sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639487
Dzisiaj: 71
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Podziękowanie
Podziękowanie za aktywne uczestnictwo uczniów i kadry pedagogicznej w projekcie "Kutno miasto róż - chcę tu być".
autor: Mirek  2014-12-10        Skomentuj 0

Dyplom
Nasza szkoła otrzymała dyplom za propagowanie wśród uczniów zdrowego stylu życia i podejmowanie działań prozdrowotnych.
autor: Mirek  2014-12-09        Skomentuj 2

Stypendystka Prezesa Rady MinistrÓw
W dniu 05.12.2014 r. Natalia Olczak, uczennica kl. III TZ - technik hotelarstwa, wraz z wychowawcą Mirosławem Ziębińskim uczestniczyła w uroczystości wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015.      Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów z terenu Łodzi oraz powiatów województwa łódzkiego odbyła się w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi pod patronatem Kuratorium Oświaty.Dyplomy stypendystom wręczali: wojewoda łódzki p. Jolanta Chełmińska, łódzki Kurator Oświaty p. Jan Kamiński i Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi p. Tomasz Trela.     Natalia Olczak otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów i znalazła się w gronie najlepszych uczniów województwa łódzkiego, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce dzięki swojej pracy i wytrwałości w dążeniu do rozwijania własnych pasji i zainteresowań.    
Natalii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Galeria
autor: Mirek  2014-12-05        Skomentuj 0

Zmiana Planu Lekcji
PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

ZMIANY PLANU
OBOWIĄZUJĄ OD 09-12-2014r
autor: Adam  2014-12-05        Skomentuj 0

Olimpada Przedsiębiorczości
W dniu 4.XII.2014 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach szkolnych X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Młodzież rozwiązywała test składający się z 250 pytań zamkniętych. Tematem tegorocznej olimpiady było „Zarządzanie zmianą”.
GALERIA
autor: Adam  2014-12-04        Skomentuj 0

Spotkanie
Dnia 28 listopada 2014 roku odbyło się spotkanie klas IV z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Wykład składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie nauczyli się,  jak tworzyć kreatywne CV. Jest to bardzo ważny element w szukaniu pracy, często decydujący. Maturzyści dowiedzieli się jak chronologicznie zestawiać dane w CV oraz jaką formę wybrać, aby dostosować je do konkretnej pracy.
W drugiej części studentki przedstawiły zasady naboru do WSB, poszczególne stopnie kształcenia oraz kierunki, które można wybrać. Uczniowie otrzymali także ważne wskazówki dotyczące sposobów sprawdzenia swoich preferencji zawodowych. Przedstawicielki WSB podpowiedziały jak i gdzie szukać pracy.
Spotkanie to było bardzo owocnym wydarzeniem dla czwartoklasistów. Pomogło im usystematyzować wiedzę dotyczącą kolejnych kroków w szukaniu pracy. Zdobyli także wiele pożytecznych informacji, które z pewnością przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym.
GALERIA
autor: Adam  2014-12-02        Skomentuj 0

Dopalacze i napoje energetyzujące zagrożeniem dla zdrowia
Spotkanie z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie Dzisiaj (2. grudnia 2014 r. ) uczniowie klasy I TZ technik żywienia i usług gastronomicznych mieli możliwość spotkania     z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie - panem Ryszardem Wilanowskim.  Wysłuchano prelekcji na temat zagrożeń zdrowotnych, jakie niosą z sobą dopalacze i napoje energetyzujące. To już trzecie tego rodzaju spotkanie w bieżącym roku szkolnym organizowane dla uczniów klas pierwszych w ramach działań profilaktycznych, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów.
Dbaj o swoje zdrowie!
Nie sięgaj po to, co ci szkodzi!
autor: Mirek  2014-12-02        Skomentuj 0

Światowy Dzień Walki z AIDS
1. grudnia Światowy Dzień Walki z AIDS.
Światowy Dzień Walki z AIDS, obchodzony jest corocznie 1 grudnia w 190 krajach na całym świecie, z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku. Święto ma na celu podniesienie świadomości na temat HIV/AIDS. Tegorocznym hasłem przewodnim Światowego Dnia Walki z AIDS jest zero: zero nowych zakażań HIV, zero dyskryminacji, zero zgonów związanych z AIDS.
więcej...
autor: Mirek  2014-12-02        Skomentuj 0

Wiedza i Bezpieczne Zachowanie Gwarantem Zdrowia
W dniu 01.12.2014r.  w  siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej w Kutnie odbyło się uroczyste  podsumowanie  Powiatowego Konkursu Plastycznego  ph.  „Wiedza i  Bezpieczne Zachowanie Gwarantem Zdrowia”.
Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kutnie  oraz Starostwo Powiatowe w Kutnie .
Celem  konkursu  było  m.in  zwiększenie świadomości w zakresie wiedzy o HIV/ AIDS, zachęcanie do podejmowania bezpiecznych zachowań i uświadomienie  ,że zagrożenie HIV dotyczy każdego nas. Zadaniem młodzieży było   wykonanie plakatu tematycznie związanego z problematyką HIV/AIDS, promującego zdrowy styl życia wolny od ryzykownych zachowań oraz zachęcającego do wykonania testu w kierunku wirusa HIV. Łukasz Żakieta -  uczeń klasy III TZ technik żywienia i usług gastronomicznych zdobył wyróżnienie. Gratulujemy
GALERIA
autor: Adam  2014-12-02        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl