niedziela, 16 maja 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3653252
Dzisiaj: 724
IP: 3.238.173.209

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

NIE DAJ SIĘ WYPALIĆ!
„Nie daj się wypalić” to hasło międzyszkolnej kampanii informacyjnej przeprowadzonej wśród uczniów naszej szkoły przez młodzież ZS NR 3 w Kutnie w ramach ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od dopalaczy”. Konkurs organizowany jest  przez Studium Prawa Europejskiego. Zarówno nasza szkoła, jak i ZS Nr 3, uczestniczy w 10 zadaniach konkursowych, a jednym z nich jest współpraca z inną placówką i przeprowadzenie wśród rówieśników akcji informacyjnej na temat szkodliwości dopalaczy. W związku z tym w dniu 19 stycznia 2016 r. grupa uczniów, wraz z opiekunem Panią Barbarą Jóźwiak, godziny 10.30 do 13.45  zaprezentowała przygotowane przez siebie plakaty, transparenty, ulotki uświadamiające, jak bronić się przed dopalaczami i nie stać ich ofiarą.
Dziękujemy za współpracę!
Galeria
autor: Mirek  2016-01-22        Skomentuj 0

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
W dniach 14-15.01.2016 r. odbyły się w naszej szkole egzaminy potwierdzające kwalifikacje  w  następujących zawodach: - technik żywienia i usług gastronomicznych -  kwalifikacja T.15. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych, - technik hotelarstwa- kwalifikacja T.12. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie, - technik technologii żywności – kwalifikacja T.16.  Organizacja i nadzorowanie  produkcji wyrobów  spożywczych,- kelner -  kwalifikacja T.10. Organizacja usług gastronomicznych.Uczniowie w pierwszym dniu rozwiązywali testy jednokrotnego wyboru, w drugim dniu wykonywali zadanie w części praktycznej. Podczas egzaminu frekwencja wyniosła 100%.
Życzymy naszym zdającym powodzenia i czekamy z niecierpliwością na wyniki.
Galeria
autor: Mirek  2016-01-15        Skomentuj 0

Spotkanie z funkcjonariuszem Policji
W dniu 12. stycznia 2016 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych Technikum Zawodowego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Aspirant Edyta Machnik omówiła zakres odpowiedzialności karnej nieletnich za popełnione czyny. Szczególną uwagę zwrócono na odpowiedzialność wynikającą z rozprowadzania dopalaczy  oraz niebezpieczeństwa, jakie niesie z sobą ich zażywanie.
autor: Mirek  2016-01-15        Skomentuj 0

W Rankingu Perspektyw 2016 wg zawodów Troczewski najlepszy…
Perspektywy ogłaszają rankingi najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce w różnych kategoriach.  Miło nam poinformować lokalną społeczność, że w Rankingu wg zawodów  nasze technika w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie sytuują się najwyżej spośród wszystkich  kutnowskich techników.              


W zawodach:
- technik technologii żywności: 22. miejsce w Polsce, 
- kelner:                                           22. miejsce w Polsce.
Cieszy nas fakt, że w zawodzie kelner już wcześniej odnosiliśmy tego typu sukcesy ( 9. pozycja  w 2014 roku). Wysoki był wskaźnik zdawalności naszej młodzieży w tych zawodach, stanowiący odpowiednio 64,29% oraz 83,33%.  
    Absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej drodze zawodowej!
autor: Mirek  2016-01-15        Skomentuj 0

IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
W dniu 14. stycznia 2016 r. uczniowie z klasy  II kelner wzięli udział w szkolnym etapie  IV  Olimpiady  Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowanej przez Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Tematem przewodnim  tegorocznej edycji olimpiady  są "Finanse w przedsiębiorstwie". Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe.
autor: Mirek  2016-01-14        Skomentuj 0

Technikum Zawodowe - kelner wśród najlepszych szkół w Polsce

BRAWO, BRAWO...

Technikum Zawodowe kelner z Troczewskiego ponownie wśród najlepszych szkół w Polsce...

Portal edukacyjny Perspektywy - największa i jedyna kompletna baza informacji edukacyjnych - matura,…
perspektywy.pl
autor: Mirek  2016-01-14        Skomentuj 0

Technik technologii żywności wśród najlepszych szkół

BRAWO...

Technikum Zawodowe - technik technologii żywności wśród najlepszych szkół w Polsce...
http://www.perspektywy.pl/portal/index.php…

Portal edukacyjny Perspektywy - największa i jedyna kompletna baza informacji edukacyjnych - matura, uczelnie, studia, kierunki, zasady przyjęć.
perspektywy.pl
autor: Mirek  2016-01-14        Skomentuj 0

Zmiana Planu Lekcji
PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2015/2016

ZMIANY PLANU OBOWIĄZUJĄ
OD 04-01-2016r
autor: Adam  2015-12-29        Skomentuj 0

Warsztaty cukiernicze
W dniu 21. grudnia 2015 roku uczniowie integracyjnej klasy IB ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odwiedzili naszą szkołę. Sympatyczni pierwszoklasiści brali udział w wypiekaniu i dekorowaniu pierniczków z ciasta kruchego i mufinek jogurtowych z porzeczkami. Była to dla nich możliwość poznania receptury i sposobu wykonania tych słodkości. Uczestniczyli oni w świetnej zabawie integracyjnej z grupą starszych kolegów z kl. III TZ - technik żywienia i usług gastronomicznych. Na zakończenie nasi Milusińscy otrzymali dyplomy uznania i świąteczne medale za kreatywność i pomysłowość w dekorowaniu ciasteczek. Nad prawidłowym przebiegiem warsztatów cukierniczych czuwała p. Emilia Durka i p. Anna Sujecka.
GALERIA
autor: Mirek  2015-12-22        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl