piątek, 16 kwietnia 2021
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3605364
Dzisiaj: 959
IP: 3.230.173.249

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 8

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Charakterystyka rolnictwa, rynku produktów..
W dniach  10 – 14 maja 2015r r.  odbył się wyjazd studyjny  "Charakterystyka rolnictwa, rynku produktów spożywczych i szkolnictwa rolniczego na Łotwie”, organizowanego przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie. W wyjeździe brało udział 17 nauczycieli z różnych regionów Polski a z naszej szkoły pani Joanna Andrzejewska.
Podczas pobytu w Rydze omówione były następujące zagadnienia:
•    system  szkolnictwa zawodowego na Łotwie
•    specyfika  przetwórstwa spożywczego na Łotwie
•    promocja i sprzedaż produktów spożywczych na Łotwie
•    współczesne oraz tradycyjne formy działalności rolniczej na Łotwie
•    Wspólna Polityka Rolna na Łotwie

GALERIA
autor: Adam  2015-05-28        Skomentuj 0

EGZAMIN PRÓBNY
W dniu 26.05.2015r. odbył się w naszej szkole próbny pisemny egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie T.6. Sporządzanie potraw i napojów (w formie e-learningowej ).
W egzaminie wzięło udział 19 uczniów z klasy III ZSZ - kucharz. Uczniowie mieli do rozwiązania 40 zadań w czasie 60 minut.
Nauczycielami odpowiedzialnymi za organizację i przebieg egzaminu byli : pani Emilia Durka , pani Karina Karasińska – Pirowska  oraz nauczyciel informatyki pan Adam Flisiuk.
22.06.2015r uczniowie przystąpią do właściwego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w, zawodzie kucharz.   Trzymamy kciuki ! Życzymy powodzenia.
autor: Adam  2015-05-26        Skomentuj 0

Zmiana Planu Lekcji
PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

ZMIANY PLANU OBOWIĄZUJĄ
OD 25-05-2015r
autor: Adam  2015-05-20        Skomentuj 0

III Test z bankowości
20 maja 2015 r.  uczniowie naszej szkoły z klas I TZ- technik hotelarstwa,  III TZ- technik hotelarstwa,  II TZ- technik żywienia i usług gastronomicznych oraz III TZ- technik żywienia i usług gastronomicznych przystąpili do „ III Testu z Wiedzy o Bankowości Mobilnej w Praktyce” , którego organizatorem jest Bank Pekao SA I Oddział w Kutnie. Tematem  tegorocznej edycji były zagadnienia z obszaru bankowości mobilnej. Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru oraz opracowywali propozycję hasła reklamowego promującego bankowość mobilną wśród młodzieży.
autor: Adam  2015-05-20        Skomentuj 0

III Test z bankowości

autor: Adam  2015-05-17        Skomentuj 0

Wycieczka do Bydgoszczy
 W dniu 13 maja 2015 r. grupa młodzieży z klas: III TZ - żug, III TZ - hotel, III TZ - kelner, II ZSZ - kucharz, I TZ - kelner, I TZ - żug, I TZ - żyw., I TZ - hotel pod opieką p. Moniki Ziębińskiej, p. Małgorzaty Kajszczarek-Szychowskiej i p. Mirosława Ziębińskiego uczestniczyła w wycieczce do Bydgoszczy.W pierwszej kolejności zwiedzali Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy, gdzie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną WSG przez p. Marcina Żurańskiego oraz obiektami uczelni, między innymi: Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej, Muzeum Fotografii. Uczestniczyli również w pokazie sterowanych dronów do filmowania zdarzeń w trudnych warunkach. Następnym celem naszej wycieczki były warsztaty w Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie młodzież samodzielnie wyprodukowała mydło i wysłuchała informacji na temat historii mydła i brudu. Końcowym etapem wycieczki było zwiedzanie "Starówki Bydgoskiej".
Galeria
autor: Mirek  2015-05-13        Skomentuj 0

Młodzi barmani z TROCZEWSKIEGO
Młodzi barmani z TROCZEWSKIEGO uświetnili
inaugurację sezonu piłki plażowej
w Krośniewicach.Młodzi barmani z TROCZEWSKIEGO  zostali zaproszeni przez Gminne Centrum  Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach na inaugurację sezonu piłki plażowej.  Zmagania sportowe odbyły się  8 maja 2015 r.na boisku przy hali sportowej w Krośniewicach. W trakcie turnieju drużyn trzyosobowych zawodnicy mogli ugasić pragnienie drinkami bezalkoholowymi sporządzanymi przez naszych uczniów.
     Szkolni barmani serwowali PINA COLADĘ, GMT, FUZZY MANGO, BLUE COCTAIL  sporządzane w oparciu o syropy i soki.  Do garnirowania użyliśmy żółtych, czerwonych , zielonych marasek, owoców cytrusowych. Shorty i longi podawaliśmy w odpowiednich naczyniach jednorazowych. Uzupełnieniem longów były rurki służące min. do mieszania zawartości szkła koktajlowego.
    Ozdobą ekipy barmanów była Monika Wróblewska, która odnosi sukcesy na konkursach barmańskich o zasięgu krajowym ale też na konkursach międzynarodowych.  Monikę wspierała Dominika Golińska i Karolina Krygier z kl. III TZ kelner. Pomocne były nam mieszkanki Krośniewic, Weronika Bednarek oraz Angelika Sobczak z kl. II TZ żywienia i usług gastronomicznych.
Przygotowaniem  oprawy barmańskiej uroczystości zajęła się p.Ewa Żydowo.autor: Adam  2015-05-09        Skomentuj 0

ABC EDUKACJA
ABC EDUKACJA – ASPIRACJE DZIECI I MŁODZIEŻY

W ramach działań opiekuńczo – wychowawczych i profilaktycznych realizowanych w naszej szkole przystąpiliśmy do akcji „ABC EDUKACJA – ASPIRACJE DZIECI I MŁODZIEŻY”.  Zagadnienia dotyczące aspiracji życiowych młodzieży przeznaczone do realizacji  na zajęciach z wychowawcą i spotkaniach z pedagogiem szkolnym wzbogacone są filmem edukacyjnym, prezentacjami multimedialnymi, scenariuszami zajęć, kwestionariuszami ankiet. Za udział w programie otrzymaliśmy certyfikat przyznany przez Centrum Rozwoju Omega z Sosnowca.
autor: Adam  2015-05-07        Skomentuj 0

Matura 2015
Zmagania z matematyką - matur dzień drugi.
W każdej nauce jest tyle prawdy,
ile w niej jest matematyki.
(Immanuel Kant)

GALERIA
autor: Adam  2015-05-05        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl