sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639429
Dzisiaj: 13
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły
Dnia 20 listopada 2015 r. w naszej szkole odbył się drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu kutnowskiego.
Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Po zaciętych grach zwycięstwo osiągnęła drużyna z Gimnazjum w Strzelcach. Opiekunem zwycięskiej drużyny był p. Paweł Kacprzak.
Gratulujemy!
GALERIA
autor: Adam  2015-11-25        Skomentuj 0

Pokaz Grupy Ratownictwa Medycznego dla szkół średnich
Grupa Ratownictwa Medycznego, (OSP Dąbroszczak) pod kierownictwem pana Kamila Borowiaka, przedstawiła w dniu 23.11.2015 r. pokaz polegający na prezentacji multimedialnej oraz pokaz na żywo z udziałem ochotników. Młodzież z naszej szkoły z zainteresowaniem obserwowała i uczestniczyła w zajęciach praktycznych, wykazując się szczególną wiedzą w zakresie pierwszej pomocy.
GALERIA
autor: Adam  2015-11-24        Skomentuj 0

Spotkanie z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkania z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie - panem Ryszardem Wilanowskim. Dzisiaj (20.11.2015 r. ) uczniowie klasy I ZSZ kucharz wysłuchali prelekcji na temat zagrożeń, jakie niosą z sobą dopalacze i napoje energetyzujące. Kolejne spotkanie – z uczniami kl. I TZ kelner/hot. już za tydzień 27.11.2015 r.
autor: Adam  2015-11-24        Skomentuj 0

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
Dnia 19. Listopada 2015r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego (pan Robert Kaźmierczak i pan Włodzimierz Błaszczyk). W turnieju wzięło udział 10 dziewcząt i 26 chłopców. Uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
w kategorii dziewcząt:
 • I miejsce-Patrycja Dębska II TZ technik hotelarstwa
 • II miejsce-Justyna Matusiak I TZ technik hotelarstwa
 • III miejsce-Monika Wróblewska IV TZ technik hotelarstwa
w kategorii chłopców:
 • I miejsce-Filip Szczepaniak IV TZ technik kelner
 • II miejsce-Eryk Filipiak II TZ technik technolog żywności
 • III miejsce-Konrad Błaszczyk III TZ technik hotelarstwa.

GALERIA

autor: Adam  2015-11-23        Skomentuj 0

Szkoła wolna od dopalaczy II edycja


Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego pod hasłem „Szkoła wolna od dopalaczy”. Konkurs trwa od 16 listopada 2015 r. do 31 maja 2016 r. W tym czasie należy wykonać 10 zadań konkursowych. W ich realizacji uczestniczyć będzie cała społeczność szkolna, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.
Wszystkim nam  zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie, unikaniu sytuacji ryzykownych, zagrażających zdrowiu, a nawet życiu. Przed nami szereg ważnych przedsięwzięć uświadamiających, jak bronić się przed dopalaczami i nie zaznać ich szkodliwego działania. Zapraszam do udziału w zadaniach konkursowych, takich jak:
więcej...
autor: Adam  2015-11-23        Skomentuj 68

Wycieczka
05.11.2015r klasa II technikum technik hotelarstwa, technik żywienia, technik kelner i II zawodowa kucharz pod opieką p. Golis, p. Andrzejewskiej, p A. Sujeckiej oraz p. Dębowskiej wybrali się na wycieczkę do Pułtuska. Tam zapoznali się z zasadami spożywania posiłku, zachowania się przy stole, a także zobaczyli jak wygląda tamtejszy hotel trzygwiazdkowy. W trakcie pobytu zjedli tez posiłek składający się z przystawki, zupy, dania głównego i deseru.:-)
autor: Adam  2015-11-20        Skomentuj 0

Szlolny etap XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej
W dniu 17 listopada odbył się szkolny etap XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej Łowicz 2016 ,,Święty Jan Paweł II – Wychowawca młodych pokoleń‘’. Do zmagań konkursowych przystąpili uczniowie:
 • Barbara Fuz kl.III TZ ż.u.g
 • Emil Turek kl.III TZ ż.u.g
 • Agata Bechcińska  kl.III TZ kelner
 • Weronika Bednarek kl.III TZ kelner
 • Karolina Surowiec kl.I TZ ż.u.g
 • Mateusz Ciszewski kl.I TZ ż.u.g
Etap szkolny OTK przygotowali p. prof. Aleksandra Tondyra-Plewa i p. prof. Marek Kamiński.
 
autor: Adam  2015-11-19        Skomentuj 0

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych
Dnia 18. listopada 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie  odbyła się debata z udziałem przedstawicieli wszystkich klas, którą przygotował i prowadził Mirosław Ziębiński w ramach Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Genezą akcji jest tragiczna sytuacja na polskich drogach i wciąż niewystarczający stopień wiedzy i świadomości problemu u młodych ludzi. Niezmiennie podstawową formą realizacji tego typu akcji w szkołach są jednak dyskusje i debaty młodszych uczestników ruchu drogowego. To ten element, który odróżnia tę akcję od wielu innych działań z młodzieżą. Młodzież dzieli się w sposób spontaniczny swoimi doświadczeniami, wymieniają poglądy, formułują wnioski, nierzadko bardzo dojrzałe i odpowiedzialne. Głęboko wierzymy, że tego typu zajęcia zwiększą świadomość młodych użytkowników dróg z zakresu bezpieczeństwa i pomogą dostrzec liczne problemy z nim związane. Dla uczniów przygotowane były opaski odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo podczas poruszania się w okresie niedostatecznej widoczności.
 Galeria
autor: Mirek  2015-11-18        Skomentuj 0

Spotkania z rodzicami
Spotkania z rodzicami pod hasłem zagrożeń substancjami psychoaktywnymi
W dniach 12, 13 i 16. listopada 2015 r.  odbyły się klasowe zebrania rodziców. Jednym z głównych tematów było przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym, związanym z używaniem środków odurzających i substancji psychotropowych. Rodzice uczniów uzyskali informacje na temat działań wychowawczych i profilaktycznych związanych z przeciwdziałaniem używaniu substancji psychoaktywnych,12. listopada rodzice uczniów klas I TZ i ZSZ rozmawiali z komendantem Straży Miejskiej, panem Ryszardem Wilanowskim na temat zagrożeń, jakie niosą z sobą  dopalacze i napoje energetyzujące. 13. listopada psycholog szkolny, p. Iwona Szczepańska przybliżyła rodzicom uczniów klas II i III TZ i ZSZ przyczyny i konsekwencje zażywania substancji psychoaktywnych. Z rodzicami uczniów klas IV TZ na temat zagrożeń wynikających z zażywania dopalaczy oraz na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni rozmawiał pedagog szkolny p. Bartosz Kisielewski.
Galeria
autor: Adam  2015-11-16        Skomentuj 12


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl