sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639447
Dzisiaj: 31
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Walentynki już w piątek!!!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem ogłasza :
1. Konkurs na najbardziej romantyczny strój walentynkowy (para lub jedna osoba).
2. Konkurs na najlepszą walentynkową pracę plastyczną pt. "Miłość" (technika dowolna). Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek 14 lutego 2020 r. Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursach. Na uczestników czekają nagrody!

autor: Karolina  2020-02-11        Skomentuj 0

III część „Dziadów” Adama Mickiewicza w wykonaniu aktorów Teatru Forma
W dniu 3.02.2020 r. 67 uczniów klas III TZ uczestniczyło w spektaklu „Dziady” część III w wykonaniu aktorów Teatru Forma. Jego celem było nie tylko przybliżenie wybitnego dramatu Adama Mickiewicza, ale też próba utożsamienia młodych odbiorców sztuki z bohaterami utworu, ich problemami, marzeniami i ambicjami. Przedstawienie prezentowało wszystkie najważniejsze sceny utworu: przemianę Gustawa w Konrada, scenę więzienną, Wielką Improwizację, widzenie księdza Piotra, salon warszawski, rozmowę Senatora z panią Rollison i inne. Znakomita gra aktorska zaciekawiła młodzież, przypomniała głęboki sens dramatu, a bliskość problemów skłoniła do refleksji.
autor: Karolina  2020-02-03        Skomentuj 0

Reprezentanci szkoły w konkursie ortograficznym „O Pióro Starosty Kutnowskiego”
21 lutego 2020 r. Sandra Łukaszewicz z kl. III TZ hotel oraz Bartosz Buczyński i Dagmara Lewandowska z kl. II TZ terminale będą reprezentować nasza szkołę w VIII edycji konkursu ortograficznego „O Pióro Starosty Kutnowskiego” w ZS Nr 1 im. S. Staszica w Kutnie. Uczniowie zwyciężyli w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w listopadzie 2019 r. Celem rywalizacji było zmotywowanie uczniów do systematycznej pracy nad poprawnym posługiwaniem się językiem polskim oraz doskonalenie poprawności pisowni pod względem ortografii. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy połamania piór.
autor: Karolina  2020-02-02        Skomentuj 0

Zaproszenie do udziału w konkursie recytatorskim w Kutnowskim Domu Kultury
Kutnowski Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w KONKURSIE RECYTATORSKIM Z KOTEM. Warunkiem udziału jest przygotowanie jednego tekstu - fragmentu prozy lub wiersza o dowolnej tematyce. Jury Konkursowe dokona oceny wg następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja utworów, kultura słowa i ogólny wyraz artystyczny. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i organizatorów. Osoby chcące spróbować swoich sił proszone są o zgłaszanie się do nauczycieli języka polskiego do 6 lutego 2020 roku.
autor: Karolina  2020-01-30        Skomentuj 31

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawicielki wolontariatu szkolnego chętnie wspierały tę akcję na terenie Kutna.

Niektóre osoby w zbiórce ulicznej biorą udział po raz kolejny i nigdy nie męczą się pomaganiem!

W akcję włączyły się między innymi Marika Dolatowska z kl. III TZ ŻUG i uczennice klasy IV TZ technikum hotelarstwa: Justyna Pasiewicz, Ewa Wiśniewska oraz Beata Szadkowska.

W tym roku środki były zbierane na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej.autor: Mirek  2020-01-25        Skomentuj 0

WOŚP

autor: Mirek  2020-01-13        Skomentuj 0

OGŁOSZENIE

autor: Mirek  2020-01-12        Skomentuj 0

Wycieczka do MZK

Klasa II TZ technik eksploatacji portów i terminali uczestniczyli w wycieczce do Miejskiego Zakładu Komunikacji w Kutnie.  Młodzież miała możliwość zapoznać się z działalnością przedsiębiorstwa a także zobaczyć flotę, którą dysponuje zakład jak np. niskopodłogowe i niskoemisyjne autobusy marki AMZ Kutno czy  elektryczne Solaris.

Jeden z najnowszych autobusów nazwany jest imieniem dra Antoniego Troczewskiego.

Opiekunami wycieczki były: Beata Michałkiewicz i p. Aleksandra Trukawa.

Galeria

autor: Mirek  2020-01-10        Skomentuj 0

Olimpiada Wiedzy o Turystyce

W dniu 8 stycznia 2020r. odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Turystyce, w której wzięło udział 22 uczniów z województwa łódzkiego. Naszą szkołę reprezentowała Patrycja Domżał, uczennica klasy III TZ technik hotelarstwa. Tegoroczne hasło przewodnie Olimpiady to ,,Turystyka filmowa i literacka” Etap okręgowy składał się z 40 pytań testu i zadania praktycznego, które polegało na napisaniu szczegółowego programu oraz sporządzeniu arkusza kalkulacyjnego imprezy turystycznej. Ideą rywalizacji jest zmotywowanie uczestników do odkrywania i docierania w określone miejsca związane w różnorodny sposób z dziełami literackimi i filmowymi oraz z ich twórcami. Etap okręgowy olimpiady odbył się w Łodzi przyjętej do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO jako Miasto Filmu. Do olimpiady uczennicę przygotowała p. Beata Michałkiewicz
autor: Mirek  2020-01-10        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl