sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639417
Dzisiaj: 1
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 6

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

"Troczewski" wesprze WOŚP 2018!
W najbliższą niedzielę odbędzie się już 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła po raz pierwszy wesprze w tym roku akcję we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kutnie i Urzędem Miasta Kutno. Uczniowie "Troczewskiego" zaprezentują pokaz barmański i kelnerski, a także pochwalą się umiejętnościami kulinarnymi w czasie pokazu gotowania kaszotto. Odwiedzający tego dnia Kutnowski Dom Kultury będą mogli skosztować WOŚPowych ciasteczek wypieczonych przez uczniów szkoły, a dla najmłodszych przewidziano również ich samodzielne zdobienie. Zapraszamy do odwiedzenia nas w KDKu i wsparcia akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
autor: Karolina  2018-01-10        Skomentuj 3

Nowy plan
Plan obowiązuje od 08. stycznia 2018 r.
Plan
autor: Mirek  2018-01-05        Skomentuj 3

WOŚP 2018
UWAGA ! Osoby chcące wziąć udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie. Aby zostać wolontariuszem WOŚP należy zarejestrować się na stronie wolontariusze.wosp.org.pl A następnie wybrać sztab – Kutnowski Dom Kultury. Szef sztabu: Bartosz Serenda. Po zakończeniu procedury rejestracji skontaktuj się ze sztabem, aby potwierdzić dane Kontakt do sztabu – e mail: bartosz.serenda@serenda.pl, tel. 604 93 94 36
autor: Bartek  2018-01-02        Skomentuj 3

Konkurs literacki ,,Świateczny czas" rozstrzygnięty!
W piątek 22 grudnia 2017 r. w czasie Jasełek Bożonarodzeniowych pani dyrektor Urszula Macioszczyk z Panią Justyną Kołecką nauczycielem bibliotekarzem wręczyły nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie literackim ,,Świateczny czas" zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Opowiadania i wiersze związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia oceniane były przez nauczycielki języka polskiego: panią dyrektor Małgorzatę Gładysiak oraz panią Karolinę Charążkę, a także przez nauczyciela bibliotekarza. Po przeczytaniu prac przyznane zostały nastepujące miejsca: I miejsce - Sandra Łukaszewicz z klasy I TZ- technik hotelarstwa, II miejsce - Beata Szadkowska z klasy II TZ - technik hotelarstwa, III miejsce - Patryk Górecki z klasy III TZ - technik żywienia i usług gastronomicznych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
autor: Karolina  2017-12-29        Skomentuj 66

Życzenia
autor: Mirek  2017-12-24        Skomentuj 0

Widowisko z okazji Świąt Bożego Narodzenia
W ostatnim dniu nauki, 22 grudnia 2016 roku, odbyły się Jasełka Bożononarodzeniowe w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz sympatyków koła pod kierunkiem pani Aleksandry Tondyry-Plewy. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.
autor: Karolina  2017-12-22        Skomentuj 27

Życzenia
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje p. Monice Ziębińskiej i uczniom za przygotowanie przepysznych pierniczków, którymi zostali obdarowani nauczyciele i pracownicy szkoły z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
autor: Mirek  2017-12-21        Skomentuj 0

Pierniki
 
autor: Mirek  2017-12-21        Skomentuj 57

Kurs obsługi kas fiskalnych w ramach projektu unijnego
Uczniowie klas IV TZ: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik technologii żywności i kelner uczestniczą od 7 grudnia 2017 r. w kursie obsługi kas fiskalnych, który odbywa się w ramach projektu „Kształcenie zawodowe uczniów ZSZ Nr 2 w Kutnie”. Jest to kolejne już szkolenie w ramach projektu realizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie i Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, współfinansowanego przez Unię Europejską. Głównym celem projektu jest podwyższenie poziomu jakości kształcenia i zdobycie dodatkowych umiejętności zawodowych uczniów oraz doposażenie bazy dydaktycznej.
autor: Karolina  2017-12-20        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl