sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639426
Dzisiaj: 10
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 2

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Życzenia Świąteczno-Noworoczne
 
autor: Mirek  2020-12-22        Skomentuj 0

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH
13 grudnia 2020 r. uczniowie klas IV a i IV b Zawodowego technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział w szkolnym etapie OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, przebiegającej pod hasłem: „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie, a honorowy patronat objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Projekt, realizowany w naszej szkole od października do listopada związany jest m.in. z przeprowadzeniem cyklu zajęć , w czasie których uczniowie zdobyli podstawowe informacje o historii ubezpieczeń, zasadach funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych, o prawach i obowiązkach ubezpieczonego i ubezpieczyciela, o skutkach braku ubezpieczeń oraz o obowiązkach ubezpieczeniowych związanych z rejestracją firmy. W bieżącym roku zarówno spotkania z przedstawicielami ZUS, jak i sama olimpiada odbyły się on-line. Uczestnicy olimpiady rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, składający się z 20 zadań. Najlepszy wynik osiągnęła Marika Dolatowska Z klasy IV a. Gratulujemy!
autor: Mirek  2020-12-17        Skomentuj 0

UWAGA! KOMUNIKATY!
Komunikaty dyrektora CKE dotyczących materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej i części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń - luty 2021 r. (formuła 2012 i 2017)
Informacja dotyczy  klas III i IV Technikum Zawodowego oraz absolwentów z lat ubiegłych.
autor: Mirek  2020-12-14        Skomentuj 27

Etap okręgowy XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy
W dniu 27 listopada odbył się etap okręgowy XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności w formie on-line. Naszą szkołę w tej olimpiadzie reprezentowała Karina Palczewska z klasy III TZ - technik technologii żywności. Test obejmował zagadnienia z zakresu technologii przetwórstwa spożywczego, maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji spożywczej oraz metod analizy żywności. Decyzją Komitetu Organizacyjnego Olimpiady uczennica zakwalifikowała się do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się w marcu. Do startu w rywalizacji uczennicę przygotowywali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Elżbieta Olejniczak i Monika Gasik. Karinie Palczewskiej serdecznie gratulujemy i życzy dalszych sukcesów w zmaganiach konkursowych.
autor: Karolina  2020-12-14        Skomentuj 0

MIKOŁAJKI 2020
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIKOŁAJEK
DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI!!!
autor: Mirek  2020-12-06        Skomentuj 0

ZARZĄDZENIE DYREKTORA
autor: Mirek  2020-11-27        Skomentuj 0

Podziękowanie
Pięknie dziękujemy ZSZ nr 2 im. dr. A.Troczewskiego w Kutnie iż mimo ciężkiego czasu pamiętają o felkowiaczkach, zanim weszło zdalne nauczanie zdążyli zebrać dary dla bezdomniaczków❤️
❤️Dziękujemy z całego serca❤️
autor: Mirek  2020-11-25        Skomentuj 0

Święto Niepdległości
autor: Mirek  2020-11-11        Skomentuj 0

ZARZĄDZENIE DYREKTORA
autor: Mirek  2020-11-06        Skomentuj 6


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl