środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851202
Dzisiaj: 433
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Przyrodnicze obiekty
Dnia 11.03.2011 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbyła się prelekcja p. A. Latosa na temat „Przyrodnicze obiekty, lasy i tereny zieleni w powiecie kutnowskim” W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas III TZ - kucharz oraz III TZ -kelner, członkowie SK LOP. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem. Wycieczkę zorganizowała p. prof. Joanna Zielińska opiekun SK LOP.
autor: Adam  2011-03-11        Skomentuj 0

DZIEń KOBIET
RADOŚCI, MIŁOŚCI, PRZYJEMNOŚCI , PRZYDATNYCH UMIEJęTNOŚCI, SKUTECZNOŚCI, WYDAJNOŚCI,WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W DNIU ŚWIęTA KOBIET  ŻYCZY SEKCJA INFORMATYCZNA :)
autor: redakcja  2011-03-08        Skomentuj 0

Doradcy zawodowi
W dniach 1, 2 i 3 marca 2011 r. uczniowie klas IV Technikum Zawodowego i klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ramach „II Dni Edukacji” uczestniczyli w spotkaniach z doradcami zawodowymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kutnie.
Podczas spotkań młodzież miała możliwość określenia swoich zainteresowań zawodowych poprzez wykonanie badania kwestionariuszem zainteresowań zawodowych.
Doradcy zawodowi przedstawili aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy  oraz możliwości dalszego kształcenia przy współpracy z urzędem.
autor: Adam  2011-03-08        Skomentuj 0

Wycieczka do Sejmu :P

Dnia 23 lutego 2011 roku młodzież Zespołu Szkół Zawodowych Nr. 2 im. Dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie uczestniczyła w żywej lekcji demokracji poprowadzonej przez Posła RP na Sejm Pana Tadeusza Woźniaka.

Wspólnie z opiekunami panią Małgorzatą Nowak, panami Grzegorzem Wojtasiakiem i Rafałem Taglewskim w obecności parlamentarzysty zwiedzała gmach Sejmu.

Pobyt ten stał się okazją do poznania zasad ustrojowych obowiązujących w naszym kraju, a przede wszystkim pozycji władzy ustawodawczej. Mogliśmy pozna historię i dzień dzisiejszy polskiego parlamentu i spotka się z wieloma politykami naszego kraju, w tym przysłuchiwaliśmy się posiedzenia plenarnemu Sejmu.

Wycieczka do parlamentu wzmocniła w nas poziom odpowiedzialności za losy państwa i zachęciła do aktywniejszego udziału w demokratycznych formach jego funkcjonowania.     Zapraszamy do galerii. 

autor: Adam  2011-03-01        Skomentuj 0

Promocja SZKOŁY
Zapraszamy do obejrzenia  spotu promocyjnego  zrealizowanego przez uczniów naszej szkoły w ramach zajęć koła informatyczno - filmowego. Materiał zrealizowali uczniowie klasy II TZ - technik hotelarstwa pod kierunkiem prof. Bartosza Kisielewskiego. Zapraszamy do obejrzenia FILMU
autor: Adam  2011-02-28        Skomentuj 0

Konkurs Plastyczny
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tu gdzie mieszkam”
Tematem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej ilustrującej ulubione miejsce spacerów, zabaw lub spotkań w okolicy zamieszkania autora. Technika prac dowolna: malarstwo, rysunek, grafika (na podłożu papierowym), batik, collage.
Format maksymalny – A2
Wiek uczestników 7-19 lat
Prace na konkurs należy przesyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 20 maja 2011r., prosimy o dołączenie zbiorczej listy uczestników. Więcej szczegółów u opiekuna Sekcji Kulturalnej p. Charążki.
autor: Adam  2011-02-11        Skomentuj 0

Konkursie piosenki „Być kobietą”
Regionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie oraz Hotel Rondo i Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

Zapraszają do udziału w II Konkursie piosenki „Być kobietą”. Konkurs skierowany jest do młodzieży śpiewającej (soliści oraz małe grupy wokalne – do 6 osób), w wieku 13-19 lat. Podczas eliminacji należy wykonać jedną piosenkę nawiązującą do nazwy konkursu – poświęconą kobiecie. Eliminacje odbędą się 1 marca 2011r. w MDK w Kutnie, w godzinach popołudniowych. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych 15 najwyżej ocenionych prezentacji. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do dnia 24 lutego 2011r.
autor: Adam  2011-02-11        Skomentuj 0

Rady MinistrÓw
W dniu 2 lutego 2011r. o godz. 11.00 w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej terenów Łodzi oraz powiatów brzezińskiego, łęczyckiego, łódzkiego wschodniego, kutnowskiego, pabianickiego i zgierskiego. W tym roku naszą szkołę dognie reprezentowała uczennica Klasy II TZ- technik żywienia i gospodarstwa domowego Małgorzata Wróbel. Gratulujemy sukcesu naszej koleżance i zachęcamy pozostałych uczniów do osiągania podobnych sukcesów.
autor: Adam  2011-02-11        Skomentuj 0

KRWIODAWSTWO
W dniu 14 lutego (poniedziałek) od godz. 10.00 rozpocznie się Akcja Krwiodawstwo. Oddawanie krwi będzie przeprowadzone w sali "O". Zachęcamy osoby pełnoletnie do udziału w tej szlachetnej akcji.
Przypominam o:
- poinformowaniu wychowawcy o chęci oddania krwi
- zjedzeniu lekkostrawnego śniadania
- zabrania dowodu osobistego
Opiekun SK PCK p. prof. Agnieszka Mularczyk
autor: Mirek  2011-02-04        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl