środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851183
Dzisiaj: 414
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

REJS ROZPOCZĘTY- SZCZECIN ZA NAMI, PŁYNIEMY DO YSTAD.
autor: Mirek  2019-06-08        Skomentuj 0

Prelekcja na temat zdrowego odżywiania w SP 4 w Kutnie
5 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 pani Joanna Andrzejewska wraz z Patrycją Ślebocką, uczennicą III klasy ZSZ kucharz, przedstawiła prelekcję na temat zdrowego odżywiania. Podczas wykładu zostały poruszone przede wszystkim aspekty związane z problemami żywieniowymi prowadzącymi do nadwagi i otyłości. Pani Joanna Andrzejewska pokreśliła rolę przygotowanego w prawidłowy sposób drugiego śniadania zjadanego w szkole oraz przypomniała zasady zdrowego odżywiania. Motywowała do regularnej aktywności fizycznej, kontroli masy ciała i wykorzystywania wskaźników mogących być sygnałem nieprawidłowości.
autor: Karolina  2019-06-07        Skomentuj 0

Wycieczka przedmiotowa do Poznania
06.06.2019 klasy I TZ: technik technologii żywności oraz technik żywienia i usług gastronomicznych udały się na wycieczkę przedmiotową do Poznania. Głównym punktem naszej wycieczki był Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Na samym początku zostaliśmy oprowadzeni po salach chemicznych, następnie udaliśmy się, aby zobaczyć salę wykładową. Następnie, po krótkim zwiedzaniu głównego budynku uniwersytetu, udaliśmy się spacerem do kolejnego budynku tej uczelni. Tam musieliśmy dobrać się w pary i przystąpić do naszego zadania. Było to oznaczanie zawartości NaOH w otrzymanym do analizy roztworze. Następnie, musieliśmy obliczyć masę NaOH oraz miano tego roztworu. Po wykonaniu wszystkich obliczeń powróciliśmy do naszego busa, aby udać się na Stary Rynek. Niektórzy poszli zwiedzać i kupować pamiątki, natomiast część udała się, aby napić się czegoś na ochłodzenie. Do Kutna wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni z mile spędzonego dnia.
autor: Karolina  2019-06-07        Skomentuj 73

V Powiatowe Targi Pracy
W dniu 6 czerwca 2019 r. uczniowie klasy III Technikum Zawodowego – technik hotelarstwa pod opieką p. Marioli Dębowskiej wzięli udział w V Powiatowych Targach Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie pod Patronatem Honorowym Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika. Targi odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury. Podczas targów przedstawiane są oferty pracy w kraju prezentowane przez firmy, agencje zatrudnienia oraz PUP w Kutnie. W trakcie trwania targów odwiedzający mieli możliwość indywidualnych konsultacji u doradcy zawodowego oraz bezpłatnego wykonania testu z zakresu zainteresowań zawodowych i predyspozycji przedsiębiorczych. Podczas targów prezentowało się ponad 30 pracodawców. Była to też doskonała okazja do porozmawiania z pracownikami PUP w Kutnie i poznaniu ofert Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie.
autor: Karolina  2019-06-06        Skomentuj 0

Warsztaty zumby
4 czerwca 2019 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty zumby prowadzone przez Stefana Jakóbczyka - instruktora tańca. Wzięli w nich udział uczniowie z klas: II i III TZ technik hotelarstwa, I i II TZ technik eksploatacji portów i terminali, II A TZ żug i I BS kucharz. Organizatorem przedsięwzięcia były panie: Joanna Zielińska i Karina Karasińska-Pirowska we współpracy z Samorządem Uczniowskim.
autor: Karolina  2019-06-05        Skomentuj 0

Wspomnienia z Bolonii
autor: Mirek  2019-06-04        Skomentuj 0

Bolonia


autor: Mirek  2019-06-04        Skomentuj 0

Piknik Różany
25. maja podczas Pikniku Różanego w parku Traugutta uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Joanny Andrzejewskiej , Elżbiety Olejniczak i Moniki Gasik zorganizowali warsztaty gastronomiczne, na których zaprezentowali techniki carvingu, zasady składania serwetek oraz sporządzali smoothie.
autor: Mirek  2019-06-03        Skomentuj 0

Uroczyste rozdanie "Europassów"
EUROPEJSKI STAŻ ZAWODOWY PRZEPUSTKĄ
DO SUKCESU NA RYNKU PRACY.
autor: Mirek  2019-05-31        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl