środa, 22 września 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3851181
Dzisiaj: 412
IP: 44.192.254.246

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 2

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

KONKURS HISTORYCZNY
II MIęDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY „PATRON ZNANY CZY NIEZNANY ?” DOKTOR ANTONI TROCZEWSKI I JEGO DZIAŁALNOŚć LISTA FINALISTÓW
więcej...
autor: Adam  2013-03-15        Skomentuj 0

Spektakl "Nad Przepaścią"
W dniu 06.03.2013r uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl teatralno-profilaktyczny „Nad Przepaścią” w wykonaniu aktorÓw Krakowskiego Biura Promocji Kultury. Problematyka spektaklu dotyczyła przemocy, agresji i nietolerancji wśrÓd wspÓłczesnej młodzieży. Przedstawienie stwarzało możliwość aktywnego udziału młodzieży w decydowaniu o losach bohaterÓw. Zmuszając tym samym do głębokiej refleksji, na temat niewłaściwych postaw, w obliczu przedstawianych zagrożeń.
autor: Lewandowski  2013-03-13        Skomentuj 0

DZIEń OTWARTY
Wszystkich gimnazjalistów zapraszamy serdecznie
 na  
DZIEń OTWARTY   w naszej Szkole
 16 MARCA 2013r. w godzinach 900-1230

W CZASIE JEGOO TRWANIA DBYWAć SIę BęDĄ
ZAJęCIA WARSZTATOWE Z UDZIAŁEM GIMNAZJALISTÓW

Symulacja obsługi gościa od zamówienia przez realizację do konsumpcji
Prezentacja kuchni włoskiej - wypiek mini pizzy

ABC carvingu (rzeźbienie w warzywach i owocach)
Prezentacja multimedialna “Racjonalne żywienie”
Lekcja doświadczalna “Spójrzmy na żywność okiemświadomego konsumenta”
autor: Adam  2013-03-07        Skomentuj 0

Twoja Krew Ratuje Życie

26 lutego 2013r. na terenie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa. Krew oddało 36 osób.

 

Galeria

 

 

autor: Paula  2013-02-27        Skomentuj 0

Calvados Nouvelle Vogue International Trophies 2013
Osiemnastego  lutego 2013 r. w restauracji Stara Zajezdnia w Krakowie odbyły się eliminacje do międzynarodowego konkursu Calvados Nouvelle Vogue International Trophies 2013. Do konkursu zostało zakwalifikowanych:
• 26 barmanów – profesjonalistów będących członkami Stowarzyszenia Polskich Barmanów
• 16 uczniów szkół hotelarsko-gastronomicznych
więcej...
autor: Mirek  2013-02-25        Skomentuj 0

Apel podsumowujący I pÓłrocze
6 lutego 2013r. odbył się w naszej szkole, jak każdego roku przed feriami zimowymi, apel porządkowy dla uczniów.Podczas apelu Pani Wicedyrektor Małgorzata Gładysiak dokonała podsumowania osiągnięć uczniów za I semestr, ze szczególnym uwzględnieniem ocen, frekwencji zachowania oraz udziału młodzieży w konkursach, akcjach szkolnych i działaniach charytatywnych. 100% frekwencję otrzymali uczniowie: Natalia Jędrzejczak I TZ- technik hotelarstwa,Kamil Władysiak  II TZ- technik organizacji usług gastronomicznych,Magdalena Tomaszewska II TZ- technik hotelarstwa,Kamila Stolarczyk IV TZ- technik organizacji usług gastronomicznych, Oskar Wróblewski I ZSZ.W nagrodę Pani Wicedyrektor wręczyła uczniom dyplomy. Najwyższą frekwencje uzyskały klasy:II TZ- technik hotelarstwa-I miejsce, IV TZ- żywienia i gospodarstwa domowego-II miejsce,I TZ- kelner-III miejsce. Najmniejszą frekwencje uzyskały klasy: II ZSZ,IV TZ- technik technologii żywności ,III TZ- kucharz.Na koniec Pan pedagog- Bartosz Kisielewski przypomniał młodzieży o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Udzielił uczniom porad na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.
autor: SD  2013-02-08        Skomentuj 0

Pokaz tańca nowoczesnego
W dn. 28.01.2013r. odbył się w naszej szkole pokaz mistrzów tańca nowoczesnego w wykonaniu uczestników YOU CAN DANCE! O ten występ zadbała jak zwykle, Pani wicedyrektor Małgorzata Gładysiak, która troszczy się o rozwój zainteresowań kulturalno-oświatowych naszych uczniów. Tym razem byliśmy naprawdę zachwyceni, oglądając taniec mistrzów Polski-Macieja i jego koleżanki Magdy-mistrzyni świata w kategorii tańca nowoczesnego. Swoich sił mogli spróbować odważni koledzy i koleżanki, oczywiście nie zabrakło chętnych. Byliśmy wręcz oczarowani „próbą sił” uczniów kl. IV TZ- kelner, Michaliny Byczek oraz Patryka Domańskiego. W dowód uznania nasi szkolni tancerze otrzymali nagrody. Dodatkowo prowadzący spotkanie zachęcił wszystkich do wspólnego tańca. To dopiero była zabawa… Nasze spotkanie z mistrzami tańca miało również na celu promowanie pierwszej Szkoły Tańca Nowoczesnego i Towarzyskiego w Kutnie oraz zaproszenie na Taneczne Ferie 2013 do kutnowskiego Aquaparku.
Galeria
autor: Mirek  2013-01-29        Skomentuj 0

Wycieczka do Warszawy
08 stycznia 2013  r. odbyła się wycieczka do Warszawy.  Pobyt w stolicy stał się okazją do zwiedzania gmachu naszego parlamentu a także odwiedzenia Hotelu Gromada .W wyjeździe brali udział uczniowie klas  I TZ technik hotelarstwa i II TZ  technik hotelarstwa oraz klasy II TZ technik organizacji usług gastronomicznych pod opieką nauczycieli  pani Beaty Michałkiewicz , panów Grzegorza Wojtasiaka , Rafała Taglewskiego i Roberta Kazimierczaka  . Młodzież  miała okazję zwiedzić budynki Sejmu i Senatu, przejść się znanymi z telewizji korytarzami, posłuchać wykładu przewodnika na temat historii polskiego parlamentaryzmu oraz zasad funkcjonowania obu izb ustawodawczych  odbywajac żywą lekcje demokracji i  patriotyzmu . Zwiedzający mieli też okazję spotkać kilku znanych polityków: Cezarego Olejniczaka , Andrzeja Rozenka , Stefana Niesiołowskiego , Marka Sawickiego . Po wrażeniach sejmowych  uczestnicy wycieczki  mieli możliwość zwiedzania apartamentów , lobby hotelowego oraz centrum konferencyjnego  znajdujących się w Hotelu Gromada  .
Wyjazd do Warszawy stał się po raz kolejny skutecznym sposobem integracji młodzieży naszej szkoły i poznaniem warsztatu pracy hotelarza . W tym miejscu chcielibyśmy podziękować  naszym drogim opiekunom za opiekę i miłą atmosferę  panującą na wycieczce , żałujcie że was z nami nie było .
autor: Adam  2013-01-17        Skomentuj 0

StudniÓwka
Tegoroczny bal studniówkowy rozpoczął się w dn. 5.01.2012 r. o godzinie 20.00 w sali WESTA w Zawadach, tradycyjnie odtańczonym przez uczniów i nauczycieli polonezem. Następnie przedstawiciele młodzieży maturalnej, Bartosz Szadkowski z kl.IV TZ-kelner oraz Iwona Peda z kl.IV TZ- technik hotelarstwa, poprowadzili cześć oficjalną uroczystości dziękując dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za czteroletnią pracę z młodzieżą, wychowanie i cenne wskazówki. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrała p. Dyrektor Urszula Macioszczyk. Najwięcej emocji wzbudził walc w wykonaniu uczniów kl. IV TZ- technik hotelarstwa oraz kl.IV TZ- technik organizacji usług gastronomicznych pod kierunkiem Pani Joanny Zielińskiej. Uczniowie wraz z nauczycielami spędzili niezapomniane chwile bawiąc się radośnie do godziny 6.00.

Galeria
autor: Mirek  2013-01-14        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl