piątek, 16 kwietnia 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3605500
Dzisiaj: 1095
IP: 3.230.173.249

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

26. finał WOŚP już za nami!
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły po raz pierwszy wsparli w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, włączając się w organizację 26. finału akcji. W Kutnowskim Domu Kultury młodzież zaprezentowała pokazy: barmański, kelnerski oraz szablowania szampana, co stanowiło naprawdę wyjątkową atrakcję. Odwiedzający tego dnia KDK mogli skosztować WOŚPowych ciasteczek wypieczonych przez uczniów szkoły, a dla najmłodszych przewidziano również samodzielne zdobienie piernikowych serc. Przed budynkiem KDKu natomiast odbył się pokaz kulinarny. Wspólnie z naszymi uczniami kaszotto gotowali: zastępca prezydenta miasta Jacek Boczkaja oraz aktor Mateusz Damięcki. 12 stycznia 2018 roku, dwa dni przed finałem, w szkole zbierano pieniądze do WOŚPowej puszki, której opiekunem była pani Joanna Zielińska. Uczniowie, świadomi tego, że każdy grosik wspiera polską medycynę dziecięcą, wrzucali do puszki dosłownie wszystkie monety i uzbierali łącznie 319, 37 zł!!! Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w organizację 26. już finału WOŚP. Szczególne podziękowania należą się pani kierownik Julicie Ryś za nadzorowanie wszelkich działań związanych z udziałem szkoły w akcji.
autor: Karolina  2018-01-14        Skomentuj 3

X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
8 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Hotelarsko – Turystyczno- Gastronomicznych nr 1 w Warszawie odbył się etap okręgowy X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej organizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Eliminacje odbyły się w 9 okręgach w Polsce, w których brało udział 492 uczniów. Nasza szkołę reprezentowały Magdalena Buczyńska i Paulina Konwerska z klasy II TZ technik hotelarstwa. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 60 pytań z zakresu szerokiej wiedzy hotelarskiej z uwzględnieniem tematu wiodącego ,,Nietypowe obiekty noclegowe”. Główny Komitet Olimpiady wyłoni 30 uczniów, którzy wezmą udział w etapie centralnym, który odbędzie się w kwietniu w Kołobrzegu.
autor: Karolina  2018-01-11        Skomentuj 5

"Troczewski" wesprze WOŚP 2018!
W najbliższą niedzielę odbędzie się już 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła po raz pierwszy wesprze w tym roku akcję we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kutnie i Urzędem Miasta Kutno. Uczniowie "Troczewskiego" zaprezentują pokaz barmański i kelnerski, a także pochwalą się umiejętnościami kulinarnymi w czasie pokazu gotowania kaszotto. Odwiedzający tego dnia Kutnowski Dom Kultury będą mogli skosztować WOŚPowych ciasteczek wypieczonych przez uczniów szkoły, a dla najmłodszych przewidziano również ich samodzielne zdobienie. Zapraszamy do odwiedzenia nas w KDKu i wsparcia akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
autor: Karolina  2018-01-10        Skomentuj 3

Nowy plan
Plan obowiązuje od 08. stycznia 2018 r.
Plan
autor: Mirek  2018-01-05        Skomentuj 3

WOŚP 2018
UWAGA ! Osoby chcące wziąć udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie. Aby zostać wolontariuszem WOŚP należy zarejestrować się na stronie wolontariusze.wosp.org.pl A następnie wybrać sztab – Kutnowski Dom Kultury. Szef sztabu: Bartosz Serenda. Po zakończeniu procedury rejestracji skontaktuj się ze sztabem, aby potwierdzić dane Kontakt do sztabu – e mail: bartosz.serenda@serenda.pl, tel. 604 93 94 36
autor: Bartek  2018-01-02        Skomentuj 3

Konkurs literacki ,,Świateczny czas" rozstrzygnięty!
W piątek 22 grudnia 2017 r. w czasie Jasełek Bożonarodzeniowych pani dyrektor Urszula Macioszczyk z Panią Justyną Kołecką nauczycielem bibliotekarzem wręczyły nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie literackim ,,Świateczny czas" zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Opowiadania i wiersze związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia oceniane były przez nauczycielki języka polskiego: panią dyrektor Małgorzatę Gładysiak oraz panią Karolinę Charążkę, a także przez nauczyciela bibliotekarza. Po przeczytaniu prac przyznane zostały nastepujące miejsca: I miejsce - Sandra Łukaszewicz z klasy I TZ- technik hotelarstwa, II miejsce - Beata Szadkowska z klasy II TZ - technik hotelarstwa, III miejsce - Patryk Górecki z klasy III TZ - technik żywienia i usług gastronomicznych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
autor: Karolina  2017-12-29        Skomentuj 66

Życzenia
autor: Mirek  2017-12-24        Skomentuj 0

Widowisko z okazji Świąt Bożego Narodzenia
W ostatnim dniu nauki, 22 grudnia 2016 roku, odbyły się Jasełka Bożononarodzeniowe w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz sympatyków koła pod kierunkiem pani Aleksandry Tondyry-Plewy. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.
autor: Karolina  2017-12-22        Skomentuj 27

Życzenia
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje p. Monice Ziębińskiej i uczniom za przygotowanie przepysznych pierniczków, którymi zostali obdarowani nauczyciele i pracownicy szkoły z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
autor: Mirek  2017-12-21        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl