środa, 5 sierpnia 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3206056
Dzisiaj: 2068
IP: 3.226.245.48

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Święto Narodowe 3 Maja

Święto Narodowe 3 Maja

W dniu 30.04.2014r. obchodziliśmy w naszej szkole uroczystość związaną z 223. Rocznicą Święta Narodowego 3 Maja.Program artystyczny, upamiętniający te wydarzenia oraz rangę symboli narodowych, przygotowali uczniowie kl. II ŻUG pod opieką Pani M. Ziębińskiej. Następnie głos zabrałą Pani wicedyrektor M. Gładysiak, która jeszcze raz nawiązała do pamiętnych i chlubnych chwil z 1791 r., podziękowała młodzieży za piękną akademię oraz przeprowadziła pogadankę z uczniami na temat bezpieczeństwa w czasie dni wolnych od zajęć dydaktycznych w maju.

Galeria

autor: Mirek  2014-04-30        Skomentuj 0

Zakończenie nauki klas maturalnych

W dniu 25 kwietnia żegnaliśmy tegorocznych absolwentów klas maturalnych. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor Urszuli Macioszczyk, następnie Głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców, klas maturalnych oraz Samorządu Uczniowskiego. Po wzruszających słowach podziękowań i pożegnań odbyło się uroczyste ślubowanie absolwentów. Bardzo podniosłym momentem było wręczenie świadectw ukończenia szkoły oraz przyznanie absolwentom klas maturalnych honorowych nagród- Antośków, jako wyraz uznania za osiągnięcia w kategoriach:
najlepszy uczeń, najwyższa frekwencja, mistrz w zawodzie, najlepszy czytelnik, najlepszy sportowiec, społecznik, działalność artystyczna.
Na zakończenie uczniowie kl. III TZ- kelner pod opieką P. Marioli Dębowskiej przygotowali program artystyczny, który przypadł do gustu wszystkim zebranym.

Zdjęcia z uroczystości zakończenia

autor: Adam  2014-04-28        Skomentuj 0

Uroczystość zakończenia nauki w szkole
Uroczystość zakończenia nauki w szkole
przez klasy maturalne odbędzie się
25 kwietnia 2014 r. o godz. 1050w sali gimnastycznej.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów

obowiązuje strój galowy.

------------------------------ aktualizacja ----------------------------

Zdjęcia z uroczystości zakończenia
autor: Adam  2014-04-23        Skomentuj 0

Wycieczka do MilanÓwka
W dn. 08.04.2014 r. odbyła się wycieczka szkolna do Milanówka - do fabryki krówek ciągutek pod bacznym okiem P. J. Andrzejewskiej, P. Profesor M. Żuber, P. Nowak oraz P.  A. Flisiuka. Zobaczyliśmy na własne oczy, jak powstają cukierki, które zna i lubi każdy z nas. Fabryka ta powstała w 1921r. Jest firmą rodzinną i mieści się w niewielkim budynku. Produkuje się tam ręcznie cukierki na zamówienie firm, na których umieszcza się ich logo. Zobaczyliśmy pomieszczenie, w którym produkowana jest masa korówkowa z cukru, mleka w proszku, masła i dwóch magicznych składników.. oraz pomieszczenie, w którym przebiega dalszy etap produkcji. Kiedy poznaliśmy wszystkie etapy, mogliśmy sami spróbować, jak trudną sztuką jest zawijanie cukierków w papierki. Kolejnym punktem było porównanie standardów hoteli. Mogliśmy obejrzeć wnętrze rodzinnego 3 gwiazdkowego hotelu Cyprus w Książenicach, a także 4 gwiazdkowego hotelu biznesowego Afrodyta w Radziejowicach. Dzięki temu poszerzyliśmy dotychczasową wiedzę oraz nauczyliśmy się wielu nowych i interesujących rzeczy.
GALERIA
autor: Adam  2014-04-08        Skomentuj 0

Remont SZKOŁY
Zmiany w naszej szkole ...


Kuchnia

Kuchnia

Stołówka

Sala gimnastyczna

Zobacz więcej .....
autor: Adam  2014-04-07        Skomentuj 0

Spotkania Edukcyjne
W dniu 2 kwietnia w siedzibie Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie  odbyły się XI Spotkania Edukacyjne. Młodzież gimnazjalna mogła zapoznać się z ofertami poszczególnych szkół średnich nie tylko z miasta, ale i powiatu.
 Galeria
autor: Adam  2014-04-04        Skomentuj 0

Kierunki kształcenia
autor: Adam  2014-04-01        Skomentuj 0

Wizyta Biskupa Łowickiego

W dniu 26. marca w naszej szkole gościł Biskup Ordynariusz Diecezji Łowickiej, Andrzej Franciszek Dziuba wraz z przedstawicielami parafii pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Kutnie.

Na początku spotkania głos zabrała Pani Dyrektor Urszula Macioszczyk, witając wszystkich zebranych w imieniu całej społeczności szkolnej.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli Księdzu Biskupowi kwiaty, zapewniając o życzliwości i łączności z Diecezją Łowicką.

Dalsze spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze. Uczniowie kl. II TZ- kelner pod kierunkiem pani prof. Ewy Żydowo zaproponowali wszystkim miłym gościom herbatę i kawę.

Na zakończenie spotkania Ksiądz Biskup udzielił wszystkim zebranym duszpasterskiego błogosławieństwa.

Galeria

autor: SD  2014-03-28        Skomentuj 0

Dzień Wiosny

W dniu 21. marca 2014r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wiosny.

Organizatorzy: samorządy klasowe z wychowawcami oraz SU i SK LOP nie pozostawili naszej młodzieży rozwiązań alternatywnych. Zapewnili oni różne ciekawe atrakcje, między innymi konkurs na najładniej udekorowaną wiosennie salę lekcyjną oraz najciekawiej przebranych uczniów.

Dodatkowo w tym dniu przypada Światowy Dzień Poezji, więc nasi nauczyciele poloniści pomagali nam w tworzeniu wiosennych rymów.

O radosny i kolorowy wystrój korytarzy i gazetek zadbało SK LOP pod opieką pani Katarzyny Goszczyńskiej.

I miejsce w wyniku przeprowadzonego konkursu zajęli uczniowie kl. IV TZ-oug, II miejsce uczniowie kl. II TZ-żug, III miejsce uczniowie kl. I TZ-kelner.

Nagrodą za zajęcie I-go miejsca w konkursie była, olbrzymich rozmiarów, pizza.

Pod koniec dnia w szkole nikt nie miał wątpliwości, że najlepiej spędzić go w szkole!

GALERIA

autor: SD  2014-03-24        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl