poniedziałek, 18 listopada 2019
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 2841720
Dzisiaj: 817
IP: 3.227.3.146

Aktualnie :
zalogowanych:
gości:

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

PLAN LEKCJI
autor: Adam  2014-08-29        Skomentuj 0

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się w poniedziałek, 1 września

o godz. 9.00


UCZNIÓW OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY

autor: Adam  2014-08-29        Skomentuj 0

Dodatkowa rekrutacja
DODATKOWA REKRUTACJA
w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2
im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie

do 18 sierpnia 2014 r.

     Technikum Zawodowe
      - technik technologii żywności
      - technik hotelarstwa

      Zasadnicza Szkoła Zawodowa
      - kucharz

Informacje w sekretariacie szkoły
Kutno, ul. Kościuszki 11
lub pod numerem telefonu 24 355 59 61
autor: Bartek  2014-07-09        Skomentuj 0

Wykaz podręcznikÓw 2014/2015

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015 dla klas pierwszych:

TECHNIKUM ZAWODOWE 4-LETNIE

     

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA 3-LETNIA

----------------------------------------------------

http://troczewski.pl/mod.php?bak=ftp&subdir=podreczniki2014

autor: Adam  2014-07-04        Skomentuj 0

Kursy
autor: Adam  2014-06-29        Skomentuj 0

Uroczystość zakończenia nauki w szkole
ZAKOńCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

27 czerwca 2014r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego, która rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkołu i odśpiewaniem hymnu narodowego. Najpierw głos zabrała Pani Dyrektor Urszula Macioszczyk, która powitała zebranych oraz dokonała podsumowania roku szkolnego 2013/2014. Następnie Pani Dyrektor, przy pomocy nauczycieli - wychowawców, wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe oraz dyplomy za szczególne osiągnięcia. Po tych wzniosłych i radosnych chwilach głos zabrał przedstawiciel RR Pan Goliński. Na koniec uczniowie klasy II TZ kelner/żywność pod opieką wychowawcy Pana Bartosza Kisielewskiego oraz uczniowie klasy I ZSZ kucharz pod opieką wychowawcy Pana Leona.
Galeria
autor: Adam  2014-06-26        Skomentuj 0

SZLAKAMI TRADYCJI RÓŻANEJ
MŁODZIEŻ TROCZEWSKIEGO WęDROWAŁA SZLAKAMI TRADYCJI RÓŻANEJ KUTNA
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej  rozpoczęło realizację  zadania publicznego zleconego przez Ministerstwo  Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Pierwszym działaniem jest Gra Miejska śladami tradycji różanej w Kutnie, która rozpoczęła się w środę 18 czerwca  o godz. 11.00.
Dwa zespoły z naszej szkoły z opiekunami p. K. Goszczyńską i p. E. Żydowo uczestniczyły w projekcie prowadzonym  przez  TPZK.  Gra rozpoczęła się na   Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, z którego zespoły wyruszały  wypełniać zadania, jakie otrzymywały  do wykonania podczas Gry.
Zespół z klasy III TZ kelner zajął  III miejsce , otrzymując  talon  na 50 szt. sadzonek krzewów róż. Zespół z klasy III TZ technik hotelarstwa zdobył talon na 30 szt. sadzonek.  Krzewy jesienią posadzimy wokół wyremontowanego budynku naszej szkoły.
Z każdego zespołu dwoje uczestników wygrało  bezpłatny wyjazd do ogrodu różanego w Forst (Niemcy) , który nastąpi 30 sierpnia.  Bilety do ogrodu różanego ufundował  Prezydent Miasta Kutna.
Gra to miło spędzony czas, nauka patriotyzmu lokalnego, zabawa, integracja zespołu klasowego. Dziękujemy organizatorom za umożliwienie uczestnictwa w Grze.
autor: Mirek  2014-06-21        Skomentuj 0

Wycieczka do Poznania
    Dnia 6 czerwca 2014r. odbyła się wycieczka do Poznania. Wzięli w niej udział uczniowie klas  II i III oraz opiekunowie: Joanna Andrzejewska, Mariola Dębowska, Barbara Rosiak-Indrzejczyk oraz Dorota Rajko.
    Pierwszym zaplanowanym punktem w programie była wizyta w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii, z którą nasza szkoła współpracuje już od wielu lat. Uczestnicy wycieczki spotkali się ze studentami oraz władzami uczelni. Poznali zasady rekrutacji oraz funkcjonowania tejże uczelni. Uczniowie naszej szkoły wzięli także udział w pokazie barmańskim, w którym pod okiem barmana sporządzali drinki bezalkoholowe. Kierownik restauracji “Hollywood” zorganizował dla nas pokaz sztuki kelnerskiej, podczas której wybrani uczniowie mogli spróbować niełatwej sztuki flambirowania owoców. Kolejnym miejscem w programie zwiedzania był Browar Lech. Przewodnik oprowadził młodzież po halach produkcyjnych i innych miejscach zakładu. W przystępny i ciekawy sposób przybliżył technologię produkcji piwa. Cała wycieczka była bardzo pożyteczną lekcją połączoną z dobrą zabawą.
Galeria
autor: Adam  2014-06-10        Skomentuj 0

Praca zespołowa a sukces zawodowy
27 maja 2014 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego na temat " Praca zespołowa a sukces zawodowy". W spotkaniu wzięli udział uczniowie z klas III TZ technik organizacji usług gastronomicznych, III TZ technik hotelarstwa, I,II i III TZ kelner oraz II i III TZ technik technologii żywności. Młodzież dowiedziała się, jaką wartość ma umiejętność pracy w zespole we współczesnym świecie, jakich kompetencji interpersonalnych oczekują od pracownika pracodawcy i w jaki sposób je doskonalić ,jakie role można pełnić w pracy grupowej oraz jak budować zespół i rozwijać umiejętności pracy w grupie.
Spotkanie zrealizowane zostało w ramach przedmiotów ekonomicznych przez p. E.Golis.
autor: Mirek  2014-06-06        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 


aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2017 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl