niedziela, 16 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3653293
Dzisiaj: 765
IP: 3.238.173.209

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 2

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Młoda krew ratuje życie...
Młoda krew ratuje życie...
18 osób z naszej szkoły oddało dziś honorowo krew, dzięki współpracy ze Stacją Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kutnie. Przyznać należy, że spora liczba uczniów pierwszy raz zmierzyła się z tym wyzwaniem. Mimo przysługującego dnia wolnego, wielu dawców uczestniczyło w zajęciach lekcyjnych. Wśród oddających krew nie zabrakło opiekuna PCK p. Agnieszki Mularczyk.
Za dzielenie się cennym darem, wszystkim serdecznie dziękujemy.
autor: Mirek  2015-09-25        Skomentuj 84

Sukces Justyny
We wtorek, 22 września na obiektach Małej Ligi Baseballa odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla szkół ponadgimnazjalnych zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie. Nasza uczennica Justyna Matusiak zdobyła II miejsce.
Gratulujemy!
Galeria
autor: Mirek  2015-09-25        Skomentuj 0

87. rocznica śmierci doktora Antoniego Troczewskiego
W dniu 22 września delegacja naszej szkoły w składzie: Klaudia Nowacka, Szpik Angelika i Krystian Chojnacki uczniowie  klasy II TZ-ż.u.g  oraz  Paweł Żurawicz z klasy III ZSZ Kucharz i Pacholczyk Dawid – III TZ ż.u.g. uczestniczyła w uroczystych  obchodach  87. rocznicy śmierci doktora Antoniego Troczewskiego – Patrona naszej Szkoły i Honorowego Obywatela Miasta Kutna. Program  uroczystości składał się z dwóch części. W pierwszej części uroczystości - budynek Urzędu Stanu Cywilnego w Kutnie rozpoczęła się od powitania przybyłych i zaproszonych gości przez panią  Bożenę  Gajewską -prezes TPZK. Pani dr Elżbieta Świątkowska wygłosiła przemówienie, w którym przybliżyła nam sylwetkę Doktora –opiekuna chorych. Następnie uczestniczy uroczystości, zaproszeni goście i delegacji naszej szkoły Krystian Chojnacki i Pacholczyk Dawid  złożyli wiązanki kwiatów pod tablicą pamiątkową przy wilii  dr. A Troczewskiego w Kutnie - budynek Urzędu Stanu Cywilnego. Następnie delegacje udały się na Cmentarz Parafialny w Kutnie do grobu Doktora. Uczestników powitała pani Bożena Gajewska-prezes TPZK. Wspomnienie o Antonim Troczewskim –dziennikarzu i wydawcy wygłosił pan Stanisław Wojdecki (członek zarządu TPZK). Złożenie kwiatów pod pomnikiem  nagrobnym naszego patrona szkoły dr. A. Troczewskiego odbyło się  z towarzyszeniem werbla Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kutnie.
Opiekę nad delegacją sprawował Leon Wieczorek
Galeria
autor: Mirek  2015-09-23        Skomentuj 0

BRAWO, BRAWO…
Młodzież, którą kształcimy wg nowej podstawy programowej, w klasach III TZ  zdawała egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie z zakresu pierwszej kwalifikacji.
Z wielką radością i satysfakcją pragniemy poinformować, że nasi uczniowie na egzaminie  z poszczególnych kwalifikacji typowych dla zawodu, osiągnęli bardzo wysoką, a nawet 100% zdawalność. Gratulujemy uczniom i nauczycielom. Życzymy powodzenia na egzaminie z kolejnych kwalifikacji. Przypominamy, że odbędzie się on w styczniu 2016 r. Analizując podstawę programową, stwierdzić należy, że nie będzie łatwo.
Trzymamy kciuki !!!
autor: Mirek  2015-09-05        Skomentuj 0

Apel dla uczniów klas pierwszych TZ i ZSZ
W dniu 4. września 2015 r. uczniowie klas I TZ technik żywienia i usług gastronomicznych, kelner, technik hotelarstwa oraz I ZSZ kucharz  uczestniczyli w apelu porządkowym. Pani wicedyrektor Małgorzata Gładysiak omówiła zagadnienia związane z bezpieczeństwem uczniów,
ich prawami i obowiązkami, przestrzeganiem Statutu szkoły. Uczniowie zostali zachęceni do zdobywania wiedzy i umiejętności, udziału w konkursach, olimpiadach, akcjach prozdrowotnych i profilaktycznych, uczestnictwa w życiu kulturalnym. Uzyskali informację o najbliższych przedsięwzięciach, w których będą uczestniczyć, m.in. warsztaty integracyjne, otrzęsiny.
Pani wicedyrektor życzyła pierwszoklasistom, aby pierwszy  rok w nowej szkole był rokiem sukcesów i radości – uczniów, ich rodziców i nauczycieli.
autor: Adam  2015-09-05        Skomentuj 37

Kiermasz podręczników
Kiermasz używanych podręczników odbędzie się 04.09.2015 r. (piątek) w sali "Ś" w czasie przerw międzylekcyjnych 8.45, 9.40, 10.35
autor: Bartek  2015-09-02        Skomentuj 0

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016
1.09.2015r. odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Najpierw wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn narodowy. Następnie przewodnicząca SU, uczennica klasy IV TZ - żywienia i usług gastronomicznych, Klaudia Kamorska, powitała zebranych i poprosiła o zabranie głosu Panią Dyrektor Urszulę Macioszczyk, która również serdecznie powitała całą społeczność szkolną, a w szczególności uczniów klas pierwszych. Pani Dyrektor nawiązała w swym wystąpieniu do 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej i poprosiła o uczczenie tych wydarzeń minutą ciszy. Następnie przypomniała uczniom o zasadach bezpieczeństwa w szkole i poza szkołą. Na progu nowego roku szkolnego Pani Dyrektor przekazała wszystkim życzenia w imieniu własnym oraz: Pani minister edukacji narodowej, Joanny Kluzik-Rostkowskiej, łódzkiego kuratora oświaty, Pana Jana Kamińskiego, starosty kutnowskiego, Pana Krzysztofa Debicha. Na zakończenie, życzenia pomyślności w nowym roku szkolnym przekazała zebranym przewodnicząca SU. Po tym wystąpieniu uczniowie, pod opieką nauczycieli, udali się do wskazanych klas.
GALERIA
autor: Adam  2015-09-01        Skomentuj 0

Planu Lekcji
autor: Adam  2015-09-01        Skomentuj 0

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się 1 września

o godz. 8.30

 

UCZNIÓW OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY

autor: Adam  2015-08-29        Skomentuj 12


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl