środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851129
Dzisiaj: 360
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Zapraszamy na obchody Święta Róży już w najbliższy weekend
W najbliższy weekend w Kutnie już po raz 44. odbędzie się Święto Róży - tym razem pod hasłem „Róża jest kobietą”. W organizację tegorocznej edycji zostali włączeni uczniowie naszej szkoły, którzy będą promować „Troczewskiego” zarówno w Kutnowskim Domu Kultury - w czasie pokazu florystycznego i obsługi koktajlu z okazji otwarcia wystawy, jak i w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca - w czasie konferencji różanej oraz w Kawiarence Doktora Troczewskiego. Tym samym kontynuować będziemy, podjętą dwa lata temu, współpracę przy organizacji święta, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych Kutna.
autor: Karolina  2018-09-05        Skomentuj 0

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Dnia 3 września 2018 roku o godzinie 8.30 uroczystym apelem rozpoczął się rok szkolny 2018/2019. Przybyłych nauczycieli, uczniów oraz rodziców powitała Pani Dyrektor Urszula Macioszczyk, która szczególnie ciepłe słowa skierowała w stronę uczniów klas pierwszych i przedstawiła wychowawców tych klas: panią Sylwię Buczkowską - wychowawczynię klasy I Technikum Zawodowego - technik eksploatacji portów i terminali, panią Danutę Maj - wychowawczynię klasy I Technikum Zawodowego - technik hotelarstwa, panią Barbarę Rosiak - wychowawczynię klasy I Technikum Zawodowego - technik żywienia i usług gastronomicznych/technik technologii żywności oraz pana Leona Wieczorka - wychowawcę klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia - kucharz/magazynier- logistyk. Pani Dyrektor w kilku słowach omówiła wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz zwróciła się do tegorocznych maturzystów, podkreślając, że przed nimi rok ciężkiej pracy, egzamin zawodowy - druga kwalifikacja oraz w maju 2019 roku egzamin maturalny. Słowa sympatii skierował też do uczniów Starosta Kutnowski - Krzysztof Debich, życząc im w swoim liście, odczytanym przez Panią Dyrektor, miłego pobytu w szkole oraz dobrych wyników w nauce, nauczycielom - wytrwałości i cierpliwości, a rodzicom - satysfakcji z sukcesów dzieci. W czasie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 młodzież uczciła również 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po spotkaniu na sali gimnastycznej wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie otrzymali informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego, by jutro równo z dzwonkiem i zgodnie z planem zajęć rozpocząć lekcje.
autor: Karolina  2018-09-03        Skomentuj 83

Plan lekcji 2018/2019
Plan lekcji na rok szkolny 2018/2019
autor: Mirek  2018-08-31        Skomentuj 0

Rozpoczęcie roku szkolnego
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września o godzinie 8.30
autor: Bartek  2018-08-31        Skomentuj 0

Festiwal kulinarny w Portugalii
W Ponta Delgadzie uczyliśmy się od najlepszych...   
W minionym roku szkolnym nasza szkoła, jako jedyna z Polski, już po raz drugi, zakwalifikowała się do udziału w festiwalu kulinarnym 10 FEST AZORES 2018. Festiwal odbył się w dniach 20-30 czerwca 2018 roku w Ponta Delgadzie - stolicy największej z wysp azorskich Sao Miguel. Młodzież portugalska z EFTH,  uczniowie i nauczyciele z różnych państw pod czujnym okiem  najlepszych  szefów kuchni przygotowywali obiad dla uczestników eventu.     Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu były Azory - bogate w niezwykle żyzną glebę i klimat sprzyjający roślinności, nieskazitelnie czyste powietrze, mnogość surowców roślinnych i bogactwo owoców morza oraz wulkaniczne pochodzenie wysp.    Uczestnicy festiwalu zostali podzieleni na dwie grupy, z których każda pracowała z pięcioma szefami kuchni, gdyż przygotowanie często ośmiodaniowego obiadu było przedsięwzięciem wymagającym dwudniowego zaangażowania. Pierwszy dzień przeznaczony był na obróbkę i przygotowanie półproduktów, kolejny natomiast upływał głównie  na obróbce termicznej dań, ich wykończeniu i porcjowaniu. Przygotowane dania były lekkie, o wyrafinowanym smaku i finezyjnym wyglądzie oraz niezwykłej prezencji.    Naszą szkołę reprezentował w tym roku Tymoteusz Kaszubski z klasy I TZ technik hotelarstwa wspólnie z opiekunem - p. Ewą Żydowo.
Wyjazd był możliwy dzięki przynależności szkoły do AEHT. Uczestnicy eventu składają podziękowanie sponsorom za umożliwienie wyjazdu oraz tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
autor: Mirek  2018-08-31        Skomentuj 0

Włochy 2018
autor: Bartek  2018-08-29        Skomentuj 0

autor: Bartek  2018-08-01        Skomentuj 0

autor: Bartek  2018-08-01        Skomentuj 0

Podręczniki dla pierwszych klas
autor: Mirek  2018-07-16        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl