sobota, 18 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3847148
Dzisiaj: 1307
IP: 3.236.55.22

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 2

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Film zrealizowany przez naszych uczniÓw
Zapraszamy do obejrzenia minutowego spotu filmowego  zrealizowanego przez uczniów naszej szkoły w ramach zajęć koła informatyczno - filmowego. Film został przygotowany  jako praca na konkurs "Handel ludźmi naszymi oczami".Materiał zrealizowali uczniowie klasy II TZ - technik hotelarstwa pod kierunkiem prof. Bartosza Kisielewskiego.W chwili obecnej młodzi filmowcy pracują nad kolejnym projektem. Osoby zainteresowane współpracą z filmowcami proszone są o kontakt z p. Bartoszem Kisielewskim.Zapraszamy do obejrzenia FILMU
autor: redakcja  2010-11-23        Skomentuj 0

Apel Profilaktyczny

Dnia 18 listopada 2010 odbył sie apel na temat Szkodliwości nadużywania tytoniu. Wykład poprowadzony był przez dr. Ziółkowskiego i pielęgniarkę szkolną. Doktor pokazał młodzieży zdięcia rentgenowskie płuc osób chorych na raka spowodowanym nadmiernym paleniem paierosów. Do ukazania szkodliwości tytoniu  dla człowieka i jego otoczenia przygotował prezentacię multimedialną.

w związku z Dniem Rzucania Palenia w szkole był prowadzony konkurs plastyczny  pt. "Palenie zabija- płeć nie ma znaczenia". Do konkursu przystąpiły 3 osoby, których prace zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym prowadzonym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kutnie.

Praca Pauliny Kutkowskiej z I TZ- hotel została nagrodzona przez jury konkurs. Gratulujemy!

autor: redakcja  2010-11-23        Skomentuj 0

Święto Niepodległości

Dnia 10. listopada 2010 r. w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości dla uczniów naszej szkoły.

Program artystyczny z okazji 92. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przedstawili uczniowie kl. II kucharz pod kierunkiem p. R. Taglewskiego i kl. I TZ technik technologii żywności pod kierunkiem R. Kaźmierczaka

autor: redakcja  2010-11-23        Skomentuj 0

Wypadki na drogach - porozmawiajmy
W związku ze Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych uczniowie naszej szkoły wezmą udział w III edycji ogólnopolskiej akcji "Wypadki na drogach - porozmawiajmy". Tematem przewodnim jest nadmierna prędkość. Debata odbędzie się w czwartek na drugiej godzinie lekcyjnej w sali F, a prowadził będzie prof. M. Ziębiński.
autor: Mirek  2010-11-16        Skomentuj 0

PYGMALION
W dniu 28.10.2010r. młodzież naszej szkoły miała okazję obejrzeć sztukę ,,Pigmalion” irlandzkiego dramaturga i prozaika Bernard’a Shaw’a w wykonaniu Teatru Angielskiego w Teatrze V6 w Łodzi. A oto fabuła sztuki w kilku słowach:

Młoda - pochodząca z nizin społecznych - kwiaciarka Eliza Dolittle trafia przypadkowo pod opiekę jednego z najlepszych profesorów fonetyki - prof. Higginsa. Mężczyzna decyduje się poddać młodą dziewczynę eksperymentowi - nauczy ją poprawnej angielszczyzny do tego stopnia, że najlepsza śmietanka towarzyska Anglii nie będzie w stanie określić jej społecznego pochodzenia. Prof. Higgins zapomina jednak, że eksperyment dotyczy młodej kobiety, co przyniesie zaskakujące dla niego rezultaty...
autor: Adam  2010-11-16        Skomentuj 0

międzynarodowa wymiana

Europejskie Forum  Młodzieży zaprasza do udziału w międzynarodowym seminarium, które odbedzie się w terminie 18-24 października 2010 we Francji. Do udziału zapraszamy młodzież pełnoletnią. Wkład uczestnika w projekcie wynosi:

350-400zł= 22 ubezpieczenie+20 euro na rzecz organizacji goszczącej. Koszt ten jest uzależniony od ceny biletu lotniczego.Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie wypełnionych formularzy na adres e-mail evs@efm.org.pl. Szczegółowych  infermacji udziela p.prof. Michałkiewicz oraz p.prof. Kadłubowska

autor: redakcja  2010-10-12        Skomentuj 0

Otrzęsiny

W dniu 8 października odbyły sie w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość została przygotowna przez klasę 2 TZ - technik żywienia i gospodarstwa domowego oraz technik technologii zywności.Celem takiej imprezy jest umżliwienie pierwszakom pokazania się na forum szkoły z jak najlepszej strony.

Odbyły się liczne konkurencje, z których najlepsza okazałą się klasa :

1 miejsce   TZ - technik hotelarstawa

2 miejsce TZ-technik org.usług

3 miejsce TZ- technik kucharz

Zwycięzcom został wręczony dyplom dla najmądrzejszych, najzabawniejszych i najsprawniejszych kotów roku 2010/2011

autor: redakcja  2010-10-12        Skomentuj 0

APEL PORZĄDKOWY
Dnia 29 września w naszej szkole odbył się apel porządkowy na którym zostały przedstawione plany pracy oraz sekcje działające w szkolnym Samorządzie Uczniowskim
autor: redakcja  2010-10-10        Skomentuj 0

Konkurs Fotograficzny
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym  ,,ZATRZYMAJ NATURę 2000 NA DŁUŻEJ". Termin nadsyłania prac  do 30 października. Chętnych  prosimy o kontakt z p.prof. Charążką.
autor: redakcja  2010-10-06        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl