środa, 3 marca 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3541230
Dzisiaj: 480
IP: 54.236.58.220

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Wolontariat dziękuje!
Podsumowaliśmy zimowe akcje charytatywne. Dzięki współpracy i zaangażowania całej społeczności szkolnej: wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły udało się w okresie przedświątecznym przeprowadzić dwa wielkie przedsięwzięcia: "Szlachetna Paczka" oraz " Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Szczególnie zaangażowanymi uczennicami  były: Weronika Wolska oraz Justyna Lepalczyk z kl. IV TZ technik hotelarstwa. W wyniku pierwszej z akcji rodzina z Kutna otrzymała 11 paczek  darów, w tym:  żywność, słodycze, zabawki, odzież, buty, środki chemiczne. Wielką pomoc okazała p. Karolina Charążka podejmując się zbiórki wśród nauczycieli i kupna żywności długoterminowej. Pani Karolina  Charążka  i p. Danuta Maj przekazały również swoje rękodzieła na rzecz Kiermaszu Mikołajkowego,    z którego pozyskane środki przeznaczono na zakup słodyczy. Po podsumowaniu kolejnej akcji "Pomóż dzieciom..."  okazało się, że na terenie szkoły zebraliśmy ok. 76 kg darów rzeczowych: słodycze, żywność, książki, artykuły chemiczne, zabawki, odzież, buty. Dary przekazane zostały na rzecz Stowarzyszenie "Nie jesteś sam" w Kutnie. Dzięki naszemu udziałowi w akcjach charytatywnych pomoc przed świętami otrzymało siedem rodzin. Opiekunowie Wolontariatu dziękują wszystkim darczyńcom - nauczycielom i uczniom, również tym, którzy zbierali żywność w sklepach Mila.
To dzięki tak wielkiej pomocy ze strony wielu ludzi nasze akcje zakończyły się powodzeniem!
autor: Mirek  2019-01-10        Skomentuj 6

Uwaga!
Uwaga uczniowie i absolwenci. Przypominamy, że 9 i 10 stycznia odbędą się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.
autor: Bartek  2019-01-04        Skomentuj 9

Jasełka Bożonarodzeniowe
W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną, 21 grudnia 2018 roku, odbyły się Jasełka Bożononarodzeniowe w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz sympatyków koła pod kierunkiem pani Aleksandry Tondyry-Plewy. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.
autor: Karolina  2018-12-28        Skomentuj 75

Plan lekcji od 2.stycznia 2019 r.
Plan tutaj
autor: Mirek  2018-12-21        Skomentuj 39

Warsztaty składania serwetek
Dnia 19.12.2018 r. uczniowie z klasy III ZSZ kucharz: Wiktor Marciniak, Izabela Błęcka, Aleksandra Rzepińska i Edyta Tomczak, pod opieką pani Emilii Durki, przeprowadzili warsztaty dotyczące dekoracji stołów, w szczególności składania serwetek. Brali w nich udział uczniowie oddziału integracyjnego kl. IV b Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kutnie. Dzieci zapewniły nas, że warsztaty bardzo im się podobały. Galeria
autor: Mirek  2018-12-20        Skomentuj 84

Arkusze egzaminacyjne
Duża ilość arkuszy egzaminacyjnych dostępnych jest na stronie www.arkusze.pl
autor: Bartek  2018-12-19        Skomentuj 57

Beata wyśpiewała III miejsce
Na początku grudnia w Kościele Św. Wawrzyńca odbył się Koncert Laureatów IV Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Religijnej - Cecyliada 2018.
Naszą szkołę reprezentowała Beata Szadkowska z kl. III TZ technik hotelarstwa.
Beata wyśpiewała III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wykonując pieśń "Powiedz ludziom, że kocham ich".
Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorem konkursu była Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Kutnie.
autor: Mirek  2018-12-17        Skomentuj 60

II miejsce Sandry Łukaszewicz w konkursie „Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego”
11 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Krośniewicach już po raz 17. odbył się konkurs o tytuł „Mistrza Ortografii Powiatu Kutnowskiego”. Dzień później natomiast w Zespole Szkół Nr 1 im. S. Staszica w Kutnie miał miejsce konkurs „O Pióro Starosty Kutnowskiego”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w czasie szkolnego etapu konkursu. Byli to: Sandra Łukaszewicz z kl. II TZ technik hotelarstwa, Natalia Śniecikowska z kl. IV TZ żug oraz Szymon Różycki z kl. III ZSZ kucharz. Jesteśmy dumni, że w konkursie w Krośniewicach Sandra Łukaszewicz zajęła II miejsce, natomiast w drugim konkursie uplasowała się na trzeciej pozycji. Gratulujemy!
autor: Karolina  2018-12-12        Skomentuj 51

Warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego w łódzkiej Manufakturze
10 grudnia 2018 r. uczniowie klas: II a, II b TZ technik żywienia i usług gastronomicznych oraz klas IV TZ kelner, IV TZ hotel i III ZSZ kucharz uczestniczyli w wycieczce do Łodzi zorganizowanej przez p. Mariolę Dębowską i p. Monikę Gasik. Młodzież wzięła udział w warsztatach z zakresu doradztwa zawodowego. Odbyły się one w Cinema City Manufaktura w ramach programu Edukacyjne rozmaitości”. Zajęcia przeprowadzili nauczyciele z Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Młodzież dowiedziała się, jakie rzeczy są najistotniejsze przed podjęciem wymarzonej pracy, co oznaczają kompetencje, kwalifikacje, jaki wpływ mają nasze predyspozycje, pasje i zainteresowania. Uczniowie wypełniali ankietę, dzięki której dowiedzieli się jaki typ temperamentu reprezentują. To z kolei pomoże im w szukaniu takiej pracy, która pozwoli na rozwój osobisty, zrealizowanie własnych zamierzeń i planów, rozwinie uzdolnienia, przyniesie osobiste zadowolenie i uznanie innych. Decyzji takiej nie możemy podejmować pochopnie, gdyż pociąga ona za sobą wiele poważnych konsekwencji. Zawód wybrany nietrafnie prowadzi do zniechęcenia i niezadowolenia, a praca w nim staje się udręką. Myślę, że warsztaty te przyczyniły się do poszerzenia wiedzy o samym sobie oraz skłoniło uczniów do dalszej samorealizacji.
autor: Karolina  2018-12-12        Skomentuj 67


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl