środa, 3 marca 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3541010
Dzisiaj: 260
IP: 44.192.112.123

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 2

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Wycieczka do Rimini
14.09. 2019r. uczniowie naszej szkoły, uczestniczący w projekcie Erasmus+, wraz z opiekunkami: p. Beatą Michałkiewicz i p. Moniką Żuber, wybrali się w podróż na włoskie wybrzeże Morza Adriatyckiego. Wycieczka była wspaniałą okazją do zrelaksowania się po tygodniu praktyk. Podczas pobytu na plaży, młodzież opalała w promieniach południowoeuropejskiego słońca oraz kąpała się w błękitnych, czystych i bardzo słonych wodach Adriatyku. To był świetnie spędzony czas, po którym zostały niezapomniane wspomnienia.
autor: Mirek  2019-09-19        Skomentuj 0

Drugi tydzień praktyk w Bolonii
autor: Mirek  2019-09-12        Skomentuj 0

"Troczewski" na Święcie Róży
45. Święto Róży za nami. Tym razem odbyło się ono pod hasłem "Blisko ziemi, blisko nieba". Młodzież i nauczyciele naszej szkoły czynnie włączyli się w jego organizację. W piątek wieczorem wybrani uczniowie wraz z opiekunami – p. Joanną Andrzejewską i p. Danutą Maj – mieli zaszczyt być obecni na ceremonii Otwarcia 45. Święta Róży w Kutnowskim Domu Kultury, w czasie której byli odpowiedzialni za obsługę kelnerską zaproszonych gości i zwiedzających wystawę. Święto Róży to co roku uroczystość przygotowana z ogromnym rozmachem, dlatego Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Szkolna składają podziękowania Kierownictwu Kutnowskiego Domu Kultury za możliwość uczestniczenia w tej imprezie.
autor: Karolina  2019-09-11        Skomentuj 63

Wycieczka do Wenecji
7 września uczniowie ,,Troczewskiego” uczestniczyli w wycieczce do Wenecji w ramach projektu Erasmus+. Podróż pociągiem z Bolonii trwała 2 godziny, ale czas minął szybko na podziwianiu widoków. Wenecja to piękne miasto pełne urokliwych, wąskich uliczek, zabytków, unikalny ośrodek turystyki nie tylko we Włoszech, ale też w skali ogólnoświatowej. Zabytki te, tworząc unikatowy zespół urbanistyczny miasta, kanałów i mostów, stanowią o uznaniu Wenecji za jedną z najcenniejszych pozycji na liście światowego dziedzictwa ludzkości. Zwiedzanie z rodowitą wenecjanką i przewodniczką polskojęzyczną nadało naszej wycieczce szczególny charakter.
autor: Mirek  2019-09-08        Skomentuj 21

Kolejny dzień praktyk w Bolonii
autor: Mirek  2019-09-05        Skomentuj 21

Apel porządkowy dla klas pierwszych
5 września 2019 roku wszyscy uczniowie klas pierwszych wzięli udział w apelu porządkowym prowadzonym przez Panią Dyrektor Małgorzatę Gładysiak. Najważniejsze sprawy omówione w czasie spotkania dotyczyły: frekwencji na zajęciach, kultury osobistej uczniów, procedury zwalniania z lekcji i usprawiedliwiania nieobecności oraz bezpieczeństwa na terenie szkoły.
autor: Karolina  2019-09-05        Skomentuj 63

Drugi dzień praktyk w Bolonii
autor: Mirek  2019-09-03        Skomentuj 69

Uczniowie już w Bolonii
31 sierpnia o godzinie 13:50 uczniowie klas drugich i trzecich Technikum Zawodowego – technik hotelarstwa oraz technik eksploatacji portów i terminali po pożegnaniu przez p. dyrektor  Urszulę Macioszczyk, p. kierownik Julitę Ryś oraz bliskich, razem z opiekunami p. Beatą Michałkiewicz  i p. Moniką Żuber rozpoczęli podróż na miesięczne praktyki w ramach projektu Erasmus + do Bolonii. Po przybyciu na miejsce przysłali kilka zdań:
Podróż minęła nam bardzo spokojnie ale dobrze, że już jesteśmy na miejscu.
Jesteśmy bardzo ciekawi jak wyglądają nasze miejsca praktyk, bo miejsce zakwaterowania jest bardzo przyjemne.
Wolny czas spędzamy głównie na siłowni, gdzie spalamy zjedzone kawałki pizzy. Mamy do dyspozycji także tzw. relaxroom, gdzie spotykamy się codziennie z naszymi opiekunami, możemy tam także pograć w tenisa stołowego i piłkarzyki. Zwiedzamy niezbadane zakamarki naszego pięknego miasta Bolonii.
autor: Mirek  2019-09-03        Skomentuj 21

Współpraca z Animex-em
W nowym roku szkolnym 2019/20 kontynuujemy współpracę z firmą ANIMEX.
Już od jutra uczniowie pierwszych klas rozpoczną zajęcia praktyczne w firmie ANIMEX.
autor: Mirek  2019-09-02        Skomentuj 21


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl