środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851189
Dzisiaj: 420
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dnia 4 października 2019 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po przeliczeniu wszystkich głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU: Przewodnicząca SU – Alicja Trukawa, kl. III TZ technik eksploatacji portów i terminali; Z-ca przew. – Miłosz Jarota, kl. II TZ technik technologii żywności; Skarbnik – Sandra Frontczak, kl. III TZ technik eksploatacji portów i terminali; Sekretarz - Bartosz Buczyński, kl. II TZ technik eksploatacji portów i terminali. Opiekunem SU została Pani Karina Karasińska-Pirowska. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w wyborach, głosującym za wysoką frekwencję (430 osób), a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy. Ustępującemu samorządowi, tzn. Natalii Domżał, Agacie Gierańczyk i Damianowi Sakowskiemu dziękujemy za liczne działania na rzecz szkoły, a także za reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym. Opiekun Samorządu Uczniowskiego
autor: Mirek  2019-10-06        Skomentuj 27

XI FESTIWAL SZALOMA ASZA
Festiwal im. Szaloma Asza" jest imprezą łączącą przeszłość z teraźniejszością Kutna, niegdyś polsko-żydowskiego miasteczka, w którym Żydzi stanowili w XIX w. ponad 70% mieszkańców. Co dwa lata mieszkańcy Kutna mają okazję zapoznać się nie tylko z twórczością kutnowskiego pisarza, ale i z kulturą żydowską szeroko rozumianą. W tym roku nie zabraknie literatury, dyskusji i warsztatów, a także przedstawień teatralnych, koncertów i szerokiej oferty kulturalnej dla wszystkich” - czytamy na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie, która jest organizatorem tego wydarzenia na terenie naszego miasta. Uczniowie naszej szkoły z klasy IV Technikum Zawodowego – technik hotelarstwa pod opieką p. Izabeli Kowalik wzięli udział w spotkaniu w języku angielskim z Davidem Mazowerem, prawnukiem Szaloma Asza, który przybliżył nam sylwetkę oraz twórczość światowej sławy pisarza. Młodzież miała okazję zobaczyć fotografie przedstawiające Szaloma Asza oraz jego rodzinę. Po wykładzie p. Dawid Mazower udzielał odpowiedzi na pytania uczniów, które, jak sam podkreślił, nie były łatwe.
autor: Karolina  2019-10-06        Skomentuj 27

szkolenie dla młodzieży na temat HIV/AIDS
W dniu 25 września 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyło się trzygodzinne W dniu 25 września 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyło się trzygodzinne szkolenie dla młodzieży na temat HIV/AIDS. Szkolenie miało formę warsztatów, uczestnikami byli wybrani uczniowie z klas pierwszych (łącznie 15 osób). Szkolenie prowadziły pani Maria Budner oraz Małgorzata Nowakowska - Dróżdż z Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Łodzi. Tematyka szkolenia obejmowała kompletne informacje na temat HIV/AIDS: wyjaśnienie i zróżnicowanie pojęć, omówienie sytuacji, w których istnieje ryzyko zakażenia HIV, prezentację podstawowych zagadnień prawnych związanych z HIV/AIDS, omówienie sposobów unikania zakażenia oraz przedstawienie informacji o funkcjonowaniu osób zakażonych w społeczeństwie. Uczniowie brali aktywny udział w warsztatach, uzyskali certyfikaty ukończenia szkolenia oraz materiały informacyjne.
autor: Karolina  2019-10-06        Skomentuj 0

Ciekawostki o Reggio Emilia
autor: Mirek  2019-10-05        Skomentuj 0

Zdobywamy nowe umiejetności
autor: Mirek  2019-10-05        Skomentuj 0

Relacja z Reggio Sandry i Wiktorii.
autor: Mirek  2019-10-04        Skomentuj 0

Obchody Dnia Chłopca w Reggio
Obchody Dnia Chłopca
W ramach projektu Erasmus+ “Mobilni technicy w nowoczesnej Europie” uczennice wraz z opiekunkami przygotowały niespodziankę dla chłopców z okazji ich święta. Była to świetna okazja do wspólnego świętowania i integrowania się. Panowie byli mile zaskoczeni i zadowoleni.
autor: Mirek  2019-10-04        Skomentuj 0

Międzynarodowy Dzień Monitoringu Wód
20 września uczniowie klas II, III i IV TZ technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami p. Agnieszką Mularczyk, Moniką Ziębińską, Elżbietą Olejniczak i Katarzyną Goszczyńską uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Monitoringu Wód. Na Stadionie Miejskim” Kutnowianka” odbył się piknik, którego organizatorem była firma Animex i Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie. Uczniowie mieli okazję samodzielnie pobrać próbki wody z rzeki Ochni, by określić w nich między innymi zawartość tlenu, uczestniczyli w konkursach i quizach dotyczącym wiedzy ekologicznej. Impreza zakończyła się bardzo smacznym poczęstunkiem a wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne upominkami. Dziękujemy za mile spędzony czas.
 
autor: Mirek  2019-10-03        Skomentuj 0

Pierwsze wizyty w miejscach praktyk
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl