niedziela, 16 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3653201
Dzisiaj: 673
IP: 3.238.173.209

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Konkurs
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na projekt koszulki promującej Dzień Szkoły bez Przemocy.Prace konkursowe muszą zostać stworzone w jednym z dwóch formatów:- A4 (210x297 mm / 2480x3425 pikseli)- 30x30 cm (3543x3543 pikseli)Projekty mogą być w dowolnej technice plastycznej lub graficznej. Mogą to być obrazy, rysunki, projekty graficzne, kolaże przekazane w postaci plików graficznych określonych w Regulaminie konkursu.Nagrodą główną jest TABLET GRAFICZNY
autor: Bartek  2011-04-15        Skomentuj 0

Spotkanie dla dziewcząt
W dniu 07.04.2011r. oraz 13.04.2011r. odbyły się spotkania z p. doktor Dorotą Żaczek (specjalista ginekolog, położnik, endokrynolog) i p. Elżbietą Żabicką ( położna), skierowane dla dziewcząt naszej szkoły. Celem tych spotkań było przekazanie informacji na temat higieny wieku dojrzewania, wpływu używek na zdrowie młodych kobiet, profilaktyka chorób spowodowanych  wirusem HPV oraz samokontrola piersi.
autor: redakcja  2011-04-14        Skomentuj 0

DAWCY KRWI
HONOROWI DAWCY KRWI !
15 kwietnia odbędzie się ostatnia AKCJA KRWIODAWSTWA w tym roku szkolnym. Zapraszam wszystkich, którzy chcą w ten sposób pomóc innym. Krew – jest drogocennym skarbem, dzięki niej ratujemy życie ludzkie. Akcja krwiodawstwa rozpocznie się o godz. 10:00 w Sali „O”
Przypominam o :
 • zabraniu dowodu osób ( książeczki HDK )
 • zjedzeniu lekkostrawnego śniadania
 • poinformowaniu wychowawcy

Opiekun SK. PCK
autor: Adam  2011-04-11        Skomentuj 0

Spotkanie
W dniu 7.04.2011r. odbyło się spotkanie uczennic naszej szkoły z położną panią Elżbietą Żabicką.
autor: Adam  2011-04-08        Skomentuj 0

APEL
05.04.2011r. Szkolny Klub Caritas przedstawił uczniom naszej szkoły program artystyczny upamiętniający rocznicę śmierci Jana Pawła II - patrona SKC. W programie przypomniano najważniejsze wydarzenia pontyfikatu oraz fragmenty wierszy Karola Wojtyły z cyklu ,, PIEŚNI O BOGU UKRYTYM”.  Apel ku czci Ojca Świętego zakończono tradycyjnie utworem ,, BARKA” w wykonaniu Pauliny Haniewicz. Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów z klas : IV TZ- technik technologii żywności, IV TZ- technik żywienia i gospodarstwa domowego, nastąpiło podziękowanie członkom Szkolnego Klubu Caritas, którzy w kwietniu kończą edukację w naszej szkole. Uczniowie ci przez 2 lub 3 lata współpracowali z SKC biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych. Otrzymali oni dyplom podziękowania za to, że potrafili swój czas ofiarować innym. Z rąk p. dyrektor Małgorzaty Gładysiak legitymacje Szkolnego Koła Caritas otrzymali kolejni członkowie, którzy już podjęli ofiarną pracę w wolontariacie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania apelu.
autor: redakcja  2011-04-06        Skomentuj 0

Standaryzacja

Dnia 01.04.20011 w naszej szkole odbyła się  standaryzacja zadań egzaminacyjnych egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w formie testu dla klasy IV TZ:

 

 • TZ - technik technologi żywności
 • TZ - techik hotelarstwa
 • TZ - technik zywienia i gospodarstwa domowego
 • TZ - kucharz
 • TZ - kelner

 

autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

KONKURS RECYTATORSKI

Regulamin konkursu recytatorskiego poezji Czesława Miłosza

1.Organizatorem jest Łódzki Kurator Oświaty i Oddział Łódżki Stowarzyszenia ,, Wspólnota polska"

2. Warunki udziału w konkursie:

 • uczestnik recytuje 2 wybrane utwory liryczne Cz. Miłosza
 • szkoły zgłaszają udział uczniów do dnia 15.04.2011r.
 • występy uczniów ocenia Komisja Konkursowa powołana przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

Stop! HVC
19.03.2011r. uczniowie klasy II TZ - kelner uczestniczyli w ogólnopolskim pilotażowym programie profilaktycznym zakażeń HVC "Stop! HVC", którego koordynatorem szkolnym jest p. B. Rosiak. Program skierowany jest do uczniów klas I i II z 400 wybranych szkół ponadgimnazjalnych na terenie całego kraju, został przygotowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Polską Grupę Ekspertów HCV. WZWC uznano przez Światową Organizację Zdrowia za jedną z największych światowych zagrożeń epidemiologicznych. Chorobę określa się niekiedy mianem ,, wirusowej bomby zegarowej" ze względu na wieloletni, bezobjawowy przebieg zakażenia HCV, brak szczepionki, niski poziom diagnozowania zakażenia. Wiele osób nie wie co to jest wirus zapalenia wątroby typu C i jak się uchronić przed zakażeniem. Celem programu jest zmniejszenie obciążenia zdrowotnego skutkami HCV, zwiększenie wiedzy o epidemiologii, czynnikach ryzyka, obrazie oraz profilaktyce zakażeń HCV wśród młodzieży. Uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną, wysłuchali prelekcji przygotowanej przez p. B. Rosiak oraz obejrzeli film pt ,, STOP! HCV". Młodzież otrzymała ulotki na temat profilaktyki zakażeń HCV. Świadomość zakażenia wirusem HCV jest o tyle ważna, że wczesne rozpoczęcie leczenia zwiększa szanse na skuteczność terapii.
autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

Spotkanie z gimnazjalistami

W dniach 22,23,29 marca odbyły się spotkania z gimnazjalistami, które miały na celu promowanie  naszej szkoły. Z wizytą dotarliśmy do takich szkół jak:

 • Gimnazjum Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Kutnie,
 • Gimnazjum Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Kutnie,
 • Gimnazjum w Byszewie.
Galeria
autor: redakcja  2011-03-29        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl