wtorek, 14 lipca 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3175439
Dzisiaj: 1504
IP: 3.81.25.236

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 9

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

UWAGA KONSUMENCI!
Zapraszamy na obiady od 29 kwietnia 2019 r.
autor: Mirek  2019-04-25        Skomentuj 21

Komunikat!

               Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie informuje, że od dnia 29 kwietnia 2019 r. zajęcia dydaktyczne będą odbywać się zgodnie z tygodniowym planem zajęć.

Jednocześnie przypominam, że na stronie www.troczewski.pl  Szkoły znajduje się nowy plan zajęć obowiązujący od 29 kwietnia 2019r.

PLAN

Z poważaniem

Urszula Macioszczyk   

Dyrektor szkoły

autor: Mirek  2019-04-25        Skomentuj 0

Komunikat dla uczniów kończących szkołę

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. A.  w Kutnie informuje, że w dniu 25 kwietnia 2019r. Rada Pedagogiczna podjęła uchwałę o klasyfikowaniu uczniów klas
IV Technikum Zawodowego nr 2 w Kutnie.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i ich rodziców na uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły w piątek, 26 kwietnia br. o godz. 13.00.

Jednocześnie dyrekcja szkoły informuje, że do odwołania prowadzone są zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Z poważaniem

Urszula Macioszczyk
   Dyrektor szkoły

autor: Mirek  2019-04-25        Skomentuj 0

V Międzynarodowy Konkurs Kulinarny "Smak Gościnności"
Międzynarodowy Konkurs Kulinarny „Smak Gościnności” w Myślenicach
W dniach 4 – 6 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach odbył się V Międzynarodowy Konkurs Kulinarny "Smak Gościnności" 2019 z śliwką Suska Sechlońska w roli głównej. W konkursie wzięło udział 14 szkół, w tym również z zagranicy. Nasi uczniowie po raz kolejny mieli okazję wziąć w nim udział. Tym razem Patrycja Ślebocka – uczennica klasy III ZSZ kucharz przygotowała przekąskę: śliwkę otuloną szynką szwarcwaldzką podaną w towarzystwie łososia i sosu śliwkowo- pigwowego. Natomiast Damian Waśkiewicz – uczeń tej samej klasy przygotowywał danie zasadnicze: pieczoną gęś z puree selerowo-gruszkowym i energetycznym sosem piernikowo – śliwkowym. Nasi uczniowie zdobyli wyróżnienie i mnóstwo nagród : puchar, książki kucharskie, pen-drivy, akcesoria kuchenne i wiele innych. Do konkursu przygotowała ich p.Emilia Durka.Podczas konkursu organizatorzy zapewnili wiele atrakcji i zajęć fakultatywnych. Opiekunowie mogli wziąć udział w pokazie CARVINGU czy wykładzie kulinarnym pod hasłem „Potrójna pokusa…czyli barwa, zapach i smak jedzenia w opinii chemika”. Wykład ten w niezwykle interesujący sposób poprowadził dr hab. Andrzej Danel z Wydziału Technologii Żywności, Zakładu Chemii i Syntezy Organicznej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w pokazie kulinarnym Petra Pospisila z restauracji NOLIO w Krakowie. Kucharz przyrządzał tagiatelle z curry, mlekiem kokosowym i krewetkami. Przedostatnim punktem programu było spotkanie z mistrzem kulinarnym – Bartkiem Kieżunem – bloggerem, youtuberem związanym z magazynem kulinarnym KUKBUK, autorem książki „Italia do zjedzenia”. Pan Bartek w bardzo ciekawy sposób opowiadał o kuchni z punktu widzenia antropologii.Podczas finałowej gali wręczania nagród dla wszystkich uczestników oraz najlepszych kucharzy w konkursie wzięli udział przedstawiciele Wojewody Małopolskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Radni Sejmiku Województwa Małopolskiego, przedstawiciele Powiatu Myślenickiego, Ministerstwa Edukacji,  sponsorów oraz burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, który patronował temu wydarzeniu.W konkursie brali udział uczniowie szkół gastronomicznych z Polski, Francji, Macedonii, czy Hiszpanii. Było to niezwykłe spotkanie integrujące wszystkich uczestników oraz doskonalące wiedzę i umiejętności kulinarne.
Podczas konkursu opiekę nad uczniami sprawowała p.Emilia Durka i p.Mariola Dębowska
autor: Mirek  2019-04-09        Skomentuj 0

KOMUNIKAT
Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie,
informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania odbędzie się strajk pracowników szkoły i w związku z tym zajęcia dydaktyczno - wychowawcze przewidziane w tym okresie odbywać się mogą w ograniczonym zakresie lub zostać odwołane.
Jednocześnie informuję, że wszystkie ustalenia w tej sprawie będą na bieżąco przekazywane za pomocą internetowej strony szkoły, Facebooka oraz będą udostępniane na terenie szkoły.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły
Urszula Macioszczyk
autor: Bartek  2019-04-08        Skomentuj 0

Spotkania Edukacyjne
autor: Mirek  2019-04-04        Skomentuj 3

Kwiecień - miesiącem wiedzy na temat AUTYZMU
Na początku kwietnia w Kutnie odbywa się wiele inicjatyw związanych z kształtowaniem świadomości na temat autyzmu.
1. kwietnia p. Aleksandra Tondyra-Plewa uczestniczyła w Seminarium "AUTYZM OCZAMI RODZICA" zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Kutnie. W ośrodku uczą się między innymi uczniowie z zaburzeniami spektrum autyzmu. Na spotkaniu podejmowane były ważne tematy dla dzieci, rodziców i pedagogów. Seminarium stanowiło doskonałą szansę na wymianę doświadczeń.
2. kwietnia odbył się "Marsz na niebiesko - dla autyzmu", który tradycyjnie przeszedł ulicę Królewską. Uczestniczyli w nim również uczniowie naszej szkoły działający w Szkolnym Kole "Caritas".Wiedza na temat autyzmu jest większa niż przed kilkunastoma laty, ale wciąż istnieje potrzeba większego zrozumienia zachowań dzieci z autyzmem. Podobne działania przybliżają wszystkim ich trudności i problemy.
Organizatorami marszu była Grupa Wsparcia "Wiatrak" oraz KDK w Kutnie.
autor: Mirek  2019-04-04        Skomentuj 3

KOMUNIKAT
Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie,
informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania odbędzie się strajk pracowników szkoły i w związku z tym zajęcia dydaktyczno - wychowawcze przewidziane w tym okresie odbywać się mogą w ograniczonym zakresie lub zostać odwołane.
Jednocześnie informuję, że wszystkie ustalenia w tej sprawie będą na bieżąco przekazywane za pomocą internetowej strony szkoły, Facebooka oraz będą udostępniane na terenie szkoły.
 Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły
Urszula Macioszczyk
autor: Bartek  2019-04-04        Skomentuj 3

Nasi absolwenci promowali swoją Uczelnię
W dniu 02. kwietnia 2019 r. odwiedzili nas absolwenci naszej szkoły - Mateusz Cywka i Maciej Tuzikowski, którzy przedstawili nam Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. Pokazali jak wygląda uczelnia, praca w radio i jakie perspektywy lub zatrudnienie mają absolwenci (już nawet studenci) uczelni. Zademonstrowali również, jak wygląda praca na estradzie, łącznie z pokazem konsolety cyfrowej.

autor: Mirek  2019-04-02        Skomentuj 66


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl