sobota, 16 stycznia 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3475956
Dzisiaj: 665
IP: 3.238.70.175

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 3

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą
W szkole odbyło się spotkanie młodzieży  z członkiem Koła Miejsko-Powiatowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Kutnie z Panią Lilianną Kisielewską. Uczniowie poznali problemy związane z chorobą, sposobem leczenia, a także skorzystali z możliwości zmierzenia poziomu cukru.
Galeria
autor: Mirek  2011-11-14        Skomentuj 0

Rodzice spotkali się z policjantem
10.11.2011 r. o godz, 16.00 rodzice uczniów klas pierwszych spotkali się z podkom. Grzegorzem Olesińskim z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.  Spotkanie miało na celu przybliżenie zagadnień związanych z odpowiedzialnością prawną nieletnich i ich rodziców. Po  prelekcji odbyły się zebrania klasowe z wychowawcami.
autor: Bartek  2011-11-14        Skomentuj 0

Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Dnia 10 listopada 2011 w ZSZ Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego odbyła się uroczystość z okazji dnia Narodowego Święta Niepodległości. Program artystyczny z okazji 93. Rocznicy Odzyskania Niepodległości zaprezentowali z największą powagą i dostojeństwem, uczniowie kl. II TZ kelner/kucharz pod kierunkiem p. M. Kadłubowskiej i kl. I TZ kelner pod kierunkiem p. M. Dębowskiej. Po części artystycznej pani wicedyrektor M. Gładysiak poinformowała uczniów o miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości oraz omówiła sprawy porządkowe związane z bezpieczeństwem uczniów i przestrzeganiem Statutu Szkoły.
autor: Lewandowski  2011-11-10        Skomentuj 0

Głos
Uczennica klasy IV TZ- technik hotelarstwa Julita Majchrzak bierze udział w programie stypendialnym Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Potrzebuje Twojego głosu, by dostać to stypendium  Wystarczy kliknąć link  i oddać głos.Pamiętaj, z jednego komputera można oddać tylko jeden głos.
autor: redakcja  2011-11-10        Skomentuj 0

Stypendium Prezesa Rady MinistrÓw
W dniu 7. listopada 20011 r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/2012. Patronat nad uroczystością objęło Kuratorium Oświaty w Łodzi. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie reprezentowała, kolejny już raz, uczennica klasy III TZ - technik żywienia i gospodarstwa domowego - Małgorzata Wróbel wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Olejniczak. Dyplomy stypendystom z terenu Łodzi i województwa łódzkiego wręczał łódzki Kurator Oświaty p. Jan Kamiński oraz wojewoda łódzki p. Jolanta Chełmińska. Małgorzata Wróbel otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów po raz drugi za bardzo dobre wyniki w nauce (uzyskując średnią 5.04) i zachowaniu oraz pracę społeczną na rzecz klasy i szkoły. Składamy Małgosi gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
autor: Lewandowski  2011-11-09        Skomentuj 0

Spotkania z policjantem
Na przełomie października i listopada wszystkie klasy pierwsze uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez przedstawiciela Zespołu ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, podkom. Grzegorza Olesińskiego. Tematyką spotkań była odpowiedzialność prawna nieletnich za popełnione czyny. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy postępować, aby nie wejść w konflikt z prawem oraz gdzie szukać pomocy w sytuacji, gdyby sami stali się ofiarami przestępstw lub wykroczeń. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, która miała możliwość uzyskać odpowiedzi na nurtujące ją pytania.Tego typy zajęcia prowadzone są w naszej szkole od wielu lat w ramach działań profilaktycznych.
autor: Bartek  2011-11-09        Skomentuj 0

Spotkanie z Komendantem Straży Miejskiej
         W dniu 7. listopada 2011 r. odbyły się klasowe zebrania rodziców uczniów klas drugich TZ i ZSZ oraz klas trzecich TZ. Zebranie rodziców z wychowawcami poprzedziło spotkanie z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie, panem Ryszardem Wilanowskim, na temat współczesnych zagrożeń, na jakie jest narażona młodzież, sięgając po tzw. dopalacze. Komendant Straży Miejskiej zwrócił także uwagę rodziców na, pozornie niegroźne, napoje energetyzujące. Pite w większych ilościach mają szkodliwy wpływ na zdrowie. Warto o tym wiedzieć!
autor: Adam  2011-11-09        Skomentuj 0

OTRZęŚINY
3. listopada zorganizowana została  zabawa  dla klas pierwszych  pod nazwą "OTRZęSINY", w  której udział wzięli uczniowie  klas pierwszych:
  • TZ  technologii żywności
  • TZ technik hotelarstwa
  • TZ kelner
  • TZ OUG
  • ZSZ
Celem spotkania była nie tylko integracja klas pierwszych, ale również dobra zabawa. Młodzież prezentowała swoją wiedzę i umiejętności, pomysłowość i kreatywność w ośmiu konkurencjach. Zabawa obejmowała miedzy innymi: karaoke, odgrywanie sceny z bajki czy przechodzenie pod liną. Na szczególną uwagę zasłużyło wystąpienie klasy I TZ technik technologii żywności w scenie z bajki - tańczyli i śpiewali naprawdę "smerfnie”.  W jednej z konkurencji w tzw. teście wiedzy o szkole, uczniowie mogli dowiedzieć się np. o tym jakiej długości włosy ma jeden z naszych nauczycieli. Nie zabrakło także picia mleka, które poszło "Kociakom” bardzo sprawnie . Rywalizacje zakończył konkurs rysowania portretu wychowawcy, w którym zwyciężyła klasa TZ technik hotelarstwa. To zwycięstwo zdecydowało o ostatecznym sukcesie i zajęciu I miejsca w całej zabawie. Nagrodą za zwycięstwo była "torba pełna słodyczy”. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do wspólnej zabawy, a była ona przednia. Spotkanie zorganizowała klasa II TZ technik hotelarstwa przy współpracy SU.
Galeria
 
autor: redakcja  2011-11-04        Skomentuj 0

Dyplom
Michał Pawlak i Wojciech Wasielak, uczniowie klasy III Technikum Zawodowego – technik hotelarstwa odbywali praktykę zawodową w Hotelu Rondo. Wykazując się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i wysoką kulturą osobistą zostali uznani przez właścicieli i pracowników hotelu za najlepszych praktykantów roku 2010/2011. Gratulujemy!
autor: Adam  2011-10-28        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl