sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639436
Dzisiaj: 20
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

autor: Bartek  2018-08-01        Skomentuj 0

autor: Bartek  2018-08-01        Skomentuj 0

Podręczniki dla pierwszych klas
autor: Mirek  2018-07-16        Skomentuj 0

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2017/2018
22 czerwca 2018 r. o godz. 8.30 rozpoczęła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2017/2018. W pierwszej części uroczystości pani dyrektor Urszula Macioszczyk wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe tym uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy promowali naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz budowali jej pozytywny wizerunek. Dyplomy dostali też uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego zaangażowani byli w pracę w Szkolnym Kole Caritas, osiągnęli sukcesy w zawodach sportowych, reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym lub konkursach przedmiotowych. Następnie świadectwa otrzymali absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej kucharz, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. W imieniu koleżanek i kolegów głos zabrał Łukasz Ciechomski, który podziękował nauczycielom za wyrozumiałość i przygotowanie do startu w dorosłe życie. Pani dyrektor również skierowała słowa wdzięczności do członków Rady Pedagogicznej oraz wszystkich pracowników szkoły za trud kształcenia i wychowania młodzieży. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 zakończyły życzenia słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji oraz występ artystyczny przygotowany przez uczniów kl. II ZSZ kucharz pod kierunkiem p. Joanny Andrzejewskiej.
autor: Karolina  2018-06-22        Skomentuj 0

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz zakończenia nauki przez absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej – kucharz odbędzie się 22 czerwca 2018 r. o godz. 8.30.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój galowy.

autor: Mirek  2018-06-21        Skomentuj 9

Kurs florystyczny w ramach projektu unijnego
Młodzież klas: III TZ technik żywienia i usług gastronomicznych oraz III ZSZ kucharz uczestniczyła w kursie florystycznym w ramach projektu "Kształcenie zawodowe uczniów ZSZ Nr 2 w Kutnie", współfinansowanego przez Unię Europejską. Podczas kursu uczniowie poznali rodzaje materiałów stosowanych we florystyce, zasady obowiązujące przy komponowaniu bukietów oraz realizowali własne pomysły dekoratorskie. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwiło młodzieży zdobycie dodatkowych kwalifikacji dopełniających naukę w szkole.
autor: Karolina  2018-06-18        Skomentuj 7

ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ
autor: Mirek  2018-06-18        Skomentuj 74

Urodziny doktora Troczewskiego
Na urodzinach Antoniego Troczewskiego, zasłużonego dla Kutna obywatela, nie mogło zabraknąć nauczycieli i uczniów szkoły, której doktor jest patronem. O godz. 16.00 młodzież z klas I TZ technik hotelarstwa oraz technik eksploatacji portów i terminali zaprezentowała na scenie przed CTMiT program: Czym zasłużył się dr Antoni Troczewski, że o nim pamiętamy? Tymczasem w sali widowiskowej dawnego Domu Strażackiego znajdowała się teatralna kawiarenka, w której uczniowie „Troczewskiego” pod kierunkiem nauczycieli, oferowali kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny otrzymaliśmy możliwość, by zaprezentować się w środowisku lokalnym oraz że mogliśmy przypomnieć społeczności kutnowskiej postać tak wielkiego społecznika.
autor: Karolina  2018-06-16        Skomentuj 76

Udział młodzieży w akcji "Jak nie czytam, jak czytam"
W dniu 8 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 uczniowie naszej szkoły z klasy I B TZ- technik żywienia i usług gastronomicznych oraz z klasy II ZSZ kucharz uczestniczyli na terenie szkoły w największej akcji czytelniczej w Polsce "Jak nie czytam, jak czytam", której głównym celem było bicie rekordu czytelnictwa w jednym czasie. Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole" we współpracy z bibliotekami szkolnymi. Uczestnicy akcji czytali różne książki w gronie koleżanek i kolegów. Najważniejsze było to, że przez te kilkanaście minut książka była dla nich rozrywką, a nie przykrym szkolnym obowiązkiem. Ci, którzy na co dzień czytają, zobaczyli, że nie są jedyni, a ci, którzy tego nie robią, mieli okazję spróbować. Opiekę nad uczniami sprawowały panie Justyna Kołecka i Karolina Charążka. Zdjęcia z akcji wykonał Pan Bartosz Kisielewski.
autor: Karolina  2018-06-15        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl