sobota, 8 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3639454
Dzisiaj: 38
IP: 3.236.122.9

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Egzamin zawodowy
Wszystkie materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017)  i egzaminu zawodowego  (formuła  2019)  są dostępne na stronie:

Zachęcamy do korzystania z dostępnych materiałów. Ułatwi to przygotowania do egzaminów zawodowych i pozytywnie wpłynie na  jego  zdawalność.
autor: Mirek  2021-03-24        Skomentuj 0

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”
W listopadzie 2020 roku pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”. Celem konkursu było nie tylko sprawdzenie umiejętności uczniów, ale również popularyzacja i pogłębienie wiedzy o języku polskim. W minionym tygodniu otrzymaliśmy wyniki tegorocznej edycji i jest nam niezwykle miło poinformować, że Sandra Frontczak z kl. IV TZ technik eksploatacji portów i terminali otrzymała dyplom za bardzo dobry wynik w konkursie, Marcelina Kowalczyk z kl. IV TZ A technik żywienia i usług gastronomicznych otrzymała dyplom wyróżnienia, natomiast pozostałym uczestnikom rywalizacji przyznano dyplomy uznania. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.
autor: Karolina  2021-03-23        Skomentuj 0

Biznes branży turystycznej bez tajemnic.

Choć ostatni rok nie był łaskawy dla branży zarówno turystycznej, jak i lotniczej, to chęć odkrywania nawet najodleglejszych zakątków globu, pozostała. Wielu z nas zastanawia się który kraj odwiedzić, gdy tylko będzie to możliwe. My, już wiemy – z pewnością będzie to Japonia!  To właśnie podróż w tym kierunku stanowi jedną z głównych nagród webinarium „Jedziemy do Japonii”, w którym wzięliśmy udział.

17 marca 2021 wieloletni trener personelu pokładowego, specjalista od wizerunku załogi linii lotniczych WizzAir, Emirates Airline a także rezydent, będący na stałe w Dubaju – Radosław Gaj - przybliżył nam realia pracy w branży lotniczej, problematyki zarówno biznesowej, jak i kulturowej we współczesnej turystyce. Mogliśmy nie tylko dowiedzieć się, jak radzić sobie w świecie biznesu opartego na turystyce, ale również o sposobie funkcjonowania sieci lotniczych na świecie.

Udział w webinarium z pewnością zainspirował nas do dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy, tak istotnej w dzisiejszych czasach, jaką jest turystyka właśnie.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas II i IV TZ technik hotelarstwa oraz I i IV TZ technik eksploatacji portów i terminali – spotkanie zorganizowała p. Beata Michałkiewicz

autor: Mirek  2021-03-19        Skomentuj 0

FILM PROMOCYJNY
autor: Mirek  2021-03-18        Skomentuj 0

Warsztaty kulinarne z Marcinem Budynkiem
11.03.2021 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarne pt. „Stawiam na wieprzowinę” z udziałem słynnego kucharza Marcina Budynka. Szkolenie odbyło się w formie teoretycznej i praktycznej. Zaproszony gość wygłosił prelekcję z zakresu obróbki technologicznej mięsa wieprzowego. W drugiej, warsztatowej części spotkania wzięło udział 20 uczniów z klas: II Branżowej Szkoły I Stopnia - kucharz i II Technikum Zawodowego - technik żywienia i usług gastronomicznych. W czasie warsztatów uczniowie poznali nowoczesne metody obróbki mięsa, marynowanie wieprzowiny, kompozycje smakowe i aranżację potraw. Pod okiem Marcina Budynka uczestnicy spotkania przygotowali: schab w sosie kwaśnym z ryżem jaśminowym, makaron smażony z wieprzowiną w czarnym pieprzu i jajkiem z woka, żytnią grzankę z kiełbasą z kminkiem, majerankiem i młodą kapustą oraz sajgonki z karkówką. Potrawy smakowały tak dobrze, jak wyglądały! Podziękowania za dzisiejsze spotkanie należy skierować w stronę koordynatora projektu Związku „Polskie Mięso”, pana Marcina Budynka i jego ekipy. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, bowiem nasza szkoła jest jedną z dziesięciu z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do tego projektu.
autor: Karolina  2021-03-11        Skomentuj 0

TELEFON ZAUFANIA
autor: Mirek  2021-03-09        Skomentuj 0

Harmonogram próbnej matury
autor: Mirek  2021-03-05        Skomentuj 0

Stawiam na wieprzowinę

autor: Mirek  2021-03-05        Skomentuj 0

Matura próbna
autor: Mirek  2021-02-25        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl