sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639498
Dzisiaj: 82
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 8

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Obchody Dnia Chłopca w Reggio
Obchody Dnia Chłopca
W ramach projektu Erasmus+ “Mobilni technicy w nowoczesnej Europie” uczennice wraz z opiekunkami przygotowały niespodziankę dla chłopców z okazji ich święta. Była to świetna okazja do wspólnego świętowania i integrowania się. Panowie byli mile zaskoczeni i zadowoleni.
autor: Mirek  2019-10-04        Skomentuj 0

Międzynarodowy Dzień Monitoringu Wód
20 września uczniowie klas II, III i IV TZ technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami p. Agnieszką Mularczyk, Moniką Ziębińską, Elżbietą Olejniczak i Katarzyną Goszczyńską uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Monitoringu Wód. Na Stadionie Miejskim” Kutnowianka” odbył się piknik, którego organizatorem była firma Animex i Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie. Uczniowie mieli okazję samodzielnie pobrać próbki wody z rzeki Ochni, by określić w nich między innymi zawartość tlenu, uczestniczyli w konkursach i quizach dotyczącym wiedzy ekologicznej. Impreza zakończyła się bardzo smacznym poczęstunkiem a wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne upominkami. Dziękujemy za mile spędzony czas.
 
autor: Mirek  2019-10-03        Skomentuj 0

Pierwsze wizyty w miejscach praktyk
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0

Zakwaterowanie w Residence Palazzo via del Carbone
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0

Podróż do Reggio Emilia
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0

,Czytanie przy fontannie lub gdzie indziej”
W dniu 30 września 2019 r. grupa uczennic klasy I Technikum Zawodowego – technik żywienia i usług gastronomicznych (po podstawówce) wzięła udział w akcji czytelniczej pt. ,,Czytanie przy fontannie lub gdzie indziej” zorganizowanej w bibliotece szkolnej przez Panią Justynę Kołecką - nauczyciela bibliotekarza. Uczennice oddały się lekturze przyniesionych przez siebie książek o różnej tematyce. Głównym organizatorem akcji jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. T. Kotarbińskiego Filia w Kutnie we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami z powiatu kutnowskiego. Celem akcji jest popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Związana jest ona z przypadającym w tym roku w niedzielę 29 września 2019 r. Dniem Głośnego Czytania.

autor: Karolina  2019-09-30        Skomentuj 0

Europejski Dzień Języków Obcych
27 września 2019 roku świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. W tym dniu nasza młodzież mogła się uczyć języków poprzez muzykę i taniec. Uczniowie klas pierwszych prezentowali swoje talenty głównie w rytmie popu. Przedstawiciele klasy II TZ - technik eksploatacji i portów wybrali hip – hop, zaś IV TZ - technik hotelarstwa - dance. Dodatkową atrakcją był solowy występ Michała Lewandowskiego z klasy IV TZ - technik hotelarstwa, w czasie którego cała widownia świetnie się bawiła. Koordynatorem uroczystości była Pani Małgorzata Nowak - Kaczorkiewicz. Podziękowania dla Pani Danuty Maj za przygotowanie dekoracji.
autor: Karolina  2019-09-30        Skomentuj 30

Powrót z praktyk w Bolonii
autor: Mirek  2019-09-29        Skomentuj 0

Obchody 91. rocznicy śmierci doktora Antoniego Troczewskiego
W dniu 23 września 2019 roku delegacja naszej szkoły - poczet sztandarowy w składzie: chorąży pocztu: Tomasz Grala, ucz. kl. II Branżowej Szkoły I Stopnia magazynier - logistyk, asysta pocztu: Kinga Dyjecińska i Beata Szadkowska, ucz. IV TZ technik hotelarstwa oraz Karolina Rytczak, ucz. kl. IV TZ terminale reprezentowali naszą szkołę w miejskich uroczystościach z okazji 91. rocznicy śmierci doktora Antoniego Troczewskiego – Patrona naszej Szkoły i Honorowego Obywatela Miasta Kutna. Uroczystości rozpoczęły się pod tablicą pamiątkową przy willi dr. A. Troczewskiego w Kutnie – budynek Urzędu Stanu Cywilnego. Zgromadzonych gości, mieszkańców oraz szkolne poczty sztandarowe powitała prezes TPZK pani Bożena Gajewska. Pan Patryk Kubiak (członek TPZK) przypomniał kilka słów z mowy dr. A. Troczewskiego wygłoszonej w Kutnie w dniu 9XI 1919 roku podczas pierwszej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Następnie wszystkie delegacje złożyły kwiaty pod tablicą pamiątkowa przy willi dr. A. Troczewskiego. Druga część uroczystości odbyła się na Cmentarzu Parafialnym w Kutnie przy grobie Doktora. Przybyłych ponowie powitała pani prezes TPZK. Pan Kubiak wygłosił wspomnienia o doktorze opublikowane przez Stanisława Kozickiego w „ Myśli Narodowej” nr 19 z 30.04.1939 roku. W drugiej części delegacje i zaproszeni goście złożyli kwiat pod pomnikiem nagrobnym naszego patrona szkoły dr. A. Troczewskiego.
Opiekun: p. Leon Wieczorek

autor: Karolina  2019-09-28        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl