środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851145
Dzisiaj: 376
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

UROCZYSTE ZAKOńCZENIE ROKU SZKONEGO 2011/2012
Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego .Następnie głos zabrała Pani Dyrektor szkoły Urszula Macioszczyk i przedstawiciel Rady Rodziców Pana Jarosław Dzięgielewski. Po czym miało miejsce wystąpienie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego. Najbardziej oczekiwanym momentem było wręczenie nagród i dyplomów dla wyróżnionych uczniów. W prawdziwie wakacyjny i radosny nastrój wprowadził wszystkich program artystyczny przygotowany przez uczniów  klasy III TZ - technik organizacji usług gastronomicznych  pod kierunkiem pani Elżbiety Golis oraz klasy I ZSZ pod kierunkiem pani Kariny Karasińskiej - Pirowskiej. Ostatnim etapem uroczystości było wręczenie świadectw przez wychowawców klas oraz przypomnienie uczniom o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji.

autor: Mirek  2012-07-02        Skomentuj 37

Uroczystość zakończenia roku szkolnego
Uroczystość zakończenia roku szkolnego
odbędzie  się
29. czerwca 2012 r. o godz. 900
w sali gimnastycznej.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów
obowiązuje strój galowy.

Program uroczystości zakończenia roku szkolnego 2011/2012:
więcej...
autor: Adam  2012-06-27        Skomentuj 4

Światowy Dzień Krwiodawcy
14 czerwca w Światowy Dzień Krwiodawcy młodzież miała niecodzienne zadanie: poznać swoją grupę krwi i podzielić się tą informacją z innymi.Tego dnia na podkoszulkach niektórych widniały wypisane markerami duże litery, a inni przyczepiali karteczki z informacją o grupie krwi. Na głównym korytarzu zawisła tematyczna dekoracja, a w czasie przerw były rozdawane ulotki zachęcające do honorowego krwiodawstwa. Warto zauważyć, że do promocji HK włączyli się też nauczyciele dumnie prezentując przyczepione karteczki. W podziękowaniu za włączenie się w obchodyh honorowego krwiodawstwa nauczyciele i uczniowie otrzymali słodkie upominki.
autor: Lewandowski  2012-06-22        Skomentuj 0

Konkurs "Mnie ta ziemia od innych bliższa"
Jakub Kacprzak – uczeń klasy II Technikum Zawodowego – Kucharz zajął drugie miejsce w konkursie pt. „Mnie ta ziemia od innych bliższa…” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie z okazji obchodów 80-lecia istnienia szkoły. Nagrody książkowe zostały wręczone zwycięzcom 15 czerwca 2012r. w czasie trzeciego spotkania w „Kawiarence wspomnień”. Gratulujemy wygranej i zachęcamy do udziału w podobnych konkursach. GALERIA

 

autor: Lewandowski  2012-06-21        Skomentuj 4

Zakończenie nauki ZSZ kucharz małej gastronomii
W dniu 15.06.2012 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia nauki ZSZ-kucharz małej gastronomii. Rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego.Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Urszula Macioszczyk, która w swym wystąpieniu pożegnała młodzież kl. II ZSZ oraz przekazała życzenia sukcesów i pomyślności na dalszej drodze ich życia. Podobny charakter miało wystąpienie przedstawicielki Samorządu uczniowskiego, uczennicy kl. III TZ-technik hotelarstwa, Iwony Pedy. Odpowiedzią na wzruszające i mądre słowa Dyrekcji oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego były również ujmujące słowa uczennicy kl. I ZSZ-kmg. Po chwilach wzruszenia Pani Dyrektor Urszula Macioszczyk przy pomocy wychowawcy kl. II ZSZ pana Adama Flisiuka, wręczyła Absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, nagrody oraz dyplomy. Klamrą zamykającą uroczystość był program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. III TZ-organizator usług gastronomicznych pod opieką pani Elżbiety Golis oraz kl. I ZSZ kucharz małej gastronomii pod opieką pani Kariny Karasińskiej-Pirowskiej. Część artystyczna przypadła do gustu zebranym, a w szczególności naszym drogim Absolwentom którzy okazywali owacje na stojąco. Na zakończenie uczniowie kl. I ZSZ kmg. wręczyli swym starszym kolegom i koleżankom drobne upominki.

autor: Lewandowski  2012-06-19        Skomentuj 0

Światowy Dzień Krwiodawcy
14.06 obchodzimy ŚWIATOWY DZIEń KRWIODAWCY. Bardzo prosze wszystkich uczniów o włączenie sie w obchody tego dnia. Wystarczy założyć podkoszulke z napisaną swoją grupą krwii. (Markerem lub farbą) Dla osób, które będą chodzić w takiej podkoszulce słodkie niespodzianki.Opiekun SK PCK
autor: Lewandowski  2012-06-06        Skomentuj 0

Dzień "Szkoły bez przemocy"
"Kibicuję Fair Play" to hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia "Szkoły bez przemocy" - święta wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowaniu szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.5 czerwca w "Troczewskim" w ramach obchodów Dnia "Szkoły bez przemocy" odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych. Rozgrywki promowały ideę bezpiecznego kibicowania i zasad fair play.Przed meczem finałowym zgromadzeni kibice usłyszeli pogadankę na temat czystej sportowej rywalizacji oraz brali udział w konkursie wiedzy na temat Euro 2012. Zwycięzcą Turnieju została drużyna klasy II TZ - technik hotelarstwa.Koodrynatorem rozgrywek sportowych był pan prof. Robert Kaźmierczak i nauczyciele wychowania fizycznego.Wcześniej, w czasie przerw uczniowie i nauczyciele otrzymywali przygotowane specjalnie na ten dzień okolicznościowe plakietki. Na korytarzu zawisły gazetki ścienne na temat fair play i Dnia "Szkoły bez przemocy" oraz Mistrzostw Euro 2012.W organizację obchodów tego święta aktywnie włączyli się uczniowie kl. II TZ technik technologii żywności i III TZ technik hotelarstwa pod kierunkiem p. prof. Bartosza Kisielewskiego i p. prof Roberta Kaźmierczaka.

autor: Bartek  2012-06-05        Skomentuj 0

Święto Patrona Szkoły
1 czerwca 2012 roku obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie zaproszony gość - prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej pan Marek Wójkowski wygłosił wykład na temat życia i działalności doktora Troczewskiego. Uroczystość uwieńczył program artystyczny ku czci doktora Antoniego Troczewskiego w wykonaniu uczniów kl. I TZ-technik hotelarstwa oraz kl. I TZ-technik organizator usług gastronomicznych pod opieką pani Doroty Rajko i pani Beaty Michałkiewicz. Po wspaniałej części artystycznej, pani wicedyrektor Małgorzata Gładysiak ogłosiła wyniki konkursu wiedzy o życiu i działalności Patrona Szkoły: - I miejsce klasa I TZ-technik hotelarstwa: Katarzyna Wiankowska -II miejsce klasa I ZSZ-kucharz małej gastronomi: Renata Zawiślak -III miejsce klasa I TZ-technik organizator usług gastronomicznych: Dominika Kolińska Gratulujemy naszym zwycięzcom. Pamięc Patrona Szkoły uczcili również uczniowie klasy III TZ-kucharz pod opieką wychowawcy pana Rafała Taglewskiego, składając wiązankę kwiatów przed tablicą pamiątkową budynku szkoły w dniu 31 maja 2012 roku na godzinie z wychowawcą. 1 czerwca 2012 o godzinie 8:40 uczniowie klasy III TZ-kucharz złożyli kwiaty na grobie doktora Troczewskiego.
autor: Lewandowski  2012-06-05        Skomentuj 0

01.06

01.06 Zamierzamy odwiedzić małych pacjentów kutnowskiego oddziału dziecięcego. W wiązku z tym zwracamy się z prośbą o przynoszenie:

 - Zabawek

- Książeczek

- Kolorowanek

- Kredek

- Słodyczy

- ITP.

Przynoszone dary prosze przekazywać do:

- p. Agnieszki Mularczyk - opiekuna SK PCK

- p. Aleksandry Tondyry-Plewy - opiekuna SK Caritas

autor: Lewandowski  2012-05-28        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl