sobota, 18 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3847117
Dzisiaj: 1276
IP: 3.236.55.22

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Wspomnienie ubiegłorocznej wizyty na Kresach
W ubiegłym roku uczniowie klasy III ZSZ kucharz razem z opiekunami - panią Joanną Andrzejewską i Aleksandrą Tondyrą-Plewą odwiedzili naszych rodaków mieszkających na Litwie. Akcja, w którą włączyła się młodzież, została opisana w artykule na stronie Gość.pl. Serdecznie zachęcamy do czytania. https://www.gosc.pl/doc/5482637.Ziarno-na-Kresy
autor: Karolina  2019-11-09        Skomentuj 39

Obchody 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę
8 listopada 2019 roku o godz. 11.11 społeczność naszej szkoły uczciła w podniosły sposób 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” wszyscy wspólnie odśpiewali Hymn narodowy. Nie był on jedyną pieśnią wykonaną tego dnia, bowiem w czasie przerw międzylekcyjnych uczniowie mogli wysłuchać różnych pieśni patriotycznych przygotowanych przez sekcję radiowęzła szkolnego pod kierunkiem pana Włodzimierza Błaszczyka. Wśród nich znalazły się: „Rota”, „Legiony”, „11 listopada”, „Przybyli ułani”, „Wojenko, wojenko”, „Piechota”. Oprócz pieśni młodzież mogła też obejrzeć prezentację multimedialną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem pani Joanny Zielińskiej i pana Rafała Taglewskiego. Należy również nadmienić, że 11 listopada 2019 r. w czasie uroczystości miejskich w Kościele pw. św. Wawrzyńca i na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego naszą szkołę będzie reprezentował poczet sztandarowy. Obchody Narodowego Święta Niepodległości zakończą się w najbliższy wtorek w Kutnowskim Domu Kultury, gdzie uczniowie i nauczyciele udadzą się, by obejrzeć film historyczny pt. „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Pamiętajmy, że wolność nie jest dana raz na zawsze, a wierność tradycji oraz pamięć o historii swojego narodu to elementy, które powinny wyróżniać współczesnego Polaka.
autor: Mirek  2019-11-09        Skomentuj 39

Napisali o nas
autor: Mirek  2019-11-06        Skomentuj 0

Ostatnie chwile we Włoszech
autor: Mirek  2019-11-05        Skomentuj 0

Święto Zmarłych
Klasa II technik eksploatacji portów i terminali wraz z wychowawcą złożyli kwiaty i zapalili znicz na grobie naszego Patrona dr. Antoniego Troczewskiego. Uczniowie przypomnieli sobie sylwetkę patrona i oddali mu cześć.
autor: Mirek  2019-11-02        Skomentuj 0

TRADYCJE I ZWYCZAJE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH🎃
Dzisiaj w murach naszej szkoły odbył się halloweenowy konkurs polegający na wymyśleniu i zaprezentowaniu się w najstraszniejszym i najbardziej pomysłowym stroju. Oto zwycięzcy: I miejsce - klasa IIIb TZ technik żywienia i usług gastronomicznych, II miejsce ex aequo - klasa II TZ technik eksploatacji portów i terminali oraz klasa IV TZ technik hotelarstwa, III miejsce ex aequo - klasa I TZ technik żywienia i usług gastronomicznych po szkole podstawowej i klasa I BS kucharz po gimnazjum. Szczególe podziękowania i wyróżnienie należą się również klasie I TZ technik hotelarstwa po gimnazjum za wielkie zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wszystkim uczestnikom! Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem.

autor: Karolina  2019-10-31        Skomentuj 0

Z wizytą w stolicy
W dniu 25 października uczniowie klasy IV TZ – technik eksploatacji portów i terminali/technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w wycieczce do Warszawy pod opieką p. S. Buczkowskiej i p. E. Olejniczak. Uczniowie odwiedzili najważniejsze atrakcje turystyczne miasta stołecznego, czyli barokowy Pałac Królewski Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Łazienki Królewskie - zespół pałacowo – ogrodowy oraz Stare Miasto jako najstarszy ośrodek miejski Warszawy, będący zwartym zespołem architektury zabytkowej. Podczas jesiennej aury „złotej polskiej jesieni” wszystkich cieszył długi spacer w ogrodach Łazienek.
autor: Karolina  2019-10-31        Skomentuj 0

„Doradztwo zawodowe wspólny cel"
25 października 2019r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyła się konferencja „Doradztwo zawodowe wspólny cel". Udział w niej wzięła p. Mariola Dębowska. Organizatorem konferencji był Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie, a współorganizatorem Powiat Kutnowski. Wydarzenie było objęte Honorowym Patronatem Starosty Kutnowskiego – Daniela Kowalika. Wszystkich obecnych przywitała p.dyrektor PUP w Kutnie. W programie znalazły się m.in.takie tematy jak: „Doradztwo zawodowe co to takiego?”, „Rola doradcy zawodowego w kreowaniu kariery zawodowej”, „Jak wspierać dziecko w wyborach edukacyjno-zawodowych” oraz „Doradztwo zawodowe w praktyce szkół”.
autor: Mirek  2019-10-27        Skomentuj 0

Wycieczka do młyna "A&S Jujka"
Dnia 25 października 2019 roku, uczniowie klasy II BS kucharz, udali się na wycieczkę do młyna "A&S Jujka", znajdującego się w Kutnie. Uczniowie poznali etapy produkcji mąki. Dowiedzieli się także z jakich zbóż firma ją produkuje oraz jakie są jej typy. Dzięki temu mogli też utrwalić wiedzę, którą zdobywali na zajęciach szkolnych.
autor: Mirek  2019-10-26        Skomentuj 63


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl