środa, 22 stycznia 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 2931788
Dzisiaj: 1209
IP: 3.229.142.175

Aktualnie :
zalogowanych:
gości:

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego
13 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Krośniewicach odbył się konkurs pn. ,,MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU KUTNOWSKIEGO ”. Niezwykle miło jest nam poinformować Was, że II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – Daria Chmielecka z klasy III TZ - technik hotelarstwa. Daria otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Kutnowskiego – panią Mirosławę Gal – Grabowską. Ponadto uczennica otrzymała nagrodę specjalną Burmistrza Krośniewic dla najlepszego uczestnika z gminy Krośniewice i stała się posiadaczką nowego aparatu fotograficznego. Przypominamy, że tydzień temu Daria zajęła III miejsce w konkursie ortograficznym organizowanym przez ZS Nr 1 w Kutnie. Darii serdecznie gratulujemy i życzymy zwycięstwa za rok, w XII już edycji konkursu ,, Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego”
 
autor: Adam  2012-12-14        Skomentuj 0

Stypendystka Prezesa Rady MinistrÓw
W dniu 11.12.2012 r. Małgorzata  Wróbel uczennica kl. IV TZ-technik żywienia i gospodarstwa domowego wraz z wychowawczynią Elżbietą Olejniczak uczestniczyła w uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów w roku szk. 2012/2013.      Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z terenu Łodzi oraz powiatów województwa łódzkiego odbyła się w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi pod patronatem Kuratorium Oświaty.Dyplomy stypendystom wręczał łódzki Kurator Oświaty p. Jan Kamiński i wojewoda łódzki p. Jolanta Chełmińska.     Małgorzata Wróbel otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów (średnia ocen 5,12)po raz trzeci i znalazła się w gronie najlepszych uczniów województwa łódzkiego, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce dzięki swojej pracy i wytrwałości w dążeniu do rozwijania własnych pasji i zainteresowań.     Małgosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szczególnie podczas egzaminów maturalnych i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
autor: Adam  2012-12-13        Skomentuj 0

Spotkanie
W dniu 12 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie z Panią Aleksandrą Bielecką, Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas IV TZ technik organizacji usług gastronomicznych oraz IV TZ kucharz. Młodzież wysłuchała informacji na temat praw konsumentów oraz instytucji powołanych w celu ochrony tych praw. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat poświęcony e-konsumentowi. W styczniu odbędzie się spotkanie rzecznika z uczniami kolejnych klas.Galeria
autor: Adam  2012-12-13        Skomentuj 0

Zawody
10 grudnia 2012 r w Gimnazjum Nr 2 w Kutnie odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej zorganizowane przez Ligę Obrony Kraju w Kutnie. W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych nasza reprezentacja w składzie : Kamil Krakowiak, Dominik Drabik , Kasjan Czaja oraz Daniel Lewandowski wywalczyła I miejsce. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej Kamil Krakowiak zajął również miejsce I. Gratulujemy naszej drużynie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych strzelectwem sportowym,  tematyka obronną oraz pierwszą pomocą przedmedyczną do członkostwa w Szkolnym Kole LOK.
Wszelkich informacji udzielają: p.Michał Szczepański oraz p.Grzegorz Wojtasiak
autor: Adam  2012-12-13        Skomentuj 0

kONKURS
6 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie odbył się konkurs ortograficzny ,,O PIÓRO STAROSTY KUTNOWSKIEGO’’. Niezwykle miło jest nam poinformować was, że trzecie miejsce w rywalizacji, po pokonaniu przeszło pięćdziesięciu konkurentów, zajęła uczennica naszej szkoły – Daria Chmielecka z klasy III TZ – technik hotelarstwa.
Darii serdecznie gratulujemy i życzymy połamania pióra w kolejnym konkursie – 13 grudnia 2012r. w Zespole Szkół Nr 1 w Krośniewicach.
autor: Adam  2012-12-10        Skomentuj 0

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

centrum

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Z tej okazji składamy wszystkim społecznikom i wolontariuszom serdeczne życzenia-dużo uśmiechu i satysfakcji z podejmowanych zadań...

w naszej szkole mamy kilkanaście osób, które podjęło współpracę z Lokalnym Cenrum Wolontariatu w Kutnie. Od kilku lat działa też Szkolne Koło Caritas . W dniu swojego święta wolontariusze wraz z opiekunami będą uczestniczyli w happeningu promującym wolontariat w naszym mieście.

autor: Lewandowski  2012-12-04        Skomentuj 0

Światowy Dzień Solidarności Z Chorymi na AIDS

30 Listopada w Z. S. Z. nr 2 w Kutnie obchodzono ŚWIATOWY DZIEń SOLIDARNOŚCI Z CHORYMI NA AIDS. Uczniowie na znak solidarności z chorymi przypinali sobie czerwone wstążki.

 

Galeria

autor: Paula  2012-11-30        Skomentuj 0

Warsztaty Profilaktyczne Raka Szyjki Macicy

W dniu 30 listopada 2012 r. odbyły się warsztaty profilaktyczne dotyczące nowotworu szyjki macicy. Zajęcia przeprowadziła Pani Anna Laskowska z Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego działającego przy Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. W prelekcji wzięły udział klasy: II TZ kelner z wychowawcą Mariolą Dębowską oraz IV TZ kucharz z Panią Katarzyną Goszczyńską. Pani Anna Laskowska, która jest lekarzem - położnikiem z wieloletnim doświadczeniem opowiadała o profilaktyce raka szyjki macicy i konieczności systematycznego wykonywania cytologii

 

Galeria

autor: Paula  2012-11-30        Skomentuj 0

Konferencja

Pani Julita Ryś i pani Joanna Andrzejewska w dniu 28 listopada 2012 roku uczestniczyły w konferencji „Żywność i Żywienie w świetle współczesnej wiedzy” organizowanej przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie. Konferencja obejmowała następujące zagadnienia:

  • Tradycyjne produkty żywnościowe.
  • Kuchnia japońska- przedstawicielka kuchni dalekiego wschodu.
  • Dawne książki kucharskie. W poszukiwaniu polskiej tradycji kulinarnej.
  • Zasady koszerności i tradycyjna kuchnia żydowska. 

Galeria

autor: Adam  2012-11-30        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 


aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2017 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl