sobota, 16 stycznia 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3475896
Dzisiaj: 605
IP: 3.238.70.175

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY
W sobotę 16.04.2011 r. odbyły się Eliminacje Regionalne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatów: brzezińskiego, łęczyckiego, łowickiego, kutnowskiego, rawskiego i skierniewickiego województwa łódzkiego zorganizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach. Z powiatu kutnowskiego brały udział tylko 2 drużyny, między innymi zespół z naszej szkoły w składzie: Marcin ćwikła kl. II TZ - kucharz, Dawid Łuczak kl. III TZ - technik technologii żywności i Łukasz Wolski kl. III TZ - kelner. Nasz zespół wywalczył VIII miejsce na 19 zespołów. OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY ma na celu:
1. Popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej.
2. Propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego.
3. Propagowanie i popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
4. Przygotowanie do uczestnictwa w uprawianiu sportów motorowych.
Gratulujemy naszym uczniom za wiedzę i umiejętności oraz wolę walki i godne reprezentowanie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie. Uczniów przygotował i sprawował nad nimi opiekę p. M. Ziębiński. Galeria
autor: Mirek  2011-04-16        Skomentuj 0

Spotkania
Cyberprzemoc
W dniach  13 i 14 kwietnia 2011 r  uczniowie klas pierwszych TZ organizator usług gastronomicznych., technik hotelarstwa oraz technik technologii żywności uczestniczyli w spotkaniu z aspirantem Grzegorzem Olesińskim z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Powiatowej Komendy Policji w Kutnie; Spotkanie dotyczyło tematu cyberprzemocy.
Dopalacze – wypalacze!
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniach na temat dopalaczy z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie panem Ryszardem Wilanowskim. W I semestrze odbyło się 10 spotkań z uczniami, w bieżącym II miało miejsce 5 kolejnych spotkań - ostatnio 14.04.2011 r.  Młodzież uświadamia sobie, jak wielkim zagrożeniem dla zdrowia i życia mogą być dopalacze.
autor: Adam  2011-04-15        Skomentuj 0

Konkurs
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na projekt koszulki promującej Dzień Szkoły bez Przemocy.Prace konkursowe muszą zostać stworzone w jednym z dwóch formatów:- A4 (210x297 mm / 2480x3425 pikseli)- 30x30 cm (3543x3543 pikseli)Projekty mogą być w dowolnej technice plastycznej lub graficznej. Mogą to być obrazy, rysunki, projekty graficzne, kolaże przekazane w postaci plików graficznych określonych w Regulaminie konkursu.Nagrodą główną jest TABLET GRAFICZNY
autor: Bartek  2011-04-15        Skomentuj 0

Spotkanie dla dziewcząt
W dniu 07.04.2011r. oraz 13.04.2011r. odbyły się spotkania z p. doktor Dorotą Żaczek (specjalista ginekolog, położnik, endokrynolog) i p. Elżbietą Żabicką ( położna), skierowane dla dziewcząt naszej szkoły. Celem tych spotkań było przekazanie informacji na temat higieny wieku dojrzewania, wpływu używek na zdrowie młodych kobiet, profilaktyka chorób spowodowanych  wirusem HPV oraz samokontrola piersi.
autor: redakcja  2011-04-14        Skomentuj 0

DAWCY KRWI
HONOROWI DAWCY KRWI !
15 kwietnia odbędzie się ostatnia AKCJA KRWIODAWSTWA w tym roku szkolnym. Zapraszam wszystkich, którzy chcą w ten sposób pomóc innym. Krew – jest drogocennym skarbem, dzięki niej ratujemy życie ludzkie. Akcja krwiodawstwa rozpocznie się o godz. 10:00 w Sali „O”
Przypominam o :
 • zabraniu dowodu osób ( książeczki HDK )
 • zjedzeniu lekkostrawnego śniadania
 • poinformowaniu wychowawcy

Opiekun SK. PCK
autor: Adam  2011-04-11        Skomentuj 0

Spotkanie
W dniu 7.04.2011r. odbyło się spotkanie uczennic naszej szkoły z położną panią Elżbietą Żabicką.
autor: Adam  2011-04-08        Skomentuj 0

APEL
05.04.2011r. Szkolny Klub Caritas przedstawił uczniom naszej szkoły program artystyczny upamiętniający rocznicę śmierci Jana Pawła II - patrona SKC. W programie przypomniano najważniejsze wydarzenia pontyfikatu oraz fragmenty wierszy Karola Wojtyły z cyklu ,, PIEŚNI O BOGU UKRYTYM”.  Apel ku czci Ojca Świętego zakończono tradycyjnie utworem ,, BARKA” w wykonaniu Pauliny Haniewicz. Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów z klas : IV TZ- technik technologii żywności, IV TZ- technik żywienia i gospodarstwa domowego, nastąpiło podziękowanie członkom Szkolnego Klubu Caritas, którzy w kwietniu kończą edukację w naszej szkole. Uczniowie ci przez 2 lub 3 lata współpracowali z SKC biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych. Otrzymali oni dyplom podziękowania za to, że potrafili swój czas ofiarować innym. Z rąk p. dyrektor Małgorzaty Gładysiak legitymacje Szkolnego Koła Caritas otrzymali kolejni członkowie, którzy już podjęli ofiarną pracę w wolontariacie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania apelu.
autor: redakcja  2011-04-06        Skomentuj 0

Standaryzacja

Dnia 01.04.20011 w naszej szkole odbyła się  standaryzacja zadań egzaminacyjnych egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w formie testu dla klasy IV TZ:

 

 • TZ - technik technologi żywności
 • TZ - techik hotelarstwa
 • TZ - technik zywienia i gospodarstwa domowego
 • TZ - kucharz
 • TZ - kelner

 

autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

KONKURS RECYTATORSKI

Regulamin konkursu recytatorskiego poezji Czesława Miłosza

1.Organizatorem jest Łódzki Kurator Oświaty i Oddział Łódżki Stowarzyszenia ,, Wspólnota polska"

2. Warunki udziału w konkursie:

 • uczestnik recytuje 2 wybrane utwory liryczne Cz. Miłosza
 • szkoły zgłaszają udział uczniów do dnia 15.04.2011r.
 • występy uczniów ocenia Komisja Konkursowa powołana przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl