czwartek, 4 czerwca 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3122142
Dzisiaj: 201
IP: 34.238.190.122

Aktualnie :
zalogowanych:
gości:

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

157 rocznia wybuchu Powstania Styczniowego
W dniu 16 lutego 2020r. delegacja naszej szkoły - poczet sztandarowy w składzie: chorąży pocztu: Grala Tomasz ucz. kl. II BS –magazynier – logistyk, asysta pocztu: Kinga Dyjecińska ucz. kl. IV TZ –technik hotelarstwa, Karolina Rytczak ucz. kl. IV TZ –terminale i Szubka Anna ucz. kl. I TZ żug uczestniczyli w powiatowych obchodach 157 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość rozpoczęła się o godzinnie 17:00 Mszą świętą w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu z udziałem pocztów sztandarowych szkół podległych starostwu, przybyłych gości i władz powiatowych. Po Mszy świętej uczestnicy wraz z mieszkańcami udali się pod pomnik upamiętniający Powstańców Styczniowych w celu złożenia kwiatów przez gości i delegacje biorących udział w obchodach. Opiekun: Leon Wieczorek

autor: Mirek  2020-02-17        Skomentuj 0

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE
Nasza drużyna została zgłoszona na

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE

w składzie:
Bartosz ,,Łakomy Bartosz” Mikołajczyk
  Dawid ,,SZADI” Szadkowski
  Kacper ,,Vegi” Dolatowski
  Kacper ,,MICHU” Michalski
  Szymon ,,LookS” Kacprowicz

autor: Mirek  2020-02-15        Skomentuj 0

Walentynki w "Troczewskim"
Z okazji Dnia Zakochanych uczniowie klasy IV TZ technik hotelarstwa oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla wszystkich nie lada niespodziankę. Imprezę rozpoczął pokaz najbardziej romantycznych strojów ( I miejsce – kl. I TZ 4 technik hotelarstwa, II miejsce – kl. IV TZ technik hotelarstwa). Rozstrzygnięty został ogłoszony kilka dni temu konkurs plastyczny (I miejsce Zuzanna Filipiak – kl. III TZ technik hotelarstwa, II miejsce – Helena Filipiak – II TZ terminale, III miejsce – Zuzanna Kaczmarek – I TZ 4 technik hotelarstwa). Chętni mogli wziąć udział w quizie walentynkowym, odpowiadając na pytania związane z dzisiejszym świętem (I miejsce – Szymon Ambroziak, Julita Cieślińska z IV TZ technik hotelarstwa, II miejsce - Mikołaj Miklas i Adrian Pawlak z II TZ terminale). Na zwycięzców czekały nagrody w postaci…voucherów na zwolnienie z odpytywania na dowolnej lekcji, przełożenie terminu sprawdzianu dla całej klasy lub deser McFlurry w Restauracji McDonald’s> Zabawę zakończył konkurs dla par „Jak dobrze mnie znasz?”. Jak na szkołę z tradycjami gastronomicznymi przystało nie mogło się obejść bez walentynkowych słodkości – ciasteczkowych serduszek dla każdego. Dzisiejsza szkolna impreza nie odbyłaby się, gdyby nie zaangażowanie opiekuna Samorządu Uczniowskiego – pani Kariny Karasińskiej-Pirowskiej i wielu innych nauczycieli, którzy przyczynili się do tego, by ten szczególny dzień upłynął w tak radosnej atmosferze.
autor: Karolina  2020-02-14        Skomentuj 0

Walentynki już w piątek!!!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem ogłasza :
1. Konkurs na najbardziej romantyczny strój walentynkowy (para lub jedna osoba).
2. Konkurs na najlepszą walentynkową pracę plastyczną pt. "Miłość" (technika dowolna). Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek 14 lutego 2020 r. Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursach. Na uczestników czekają nagrody!

autor: Karolina  2020-02-11        Skomentuj 0

III część „Dziadów” Adama Mickiewicza w wykonaniu aktorów Teatru Forma
W dniu 3.02.2020 r. 67 uczniów klas III TZ uczestniczyło w spektaklu „Dziady” część III w wykonaniu aktorów Teatru Forma. Jego celem było nie tylko przybliżenie wybitnego dramatu Adama Mickiewicza, ale też próba utożsamienia młodych odbiorców sztuki z bohaterami utworu, ich problemami, marzeniami i ambicjami. Przedstawienie prezentowało wszystkie najważniejsze sceny utworu: przemianę Gustawa w Konrada, scenę więzienną, Wielką Improwizację, widzenie księdza Piotra, salon warszawski, rozmowę Senatora z panią Rollison i inne. Znakomita gra aktorska zaciekawiła młodzież, przypomniała głęboki sens dramatu, a bliskość problemów skłoniła do refleksji.
autor: Karolina  2020-02-03        Skomentuj 0

Reprezentanci szkoły w konkursie ortograficznym „O Pióro Starosty Kutnowskiego”
21 lutego 2020 r. Sandra Łukaszewicz z kl. III TZ hotel oraz Bartosz Buczyński i Dagmara Lewandowska z kl. II TZ terminale będą reprezentować nasza szkołę w VIII edycji konkursu ortograficznego „O Pióro Starosty Kutnowskiego” w ZS Nr 1 im. S. Staszica w Kutnie. Uczniowie zwyciężyli w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w listopadzie 2019 r. Celem rywalizacji było zmotywowanie uczniów do systematycznej pracy nad poprawnym posługiwaniem się językiem polskim oraz doskonalenie poprawności pisowni pod względem ortografii. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy połamania piór.
autor: Karolina  2020-02-02        Skomentuj 0

Zaproszenie do udziału w konkursie recytatorskim w Kutnowskim Domu Kultury
Kutnowski Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w KONKURSIE RECYTATORSKIM Z KOTEM. Warunkiem udziału jest przygotowanie jednego tekstu - fragmentu prozy lub wiersza o dowolnej tematyce. Jury Konkursowe dokona oceny wg następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja utworów, kultura słowa i ogólny wyraz artystyczny. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i organizatorów. Osoby chcące spróbować swoich sił proszone są o zgłaszanie się do nauczycieli języka polskiego do 6 lutego 2020 roku.
autor: Karolina  2020-01-30        Skomentuj 2

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawicielki wolontariatu szkolnego chętnie wspierały tę akcję na terenie Kutna.

Niektóre osoby w zbiórce ulicznej biorą udział po raz kolejny i nigdy nie męczą się pomaganiem!

W akcję włączyły się między innymi Marika Dolatowska z kl. III TZ ŻUG i uczennice klasy IV TZ technikum hotelarstwa: Justyna Pasiewicz, Ewa Wiśniewska oraz Beata Szadkowska.

W tym roku środki były zbierane na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej.autor: Mirek  2020-01-25        Skomentuj 0

WOŚP

autor: Mirek  2020-01-13        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl