wtorek, 14 lipca 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3175429
Dzisiaj: 1494
IP: 3.81.25.236

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 7

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Studniówka 2017
W sobotę 14 stycznia 2017 r. w gościnnych progach sali bankietowej "PaOla" odbyła się tradycyjna Studniówka, czyli bal uczniów klas IV Technikum Zawodowego. W imieniu uczniów i ich rodziców Studniówkę otworzyli Martyna Podorska z kl. IV TZ żug i Paweł Szendel z kl. IV TZ hotel, którzy gorąco powitali zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim tegorocznych maturzystów. Pani dyrektor Urszula Macioszczyk wygłosiła krótkie przemówienie, oficjalnie rozpoczęła zabawę, zapraszając do wspólnego poloneza. Po podziękowaniach dla pań dyrektor, wychowawców oraz rodziców, dzięki którym odbył się ten bal, miał miejsce pokaz poloneza pokazowego, nad którym od kilkunastu tygodni ćwiczyła młodzież pod bacznym okiem pani Joanny Zielińskiej. Dużą niespodzianką był pokaz tańca belgijskiego, który, jak się potem okazało, zwiastował dobrą zabawę tego wieczora. Nad ranem wszyscy zgodnie przyznali, że była to niezwykła i niezapomniana noc.
 Galeria
autor: Mirek  2017-01-15        Skomentuj 75

Członkowie SK Caritas z wizytą w DPS w Kutnie
10 grudnia 2017 roku członkowie SK Caritas odwiedzili panie przebywające w Domu Pomocy Społecznej prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek w Kutnie. Uczniowie zaprezentowali program "Jasełka 2016" przygotowany przez SK Caritas. Było wspólne śpiewanie kolęd, padło wiele ciepłych słów. Na zakończenie paniom rozdano słodkie, świąteczne upominki, a najbardziej chore pensjonariuszki nasi aniołowie odwiedzili w ich pokojach. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: I i IV TZ technik hotelarstwa, I i II TZ technik żywienia i usług gastronomicznych oraz gościnnie na saksofonie zagrał Kuba Kozerski - uczeń PSM w Kutnie.
Galeria
autor: Karolina  2017-01-14        Skomentuj 0

Udział młodzieży w prelekcji o amerykańskiej popkulturze
13 stycznia 2017 roku uczniowie klas: III TZ technik hotelarstwa i III TZ kelner wzięli udział w spotkaniu z p. Jakubem Ćwiekiem, autorem książki "Przez Stany POPświadomości". Uczestniczyli również w prelekcji na temat: "Co każdy powinien wiedzieć o amerykańskiej popkulturze?". Multimedialny wykład dotyczył dzieł popkultury, które miały wpływ na kształtowanie rzeczywistości w dziedzinie nauki, reklamy, polityki i życia codziennego. Spotkanie zorganizowane przez MiPBP w Kutnie zakończył pokaz filmu "Przez Stany POPświadomości".
autor: Karolina  2017-01-14        Skomentuj 63

Uczeń kl. II żug w decezjalnym finale Olimpiady Wiedzy Katolickiej
12 stycznia 2017 roku w Łowiczu odbył się diecezjalny finał Olimpiady Teologii Katolickiej Szkół Ponadgimnazjalnych Lublin 2017 pod hasłem "Orędzie Fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca". Do zmagań przystąpiło ponad 50 uczniów z terenu całej diecezji łowickiej. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Ciszewski - uczeń klasy II TZ technik żywienia i usług gastronomicznych. Za udział w olimpiadzie otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową.
Galeria
autor: Karolina  2017-01-14        Skomentuj 16

Udział uczennic w IX Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej
10 stycznia 2017r. w Zespole Szkół Hotelarsko – Turystyczno – Gastronomicznych nr 1 w Warszawie odbył się etap okręgowy IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej organizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Eliminacje odbyły się w 9 okręgach w Polsce, w których brało udział 382 uczniów. Główny Komitet Olimpiady wyłoni 30 finalistów zawodów centralnych, które odbędą się w kwietniu w Kołobrzegu. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Garstka z klasy II i Klaudia Kucharska z klasy IV TZ – technik hotelarstwa. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań z zakresu szerokiej wiedzy hotelarskiej z uwzględnieniem tematu wiodącego ,,Wyposażenie techniczne w hotelarstwie” oraz ze znajomości branży i aktualnej sytuacji na rynku hotelarskim i turystycznym. Opiekę nad uczennicami sprawowała Beata Michałkiewicz - nauczyciel przedmiotów hotelarskich.
Galeria
autor: Karolina  2017-01-14        Skomentuj 15

Udział uczennic w IV Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce
11 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarsko-Turystycznych im. W. Grabskiego w Łodzi odbyły się eliminacje okręgowe IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce organizowanej przez Uniwersytet Łódzki. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Paulina Puchalska z klasy III TZ - technik hotelarstwa i Paulina Postolska z klasy IV TZ – technik hotelarstwa pod opieką p.A. Szymczak. Eliminacje składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej, które łącznie trwały 150 minut. Pytania teoretyczne obejmowały wiedzę i umiejętności z następujących przedmiotów: geografia turystyczna Polski, Europy i świata, zagospodarowanie turystyczne, organizacja imprez i usług turystycznych, obsługa ruchu turystycznego oraz podstawy hotelarstwa. Zadanie praktyczne polegało natomiast na kalkulowaniu imprezy turystycznej dla klienta. Dziewczęta starały się jak najlepiej odpowiedzieć na pytania i rozwiązać zadanie. Uczestnikom eliminacji okręgowych bardzo dziękujemy za udział i za reprezentowanie szkoły.
autor: Karolina  2017-01-12        Skomentuj 0

Zajęcia z technologii gastronomicznej

Galeria
autor: Mirek  2017-01-03        Skomentuj 0

Kształcenie zawodowe
autor: Mirek  2017-01-02        Skomentuj 0

Jasełka 2016
W ostatnim dniu nauki, 22 grudnia 2016 roku, odbyły się Jasełka Bożononarodzeniowe w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz sympatyków koła pod kierunkiem pani Aleksandry Tondyry-Plewy. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Galeria
autor: Mirek  2016-12-29        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl