niedziela, 16 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3653277
Dzisiaj: 749
IP: 3.238.173.209

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 6

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Uwaga!
UWAGA!
24 maja 2019 r. od godz. 11-tej w sekretariacie szkoły można odbierać dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.
autor: Mirek  2019-05-17        Skomentuj 0

UWAGA ZMIANA PLANU!
Uwaga uczniowie, z dniem 20 maja 2019 r. nastąpi zmiana planu
autor: Mirek  2019-05-17        Skomentuj 0

Drzwi Otwarte 2019
autor: Mirek  2019-05-12        Skomentuj 0

REKRUTACJA KROK PO KROKU
autor: Mirek  2019-05-12        Skomentuj 66

"Wielki sukces we Włoszech"
Uczennice Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie: Wiktoria Świerczyńska i Sandra Frontczak wraz z opiekunami - kierownikiem szkolenia praktycznego Julitą Ryś i nauczycielem przedmiotów zawodowych Moniką Gasik wróciły niedawno z pięciodniowego pobytu we Włoszech. Celem wizyty był udział w XXI edycji międzynarodowego, prestiżowego konkursu gastronomicznego organizowanego przez szkołę średnią im Bartolomeo Scappi w Castel San Pietro Terme. Uczennice „Troczewskiego” prezentowały swoje umiejętności w dwóch konkursach: pierwszy z nich polegał na przygotowaniu drinka, który powinien komponować się z wybraną potrawą, druga konkurencja była związana z wykonaniem deseru dowolną techniką. Drink sporządzony przez naszą uczennicę zdobył uznanie jury. Sandra Frontczak zajęła II miejsce w tym prestiżowym konkursie i jest to jej kolejny sukces na międzynarodowej arenie. Uczennicę przygotowywała p. Ewa Żydowo. Podczas ostatniego dnia konkursu w centrum Castel San Pietro reprezentacja „Troczewskiego” pośród dwudziestu sześciu innych regionów i państw promowała Polskę i Kutno ( na stoisku polskim znalazły się regionalne produkty, a także foldery i ulotki zachęcające do odwiedzenia Polski i Kutna).
autor: Karolina  2019-05-10        Skomentuj 69

"Drzwi Otwarte"
autor: Mirek  2019-05-10        Skomentuj 0

Kurs Animacji Czasu Wolnego

Dwudniowy  kurs Animacji Czasu Wolnego, to kolejny akcent pracy stypendystów w ramach projektu UE ,,Zawodowcy w łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”, którego szkolnym koordynatorem jest  p. Beata Michałkiewicz.

Kurs obejmował bardzo zróżnicowane propozycję zajęć dla wszystkich grup wiekowych. Uczniowie w ramach zajęć warsztatowych  ćwiczyli emisje głosu animatora, poznawali propozycje tańców dla dzieci i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tematyka wellnes w animacji ale także przepisy prawne i ubezpieczenia zawierane z klientami podczas imprez turystycznych. Kurs dał uczniom szanse zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji, które w pracy zawodowej będą mogli wykorzystywać podczas organizacji urodzin, festynów oraz różnego rodzaju eventów.

Szkolenie prowadził p. Wladimir Hanushchak  z firmy STAGEMAN, animator z pasji i powołania, który przekazał wiedzę w sposób interaktywny i wzbudzający wiele pozytywnych emocji.

autor: Mirek  2019-05-08        Skomentuj 19

"Kresy w potrzebie. Polacy - Polakom"
Grupa wolontariuszy z naszej szkoły odwiedziła rodaków na Litwie. Podróż odbyła się dzięki współpracy z Fundacją "Kresy w potrzebie. Polacy - Polakom".Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III ZSZ: Ada Pęgowska, Szymon Różycki oraz opiekunowie p. Joanna Andrzejewska i Aleksandra Tondyra-Plewa. Przypominamy, że w szkole do 27. marca trwała akcja "Paczka na Kresy - Wielkanoc 2019 r.", podczas której zbieraliśmy dary: żywność długoterminową, słodycze, chemię oraz środki opatrunkowe. Wszystkie zgromadzenie dary przekazaliśmy Fundacji w Warszawie, gdzie zostały spakowane i przygotowane do transportu. W dniu 6 kwietnia o świcie nasza grupa wolontariuszy dotarła na Litwę. Spotkaliśmy się z miłym przyjęciem w poszczególnych miejscowościach, gdzie rozdysponowano paczki. Na śniadanie zaprosił wszystkich ks. proboszcz z Solecznik. Naszym punktem docelowym była miejscowość Niemenczyn. Podczas osobistych spotkań z rodakami nie brakowało wzruszających momentów oraz ciekawych rozmów. Byliśmy zaskoczeni jak miejscowi zachowali język i kulturę polską. Po trudach podróży odpoczęliśmy w Wilnie, gdzie mieliśmy zapewnione miejsca noclegowe. Mogliśmy podziwiać najważniejsze miejsca historyczne np. Ostrą Bramę, Kościół św. Ducha, Kaplicę Miłosierdzia Bożego, Klasztor, gdzie namalowano wizerunek Jezusa Miłosiernego według wskazówek S. Faustyny, czy Cmentarz na Rossie. Niedziela była dniem odpoczynku i zwiedzania. Uczestniczyliśmy w Mszy Świętej w Kościele Ojców Franciszkanów. Do Kutna powróciliśmy z nowymi doświadczeniami i przekonaniem, że warto kontynuować takie akcje.
Dziękujemy wszystkim, którzy w szkole wspierali zbiórkę darów i zapraszamy do dalszych współpracy z Fundacją "Kresy w Potrzebie".
autor: Mirek  2019-04-30        Skomentuj 0

UWAGA KONSUMENCI!
Zapraszamy na obiady od 29 kwietnia 2019 r.
autor: Mirek  2019-04-25        Skomentuj 21


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl