piątek, 16 kwietnia 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3605521
Dzisiaj: 1116
IP: 3.230.173.249

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Zdobywamy nowe umiejetności
autor: Mirek  2019-10-05        Skomentuj 0

Relacja z Reggio Sandry i Wiktorii.
autor: Mirek  2019-10-04        Skomentuj 0

Obchody Dnia Chłopca w Reggio
Obchody Dnia Chłopca
W ramach projektu Erasmus+ “Mobilni technicy w nowoczesnej Europie” uczennice wraz z opiekunkami przygotowały niespodziankę dla chłopców z okazji ich święta. Była to świetna okazja do wspólnego świętowania i integrowania się. Panowie byli mile zaskoczeni i zadowoleni.
autor: Mirek  2019-10-04        Skomentuj 0

Międzynarodowy Dzień Monitoringu Wód
20 września uczniowie klas II, III i IV TZ technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami p. Agnieszką Mularczyk, Moniką Ziębińską, Elżbietą Olejniczak i Katarzyną Goszczyńską uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Monitoringu Wód. Na Stadionie Miejskim” Kutnowianka” odbył się piknik, którego organizatorem była firma Animex i Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie. Uczniowie mieli okazję samodzielnie pobrać próbki wody z rzeki Ochni, by określić w nich między innymi zawartość tlenu, uczestniczyli w konkursach i quizach dotyczącym wiedzy ekologicznej. Impreza zakończyła się bardzo smacznym poczęstunkiem a wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne upominkami. Dziękujemy za mile spędzony czas.
 
autor: Mirek  2019-10-03        Skomentuj 0

Pierwsze wizyty w miejscach praktyk
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0

Zakwaterowanie w Residence Palazzo via del Carbone
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0

Podróż do Reggio Emilia
autor: Mirek  2019-10-01        Skomentuj 0

,Czytanie przy fontannie lub gdzie indziej”
W dniu 30 września 2019 r. grupa uczennic klasy I Technikum Zawodowego – technik żywienia i usług gastronomicznych (po podstawówce) wzięła udział w akcji czytelniczej pt. ,,Czytanie przy fontannie lub gdzie indziej” zorganizowanej w bibliotece szkolnej przez Panią Justynę Kołecką - nauczyciela bibliotekarza. Uczennice oddały się lekturze przyniesionych przez siebie książek o różnej tematyce. Głównym organizatorem akcji jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. T. Kotarbińskiego Filia w Kutnie we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami z powiatu kutnowskiego. Celem akcji jest popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Związana jest ona z przypadającym w tym roku w niedzielę 29 września 2019 r. Dniem Głośnego Czytania.

autor: Karolina  2019-09-30        Skomentuj 0

Europejski Dzień Języków Obcych
27 września 2019 roku świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. W tym dniu nasza młodzież mogła się uczyć języków poprzez muzykę i taniec. Uczniowie klas pierwszych prezentowali swoje talenty głównie w rytmie popu. Przedstawiciele klasy II TZ - technik eksploatacji i portów wybrali hip – hop, zaś IV TZ - technik hotelarstwa - dance. Dodatkową atrakcją był solowy występ Michała Lewandowskiego z klasy IV TZ - technik hotelarstwa, w czasie którego cała widownia świetnie się bawiła. Koordynatorem uroczystości była Pani Małgorzata Nowak - Kaczorkiewicz. Podziękowania dla Pani Danuty Maj za przygotowanie dekoracji.
autor: Karolina  2019-09-30        Skomentuj 30


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl