piątek, 16 kwietnia 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3605466
Dzisiaj: 1061
IP: 3.230.173.249

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 5

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Szkolenie - krwiodawstwo
W dniu 10.12.2014rw szkolnej sali gimnastycznej, odbyło się szkolenie dotyczące krwiodawstwa. Prelekcje poprowadziła p. mgr Joanna Szymczak z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Łodzi.

Na spotkanie zostali zaproszeni głównie uczniowie klas trzecich oraz z jednej klasy drugiej i jednej czwartej

Prelegentka w sposób zwięzły i zrozumiały przekazała podstawowe informacje na temat  roli i grupy krwi przez przygotowanie się i sposobu zachowania przed i po akcji krwiodawstwa.

Pani Szymczak udzieliła odpowiedzi na zadawane przez uczniów pytania, a następnie zakończyła Szkolenie quizem, będącym podsumowaniem prelekcji.

Każda z osób która udzieliła poprawnej odpowiedzi otrzymała upominek. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję że zwiększy  ono frekwencje przy najbliższej akcji krwiodawstwa
Opiekun SK PCK A. Mularczyk
GALERIA
autor: Adam  2014-12-11        Skomentuj 0

Kurs barmański I i II stopnia
 W dniach od 21 listopada do 7 grudnia odbył się kurs barmański I i II stopnia realizowany w ramach projektu „Kształcenie zawodowe kluczem  do sukcesu” współfinansowany  z funduszy U.E. Kurs prowadzony był przez Pana Dariusza Kosiorka – właściciela Poznańskiej Akademii Barmanów. W kursie udział wzięli uczniowi klas III TZ:

Gabriela Głowacka
Amanda Ziętek
Patrycja Ulężałka
Natalia Dębowska
Michał Szyller
Grzegorz Kozarski
Mateusz Cywka

Podczas kursu młodzież poznawała pochodzenie różnych alkoholi oraz etykę pracy barmana. Kursanci podczas zajęć samodzielnie wykonywali moktajle oraz poznali sposoby ich dekoracji. Wszyscy uczestnicy kursu są zadowoleni z jego przebiegu oraz atmosfery panującej na zajęciach. Każdy zdał egzamin końcowy !
GALERIA
autor: Adam  2014-12-11        Skomentuj 0

Podziękowanie
Podziękowanie za aktywne uczestnictwo uczniów i kadry pedagogicznej w projekcie "Kutno miasto róż - chcę tu być".
autor: Mirek  2014-12-10        Skomentuj 0

Dyplom
Nasza szkoła otrzymała dyplom za propagowanie wśród uczniów zdrowego stylu życia i podejmowanie działań prozdrowotnych.
autor: Mirek  2014-12-09        Skomentuj 2

Stypendystka Prezesa Rady MinistrÓw
W dniu 05.12.2014 r. Natalia Olczak, uczennica kl. III TZ - technik hotelarstwa, wraz z wychowawcą Mirosławem Ziębińskim uczestniczyła w uroczystości wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015.      Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów z terenu Łodzi oraz powiatów województwa łódzkiego odbyła się w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi pod patronatem Kuratorium Oświaty.Dyplomy stypendystom wręczali: wojewoda łódzki p. Jolanta Chełmińska, łódzki Kurator Oświaty p. Jan Kamiński i Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi p. Tomasz Trela.     Natalia Olczak otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów i znalazła się w gronie najlepszych uczniów województwa łódzkiego, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce dzięki swojej pracy i wytrwałości w dążeniu do rozwijania własnych pasji i zainteresowań.    
Natalii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Galeria
autor: Mirek  2014-12-05        Skomentuj 0

Zmiana Planu Lekcji
PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

ZMIANY PLANU
OBOWIĄZUJĄ OD 09-12-2014r
autor: Adam  2014-12-05        Skomentuj 0

Olimpada Przedsiębiorczości
W dniu 4.XII.2014 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach szkolnych X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Młodzież rozwiązywała test składający się z 250 pytań zamkniętych. Tematem tegorocznej olimpiady było „Zarządzanie zmianą”.
GALERIA
autor: Adam  2014-12-04        Skomentuj 0

Spotkanie
Dnia 28 listopada 2014 roku odbyło się spotkanie klas IV z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Wykład składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie nauczyli się,  jak tworzyć kreatywne CV. Jest to bardzo ważny element w szukaniu pracy, często decydujący. Maturzyści dowiedzieli się jak chronologicznie zestawiać dane w CV oraz jaką formę wybrać, aby dostosować je do konkretnej pracy.
W drugiej części studentki przedstawiły zasady naboru do WSB, poszczególne stopnie kształcenia oraz kierunki, które można wybrać. Uczniowie otrzymali także ważne wskazówki dotyczące sposobów sprawdzenia swoich preferencji zawodowych. Przedstawicielki WSB podpowiedziały jak i gdzie szukać pracy.
Spotkanie to było bardzo owocnym wydarzeniem dla czwartoklasistów. Pomogło im usystematyzować wiedzę dotyczącą kolejnych kroków w szukaniu pracy. Zdobyli także wiele pożytecznych informacji, które z pewnością przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym.
GALERIA
autor: Adam  2014-12-02        Skomentuj 0

Dopalacze i napoje energetyzujące zagrożeniem dla zdrowia
Spotkanie z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie Dzisiaj (2. grudnia 2014 r. ) uczniowie klasy I TZ technik żywienia i usług gastronomicznych mieli możliwość spotkania     z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie - panem Ryszardem Wilanowskim.  Wysłuchano prelekcji na temat zagrożeń zdrowotnych, jakie niosą z sobą dopalacze i napoje energetyzujące. To już trzecie tego rodzaju spotkanie w bieżącym roku szkolnym organizowane dla uczniów klas pierwszych w ramach działań profilaktycznych, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów.
Dbaj o swoje zdrowie!
Nie sięgaj po to, co ci szkodzi!
autor: Mirek  2014-12-02        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl