasie przerw międzylekcyjnych oraz biało-czerwone wstążeczki noszone przez uczniów i nauczycieli. Należy również nadmienić, że 11 listopada 2017 r. w czasie uroczystości miejskich w Kościele pw. św. Wawrzyńca i na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego naszą szkołę będzie reprezentował poczet sztandarowy. Pamiętajmy, że wolność nie jest dana raz na zawsze, a wierność tradycji oraz pamięć o historii swojego narodu to elementy, które powinny wyróżniać współczesnego Polaka.
autor: Karolina  2017-11-10        Skomentuj 0

Spotkanie z policjantką
Dnia 9.11.2017 uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniach profilaktycznych z sierżant sztab. Anetą Kowalską z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Tematyką prelekcji była odpowiedzialność prawna nieletnich.
autor: Bartek  2017-11-09        Skomentuj 0

Obsługa uroczystości w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca
W dniu 8 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli: pani Joanny Andrzejewskiej i Kariny Karasińskiej-Pirowskiej przygotowali stół bankietowy (słodkości i obsługę) dla Muzeum Regionalnego w Kutnie w związku z promocją programu edukacyjno-multimedialnego „Pałac jednego Króla, dwóch państw i dwóch kultur”. Uroczystość odbyła się w Centrum Teatru Muzyki i Tańca.
autor: Karolina  2017-11-09        Skomentuj 0

Warsztaty carvingu dla studentów UTW
6 listopada 2017 r. rozpoczęły się w naszej szkole warsztaty carvingu dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku prowadzone przez p. Joannę Andrzejewską. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących efekty zajęć.
autor: Karolina  2017-11-09        Skomentuj 0

Warsztaty dla uczniów klasy VII SP nr 1 w Kutnie
W dniu 7 listopada 2017 r. uczennice III TZ kelner - Weronika Oczkowska i Patrycja Palpuchowska wraz z p. Joanną Andrzejewską przeprowadziły warsztaty o dobrym zachowaniu się przy stole dla uczniów klasy VII ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie.
autor: Karolina  2017-11-08        Skomentuj 0

ZAPROSZENIE
29 listopada o godz. 16.15 zapraszamy absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie na "Wieczór Andrzejkowy".
autor: Mirek  2017-11-08        Skomentuj 0

Kulinarna dogrywka przed finałem konkursu "Gotuj lokalnie"
2 listopada 2017 r. odbyła się dogrywka w celu wyłonienia zwycięskiej pary do finału konkursu "Gotuj lokalnie". W skład drużyn weszli: Wiktor Marciniak i Mateusz Stokfisz oraz Aleksandra Rzepińska i Artur Witczak (uczniowie klasy II ZSZ kucharz). Uczniowie mieli za zadanie wykonać danie główne z kurczaka zagrodowego, dyni i grzybów suszonych. Walka była niezwykle wyrównana i zacięta. Potrawy były przepyszne i wspaniale wyglądały. Panie: Joanna Andrzejewska, Monika Gasik i Emilia Durka zdecydowały jednak, że szkołę reprezentować będą Wiktor Marciniak i Mateusz Stokfisz. Zwycięzcom gratulujemy!
Galeria
autor: Karolina  2017-11-06        Skomentuj 0

Wycieczka przedmiotowa do hotelu Rondo**
W dniu 2 listopada 2017 roku uczniowie klasy I TZ technik hotelarstwa pod opieką p. Beaty Michałkiewicz uczestniczyli w wycieczce do hotelu Rondo ** w Kutnie. Młodzież poznała funkcjonowanie dwugwiazdkowego obiektu hotelarskiego, jego strukturę organizacyjną, a także polityką marketingową. Obejrzeli pokoje gościnne o zróżnicowanym standardzie, przystosowane do potrzeb oraz oczekiwań różnych gości, recepcję, hol główny i restaurację. Dla młodzieży była to pierwsza okazja do zapoznania się z jedną z ofert bazy noclegowej naszego miasta. Wycieczka w dużym stopniu utrwaliła zdobytą dotychczas przez uczniów wiedzę teoretyczną, przygotowując ich do zawodu technika hotelarza.
autor: Karolina  2017-11-05        Skomentuj 0

Szkolny etap Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie
26 października 2017 r. odbył się szkolny etap VI Regionalnego Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie, za którego organizację odpowiedzialna była p. Beata Michałkiewicz. W konkursie wzięli udział uczniowie klas: II i III TZ technik hotelarstwa. Test, z którym musieli się zmierzyć, zawierał 40 pytań jednokrotnego wyboru. Obejmował pytania z zakresu obsługi konsumenta, funkcjonowania i działalności hotelu, pracy służb parterowych oraz usług podstawowych i dodatkowych. Największą wiedzą wykazały się: Paulina Garstka z kl. III oraz Paulina Konwerska i Magdalena Buczyńska z klasy II TZ – technik hotelarstwa. Uczennice będą reprezentowały naszą szkołę i walczyły o tytuł ,,Najlepszego ucznia mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2018 roku ”. Eliminacje regionalne odbędą się 1 marca 2018r. w Zespole Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi.
autor: Karolina  2017-11-05        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl