środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851205
Dzisiaj: 436
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Konkurs literacki ,,Świateczny czas" rozstrzygnięty!
W piątek 22 grudnia 2017 r. w czasie Jasełek Bożonarodzeniowych pani dyrektor Urszula Macioszczyk z Panią Justyną Kołecką nauczycielem bibliotekarzem wręczyły nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie literackim ,,Świateczny czas" zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Opowiadania i wiersze związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia oceniane były przez nauczycielki języka polskiego: panią dyrektor Małgorzatę Gładysiak oraz panią Karolinę Charążkę, a także przez nauczyciela bibliotekarza. Po przeczytaniu prac przyznane zostały nastepujące miejsca: I miejsce - Sandra Łukaszewicz z klasy I TZ- technik hotelarstwa, II miejsce - Beata Szadkowska z klasy II TZ - technik hotelarstwa, III miejsce - Patryk Górecki z klasy III TZ - technik żywienia i usług gastronomicznych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
autor: Karolina  2017-12-29        Skomentuj 66

Życzenia
autor: Mirek  2017-12-24        Skomentuj 0

Widowisko z okazji Świąt Bożego Narodzenia
W ostatnim dniu nauki, 22 grudnia 2016 roku, odbyły się Jasełka Bożononarodzeniowe w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz sympatyków koła pod kierunkiem pani Aleksandry Tondyry-Plewy. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.
autor: Karolina  2017-12-22        Skomentuj 27

Życzenia
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje p. Monice Ziębińskiej i uczniom za przygotowanie przepysznych pierniczków, którymi zostali obdarowani nauczyciele i pracownicy szkoły z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
autor: Mirek  2017-12-21        Skomentuj 0

Pierniki
 
autor: Mirek  2017-12-21        Skomentuj 57

Kurs obsługi kas fiskalnych w ramach projektu unijnego
Uczniowie klas IV TZ: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik technologii żywności i kelner uczestniczą od 7 grudnia 2017 r. w kursie obsługi kas fiskalnych, który odbywa się w ramach projektu „Kształcenie zawodowe uczniów ZSZ Nr 2 w Kutnie”. Jest to kolejne już szkolenie w ramach projektu realizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie i Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, współfinansowanego przez Unię Europejską. Głównym celem projektu jest podwyższenie poziomu jakości kształcenia i zdobycie dodatkowych umiejętności zawodowych uczniów oraz doposażenie bazy dydaktycznej.
autor: Karolina  2017-12-20        Skomentuj 0

Uczniowie „Troczewskiego” w finale VII edycji projektu „Gotuj Lokalnie”
W miniony piątek uczniowie „Troczewskiego”: Daria Wesołowska z kl. III TZ technik żywienia i usług gastronomicznych i Łukasz Ciechomski z Branżowej Szkoły I Stopnia z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli udział w finale konkursu kulinarnego „Gotuj lokalnie”, który odbył się w Centrum Techniki Kulinarnej DORMA w Warszawie. W czasie finałowej rozgrywki młodzi kucharze przygotowali: przystawkę - bogactwo jarzyn, mięsiwa oraz wątróbki drobiowej, wypełniające kruche babeczki otoczone sosem na bazie jaja z wolnego chowu oraz danie główne, które stanowił faszerowany filet z kurczaka zagrodowego, podany z sosem grzybowym w towarzystwie flambirowanych kopytek z dyni. Jury konkursu, w którym zasiedli wybitni kucharze: Marcin Budynek, Robert Sowa, Giancarlo Russo oraz prezes firmy „DROSED” S.A. docenili umiejętności kulinarne reprezentantów „Troczewskiego”, przyznając im wysokie czwarte miejsce wśród dziesięciu dwuosobowych drużyn. Udział uczniów w konkursie to kolejna okazja doskonalenia zdobytych w szkole umiejętności, walki z czasem i ze stresem, ale też zdobycia dodatkowego doświadczenia w branży kulinarnej.
Galeria
autor: Karolina  2017-12-18        Skomentuj 0

Sukces naszej drużyny strzeleckiej
Powiatowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju rozegrane w piątek 15 grudnia 2017 r. pod hasłem „Świąteczne strzelanie” zakończyły się sukcesem drużyny reprezentując ej naszą szkołę. Natalia Kuśmider (III żug), Natalia Domżał (II hotel) i Dawid Kubiak (III hotel) wystrzelali III miejsce wśród reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych, ustępując jedynie drużynom I LO PUL.


autor: Karolina  2017-12-18        Skomentuj 18

UWAGA!
UWAGA!
Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji styczniowej znajduje się w gablocie na parterze.
autor: Bartek  2017-12-14        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl