piątek, 26 lutego 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3534944
Dzisiaj: 623
IP: 3.237.178.91

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Apel podsumowujący I pÓłrocze
6 lutego 2013r. odbył się w naszej szkole, jak każdego roku przed feriami zimowymi, apel porządkowy dla uczniów.Podczas apelu Pani Wicedyrektor Małgorzata Gładysiak dokonała podsumowania osiągnięć uczniów za I semestr, ze szczególnym uwzględnieniem ocen, frekwencji zachowania oraz udziału młodzieży w konkursach, akcjach szkolnych i działaniach charytatywnych. 100% frekwencję otrzymali uczniowie: Natalia Jędrzejczak I TZ- technik hotelarstwa,Kamil Władysiak  II TZ- technik organizacji usług gastronomicznych,Magdalena Tomaszewska II TZ- technik hotelarstwa,Kamila Stolarczyk IV TZ- technik organizacji usług gastronomicznych, Oskar Wróblewski I ZSZ.W nagrodę Pani Wicedyrektor wręczyła uczniom dyplomy. Najwyższą frekwencje uzyskały klasy:II TZ- technik hotelarstwa-I miejsce, IV TZ- żywienia i gospodarstwa domowego-II miejsce,I TZ- kelner-III miejsce. Najmniejszą frekwencje uzyskały klasy: II ZSZ,IV TZ- technik technologii żywności ,III TZ- kucharz.Na koniec Pan pedagog- Bartosz Kisielewski przypomniał młodzieży o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Udzielił uczniom porad na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.
autor: SD  2013-02-08        Skomentuj 0

Pokaz tańca nowoczesnego
W dn. 28.01.2013r. odbył się w naszej szkole pokaz mistrzów tańca nowoczesnego w wykonaniu uczestników YOU CAN DANCE! O ten występ zadbała jak zwykle, Pani wicedyrektor Małgorzata Gładysiak, która troszczy się o rozwój zainteresowań kulturalno-oświatowych naszych uczniów. Tym razem byliśmy naprawdę zachwyceni, oglądając taniec mistrzów Polski-Macieja i jego koleżanki Magdy-mistrzyni świata w kategorii tańca nowoczesnego. Swoich sił mogli spróbować odważni koledzy i koleżanki, oczywiście nie zabrakło chętnych. Byliśmy wręcz oczarowani „próbą sił” uczniów kl. IV TZ- kelner, Michaliny Byczek oraz Patryka Domańskiego. W dowód uznania nasi szkolni tancerze otrzymali nagrody. Dodatkowo prowadzący spotkanie zachęcił wszystkich do wspólnego tańca. To dopiero była zabawa… Nasze spotkanie z mistrzami tańca miało również na celu promowanie pierwszej Szkoły Tańca Nowoczesnego i Towarzyskiego w Kutnie oraz zaproszenie na Taneczne Ferie 2013 do kutnowskiego Aquaparku.
Galeria
autor: Mirek  2013-01-29        Skomentuj 0

Wycieczka do Warszawy
08 stycznia 2013  r. odbyła się wycieczka do Warszawy.  Pobyt w stolicy stał się okazją do zwiedzania gmachu naszego parlamentu a także odwiedzenia Hotelu Gromada .W wyjeździe brali udział uczniowie klas  I TZ technik hotelarstwa i II TZ  technik hotelarstwa oraz klasy II TZ technik organizacji usług gastronomicznych pod opieką nauczycieli  pani Beaty Michałkiewicz , panów Grzegorza Wojtasiaka , Rafała Taglewskiego i Roberta Kazimierczaka  . Młodzież  miała okazję zwiedzić budynki Sejmu i Senatu, przejść się znanymi z telewizji korytarzami, posłuchać wykładu przewodnika na temat historii polskiego parlamentaryzmu oraz zasad funkcjonowania obu izb ustawodawczych  odbywajac żywą lekcje demokracji i  patriotyzmu . Zwiedzający mieli też okazję spotkać kilku znanych polityków: Cezarego Olejniczaka , Andrzeja Rozenka , Stefana Niesiołowskiego , Marka Sawickiego . Po wrażeniach sejmowych  uczestnicy wycieczki  mieli możliwość zwiedzania apartamentów , lobby hotelowego oraz centrum konferencyjnego  znajdujących się w Hotelu Gromada  .
Wyjazd do Warszawy stał się po raz kolejny skutecznym sposobem integracji młodzieży naszej szkoły i poznaniem warsztatu pracy hotelarza . W tym miejscu chcielibyśmy podziękować  naszym drogim opiekunom za opiekę i miłą atmosferę  panującą na wycieczce , żałujcie że was z nami nie było .
autor: Adam  2013-01-17        Skomentuj 0

StudniÓwka
Tegoroczny bal studniówkowy rozpoczął się w dn. 5.01.2012 r. o godzinie 20.00 w sali WESTA w Zawadach, tradycyjnie odtańczonym przez uczniów i nauczycieli polonezem. Następnie przedstawiciele młodzieży maturalnej, Bartosz Szadkowski z kl.IV TZ-kelner oraz Iwona Peda z kl.IV TZ- technik hotelarstwa, poprowadzili cześć oficjalną uroczystości dziękując dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za czteroletnią pracę z młodzieżą, wychowanie i cenne wskazówki. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrała p. Dyrektor Urszula Macioszczyk. Najwięcej emocji wzbudził walc w wykonaniu uczniów kl. IV TZ- technik hotelarstwa oraz kl.IV TZ- technik organizacji usług gastronomicznych pod kierunkiem Pani Joanny Zielińskiej. Uczniowie wraz z nauczycielami spędzili niezapomniane chwile bawiąc się radośnie do godziny 6.00.

Galeria
autor: Mirek  2013-01-14        Skomentuj 0

Zmiany w planie lekcji
Przypominamy, że od dnia 2 stycznia 2013 roku nastąpią zmiany w tygodniowym rozkładzie zajęć.

Aktualny PLAN LEKCJI można pobrać z naszego serwisu, korzystając z menu po lewej stronie, lub KLIKAJĄC TUTAJ
autor: Bartek  2012-12-27        Skomentuj 0

WIGILIA SZKOLNA
WIGILIA SZKOLNA Nastrój tegorocznych świąt Bożego Narodzenia daje się odczuć w naszej szkole już od pierwszych dni grudnia. Najpierw 6. grudnia Mikołajki, później liczne akcje charytatywne (Góra Grosza, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, Sprzedaż ciastek na rzecz CARITAS), aż wreszcie uroczyste przedstawienie upamiętniające wydarzenie z przed 2000 lat.14.12.2012 r. odbyła się Wigilia dla nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych gości. Te wzruszające chwile upamiętnili przedstawieniem bożonarodzeniowym uczniowie klasy II TZ – oug pod kier. p. Doroty Rajko oraz kl. I TZ - Technik technologii żywności/Kelner pod kierunkiem p. Małgorzaty Kajszczarek - Szychowskiej.17.12.2012 r. nasi szkolni artyści zaprezentowali swoje umiejętności i przenieśli tym razem wszystkich uczniów w magiczny bożonarodzeniowy nastrój. Przedstawienie spodobało się wszystkich, o czym świadczyły gromkie brawa jakie otrzymali uczniowie występujący w przedstawieniu.Następnie Pani Dyrektor Urszula Macioszczyk złożyła uczniom bożonarodzeniowe życzenia i przypomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii świątecznych.

Galeria
autor: Adam  2012-12-20        Skomentuj 0

Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego
13 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Krośniewicach odbył się konkurs pn. ,,MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU KUTNOWSKIEGO ”. Niezwykle miło jest nam poinformować Was, że II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – Daria Chmielecka z klasy III TZ - technik hotelarstwa. Daria otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Kutnowskiego – panią Mirosławę Gal – Grabowską. Ponadto uczennica otrzymała nagrodę specjalną Burmistrza Krośniewic dla najlepszego uczestnika z gminy Krośniewice i stała się posiadaczką nowego aparatu fotograficznego. Przypominamy, że tydzień temu Daria zajęła III miejsce w konkursie ortograficznym organizowanym przez ZS Nr 1 w Kutnie. Darii serdecznie gratulujemy i życzymy zwycięstwa za rok, w XII już edycji konkursu ,, Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego”
 
autor: Adam  2012-12-14        Skomentuj 0

Stypendystka Prezesa Rady MinistrÓw
W dniu 11.12.2012 r. Małgorzata  Wróbel uczennica kl. IV TZ-technik żywienia i gospodarstwa domowego wraz z wychowawczynią Elżbietą Olejniczak uczestniczyła w uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów w roku szk. 2012/2013.      Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z terenu Łodzi oraz powiatów województwa łódzkiego odbyła się w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi pod patronatem Kuratorium Oświaty.Dyplomy stypendystom wręczał łódzki Kurator Oświaty p. Jan Kamiński i wojewoda łódzki p. Jolanta Chełmińska.     Małgorzata Wróbel otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów (średnia ocen 5,12)po raz trzeci i znalazła się w gronie najlepszych uczniów województwa łódzkiego, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce dzięki swojej pracy i wytrwałości w dążeniu do rozwijania własnych pasji i zainteresowań.     Małgosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szczególnie podczas egzaminów maturalnych i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
autor: Adam  2012-12-13        Skomentuj 0

Spotkanie
W dniu 12 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie z Panią Aleksandrą Bielecką, Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas IV TZ technik organizacji usług gastronomicznych oraz IV TZ kucharz. Młodzież wysłuchała informacji na temat praw konsumentów oraz instytucji powołanych w celu ochrony tych praw. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat poświęcony e-konsumentowi. W styczniu odbędzie się spotkanie rzecznika z uczniami kolejnych klas.Galeria
autor: Adam  2012-12-13        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl