sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639449
Dzisiaj: 33
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Otrzęsiny

W dniu 8 października odbyły sie w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość została przygotowna przez klasę 2 TZ - technik żywienia i gospodarstwa domowego oraz technik technologii zywności.Celem takiej imprezy jest umżliwienie pierwszakom pokazania się na forum szkoły z jak najlepszej strony.

Odbyły się liczne konkurencje, z których najlepsza okazałą się klasa :

1 miejsce   TZ - technik hotelarstawa

2 miejsce TZ-technik org.usług

3 miejsce TZ- technik kucharz

Zwycięzcom został wręczony dyplom dla najmądrzejszych, najzabawniejszych i najsprawniejszych kotów roku 2010/2011

autor: redakcja  2010-10-12        Skomentuj 0

APEL PORZĄDKOWY
Dnia 29 września w naszej szkole odbył się apel porządkowy na którym zostały przedstawione plany pracy oraz sekcje działające w szkolnym Samorządzie Uczniowskim
autor: redakcja  2010-10-10        Skomentuj 0

Konkurs Fotograficzny
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym  ,,ZATRZYMAJ NATURę 2000 NA DŁUŻEJ". Termin nadsyłania prac  do 30 października. Chętnych  prosimy o kontakt z p.prof. Charążką.
autor: redakcja  2010-10-06        Skomentuj 0

,, KOLOROWY LATAWIEC"

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Żychlinie zachęca  do konkursu ,, KOLOROWY LATAWIEC". Do konkursu można zgłosić tylko jeden latawiec wykonany dowolną techniką. Ocenie będą podlegać: oryginalność wyglądu, pomysłowość, estetyka wykonania, lot. Do konkursu można zgłaszać się do 10 października.

autor: redakcja  2010-10-06        Skomentuj 0

Konkurs Fotograficzny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Żychlinie zachęca do udziału w konkursie fotograficznym ,,Osobliwości i zjawiska fizyczne i przyrodnicze w obiektywie". Każdy uczestnik może nadesłać max. 2 fotografie (format minimum 10x15). Fotografie należy wysyłać do 10 października.
autor: redakcja  2010-10-05        Skomentuj 0

MDK
Młodzieżowy Dom Kultury i Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zachęcają do udziału w konkursie plastycznym ,,Świat w kolorach" pod nazwą ,,Świat wokół nas". Należy wykonać prace w formacie A3 lub A4; technika-malarstwo lub rysunek i podpisać na odwrocie. Prace należy dostarczyć do sekretariatu MDK (ul. Staszica) do 25 października. Chętni mogą zgłosić się do p.prof.Charążki.
autor: redakcja  2010-10-05        Skomentuj 0

Koncert Biura "Wirtuoz"
Koncert Biura "Wirtuoz"
25 października o godzinie 11.45 ( na 5 godzinie lekcyjnej) odbędzie się koncert Łódzkiego Biura Koncertowego "Wirtuoz". Uczniowie proszeni są o dokonanie wpłat w wysokości  2,50 zł do skarbnika klasowego dnia 20 października. Skarbnicy proszeni są o przekazanie pieniędzy p. prof. Charążce. NAJPÓŹNIEJ do 22 października.
autor: redakcja  2010-10-05        Skomentuj 0

EUROPEJSKI DZIEń JęZYKÓW OBCYCH
EUROPEJSKI DZIEń JęZYKÓW OBCYCH W TROCZEWSKIM
W piątek 24 września 2010 r. w ZSZ Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego odbyły się obchody EUROPEJSKIEGO DNIA JęZYKÓW OBCYCH. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Urszula Macioszczyk, wręczają dyplomy oraz nagrody książkowe dla zwycięzców dyktanda z języka angielskiego, przygotowanego i przeprowadzonego przez panią profesor Danutę Maj. Zwyciężczynią okazała się uczennica klasy I Technikum Zawodowego – technik hotelarstwa Daria Chmielecka. Następnie młodzież różnych klas przedstawiła program artystyczny IDOL, przygotowany pod bacznym okiem pani profesor Doroty Rajko i pani profesor Małgorzaty Nowak. Intensywne próby prowadzone w pocie czoła dały świetny efekt. Uczniowie odgrywali scenki sytuacyjne, ukazujące bariery językowe w codziennej komunikacji, śpiewali szlagiery z list przebojów w języku angielskim, rosyjskim oraz niemieckim. Gwoździem programu okazał się występ „Dody” (gościa honorowego). Uczniowie wspólnie śpiewali przebój piosenkarki i dobrze się bawili, bo przecież jest czas na naukę i czas na dobrą zabawę w naszej szkole…
autor: Adam  2010-09-29        Skomentuj 0

Konkurs polonistyczny ,,FRASZKA"

Stowarzyszenie Upowszechnienia  Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie organizuje konkurs polonistyczny ,,FRASZKA". Konkurs polega na rozwiązaniu  testu składającego się z 30 pytań, które dotyczą literatury i nauki o języku. Uczestnicy zobowiązani są wpłacić 8zł (na nagrody i obsługę techniczną) do 27 września. Konkurs zostanie przeprowadzony 27 listopada (45 minut) w szkole. Nagrody: sprzęt cyfrowy, nagrody rzeczowe, albumy, książki, dyplomy uznania.

autor: redakcja  2010-09-24        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl