sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639447
Dzisiaj: 31
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Regulamin konkursu

Regulamin

II Edycji Konkursu Majowe Dziedzictwo:

"Ja, czyli Obywatel 2011"

Zadaniem uczestników jest napisanie tekstu w dowolnej formie literackiej( esej, felieton, opowiadaniee, wiersz, itd.), który przedstawiłby ich refleksje na temat sytuacji obywatela w XXI wieku, wartości, którymi powinien się kierować i podejmowanych działań. Tekst powinien liczyć nie więcej niż 1000 słów.

Prace należy nadsyłać do 20 kwietnia 2011 r. Drogą elektroniczną na adres : redakcja@ezg.info.pl , w temacie wiadomości wpisująć : konkurs "Ja, czyli Obywatel 2011".

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 kwietnia 2011r. na stronie : www.ezg.info.pl

Zwycięzca konkursu   otrzyma odtwarzacz iPod, zaś laureaci 2 i 3 miejsca zostaną nagrodzeni książkami . Najlepsze pięć osób w Konkursie uczestniczyć będzie w wycieczce do Sejmu RP, zorganizowanej przez posła, Artura Dunina. Odbędzie się ona w maju 2011 r.

 

 

autor: redakcja  2011-03-18        Skomentuj 0

Konkurs Uniwersytetu Warszawskiego

Nasi uczniowie na konkursie Uniwersytetu Warszawskiego

 

25 listopada 2010 odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta" organizowany przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego .

Wyniki konkursu opublikowano 15 marca 2011 roku.

Uczeń naszej szkoły Krzysztof Cieplak z klasy IV TZ-technik hotelarstwa uzyskał bardzo dobry wynik w eliminacjach ogólnopolskich.

Wraz z opiekunem (mgr Beata Michałkiewicz) uczeń otrzymał oficjalny dyplom gratulacyjny sygnowany przez przewodniczącego  jury prof.dr.hab.Floriana Plita z UW.

Gratulujemy sukcesu i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

 

autor: redakcja  2011-03-18        Skomentuj 0

Gorączka złota
W dniach 01.03 - 01.06.2011 r. jak co roku prowadzona jest ogólnopolska akcja Czerwonego Krzyża "Gorączka złota".Celem akcji jest pozyskiwanie funduszy na dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci z biednych rodzin.Dla klas, które zbiorą najwięcej monet o nominale: 1, 2 i 5 groszy, przewidziane są drobne upominki.Opiekun SK PCK mgr inż. Agnieszka Mularczyk
autor: Mirek  2011-03-17        Skomentuj 0

Przyrodnicze obiekty
Dnia 11.03.2011 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbyła się prelekcja p. A. Latosa na temat „Przyrodnicze obiekty, lasy i tereny zieleni w powiecie kutnowskim” W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas III TZ - kucharz oraz III TZ -kelner, członkowie SK LOP. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem. Wycieczkę zorganizowała p. prof. Joanna Zielińska opiekun SK LOP.
autor: Adam  2011-03-11        Skomentuj 0

DZIEń KOBIET
RADOŚCI, MIŁOŚCI, PRZYJEMNOŚCI , PRZYDATNYCH UMIEJęTNOŚCI, SKUTECZNOŚCI, WYDAJNOŚCI,WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W DNIU ŚWIęTA KOBIET  ŻYCZY SEKCJA INFORMATYCZNA :)
autor: redakcja  2011-03-08        Skomentuj 0

Doradcy zawodowi
W dniach 1, 2 i 3 marca 2011 r. uczniowie klas IV Technikum Zawodowego i klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ramach „II Dni Edukacji” uczestniczyli w spotkaniach z doradcami zawodowymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kutnie.
Podczas spotkań młodzież miała możliwość określenia swoich zainteresowań zawodowych poprzez wykonanie badania kwestionariuszem zainteresowań zawodowych.
Doradcy zawodowi przedstawili aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy  oraz możliwości dalszego kształcenia przy współpracy z urzędem.
autor: Adam  2011-03-08        Skomentuj 0

Wycieczka do Sejmu :P

Dnia 23 lutego 2011 roku młodzież Zespołu Szkół Zawodowych Nr. 2 im. Dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie uczestniczyła w żywej lekcji demokracji poprowadzonej przez Posła RP na Sejm Pana Tadeusza Woźniaka.

Wspólnie z opiekunami panią Małgorzatą Nowak, panami Grzegorzem Wojtasiakiem i Rafałem Taglewskim w obecności parlamentarzysty zwiedzała gmach Sejmu.

Pobyt ten stał się okazją do poznania zasad ustrojowych obowiązujących w naszym kraju, a przede wszystkim pozycji władzy ustawodawczej. Mogliśmy pozna historię i dzień dzisiejszy polskiego parlamentu i spotka się z wieloma politykami naszego kraju, w tym przysłuchiwaliśmy się posiedzenia plenarnemu Sejmu.

Wycieczka do parlamentu wzmocniła w nas poziom odpowiedzialności za losy państwa i zachęciła do aktywniejszego udziału w demokratycznych formach jego funkcjonowania.     Zapraszamy do galerii. 

autor: Adam  2011-03-01        Skomentuj 0

Promocja SZKOŁY
Zapraszamy do obejrzenia  spotu promocyjnego  zrealizowanego przez uczniów naszej szkoły w ramach zajęć koła informatyczno - filmowego. Materiał zrealizowali uczniowie klasy II TZ - technik hotelarstwa pod kierunkiem prof. Bartosza Kisielewskiego. Zapraszamy do obejrzenia FILMU
autor: Adam  2011-02-28        Skomentuj 0

Konkurs Plastyczny
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tu gdzie mieszkam”
Tematem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej ilustrującej ulubione miejsce spacerów, zabaw lub spotkań w okolicy zamieszkania autora. Technika prac dowolna: malarstwo, rysunek, grafika (na podłożu papierowym), batik, collage.
Format maksymalny – A2
Wiek uczestników 7-19 lat
Prace na konkurs należy przesyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 20 maja 2011r., prosimy o dołączenie zbiorczej listy uczestników. Więcej szczegółów u opiekuna Sekcji Kulturalnej p. Charążki.
autor: Adam  2011-02-11        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl